Skocz do zawartości

Okazje z Ebaya


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie taka okazja że w Polskim sklepie wersja z mikrofonem jest taniej bo za 99zł.

http://sklep.benchmark.pl/product/138665/Sprzet_komputerowy/Peryferia/Logitech_Ultimate_Ears_200vi_Pink.html

Tyle że różowa... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://mp4nation.net...ones-p-553.html

Nie do końca rozumiem, za 28.50 USD dostajemy jedną parę słuchawek plus drugą taką samą gratis?

 

Jak z gwarancją? Nie będzie problemu z celnikami?

 

Nie powinno być problemu z gwarancją. Z celnikami... może być różnie. Niezły deal... wychodzi 50zl za parę.

 

http://mp4nation.net...ping-p-665.html Tu z kolei M4 w Polskiej cenie ale z FiiO E6 gratis.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno poniżej 30 USD nie naliczają ani VAT'u ani Cła, najprawdopodobniej na dniach je zamówię razem z kolegą.

 

Czytałem przepisy i wg. nich jest tak że do 60USD mogą nie naliczyć cła i VATu. A przeważnie nie jest tak że każda paczka jest sprawdzana. Ale od każdej sumy może być naliczony.

 

Tak więc duże prawdopodobieństwo że nie naliczą, ale nie jest to zasadą, że w ogóle nie naliczają.

 

Jeśli chodzi o mp4nation to nie czytałem na forum żeby komuś i przy większych sumach było coś naliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A wiec tak- zamówione i zapłacone PayPalem 7, przed chwilą dostałem paczkę - jedna para słuchawek w pudełeczku druga w woreczku razem ze wszystkimi akcesoriami. Paczka jako gift 20 USD, nie dostałem żadnego cła. Nie spodziewałem się że nawet z telefonu będą tak dobrze grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos z was ma znajomych w UK - cena na CX980 naprawde dobra :) gdyby ktos nie mial i ciagle byl zainteresowany tymi sluchawkami - filujcie Amazona, moze ruszyc price match :)

 

down - szczerze powiedziawszy tez mi sie je...lo z mx'ami - co do samej ceny bez komentarza :)

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie z eBay'a, ale z USA. ;)

 

Na znanym wszystkim forum głowa-fi wisi kompletnie nieużywany(nowy, ze stycznia, folia na wyświetlaczu, z wymiany gwarancyjnej, sam odtwarzacz) Nano 6g 8GB, kolor silver. Z tego co sprawdzałem, na stronie Apple'a, to gwara już wygasła albo raczej jej w ogóle nie ma w takim przypadku.

 

Cena? $93 + $16,95, czyli paypalowskie 361,28 zł - lekko stówę taniej niż na Allegro.

Jak coś to mogę pomóc.

 

Skoro to nie okazja, to ok. Przynajmniej ja nie widziałem na allegro takich egzemplarzy, choć o tej wymianie słyszałem.

Edytowane przez BisQiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności