Skocz do zawartości

Odtwarzacz MP3 do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuję odtwarzaczu MP3 do 300 zł. Chodzi mi aby spełniał najważniejsze funkcje, czyli dobrze odtwarzał muzykę. Plusem byłoby również aby długo trzymał i nie rozładowywał się zbyt szybko. Jeśli chodzi o pojemność to najlepiej aby była w okolicy 4GB. No i dobrze byłoby aby miał tak około 2 calowy ekran, ale to tak na marginesie, nie jest konieczne.

 

Z góry dzięki, za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już pierdyliard podobnych tematów - przejżałbyś ze 2 i już miałbyś odpowiedź. Ale po co jak można zapytać jeszcze raz. <_<

 

Jest kilka zawsze polecanych playerów:

- Sandisk sansa fuze albo clip

- Ipod video (5g albo 5,5g)

- Ipod nano 1g albo 2g

- coś od Sonego

- Vedia V39

- Samsung z5

 

Teraz wystarczy wybrać, co Ci najlepiej odpowiada i po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka zawsze polecanych playerów:

- Sandisk sansa fuze albo clip

- Ipod video (5g albo 5,5g)

- Ipod nano 1g albo 2g

- coś od Sonego

- Vedia V39

- Samsung z5

 

Spodobał mi się Vedia V39 4GB i mam pytanie do posiadaczy czy ma on jakieś duże wady? I czy dołączona jest razem z samym odtwarzaczem ładowarka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się Vedia V39 4GB i mam pytanie do posiadaczy czy ma on jakieś duże wady? I czy dołączona jest razem z samym odtwarzaczem ładowarka?

Oczywiście szukałeś już tych informacji na forum? ;)

 

Najczęściej wymieniane wady v39:

-awaryjne gniazdo słuchawkowe - rozwiązanie (oczywiście po wygaśnięciu gwarancji;))

-dotykowy ekran

 

Co do wyposażenia to tu Vedia jest liderem, a więc w zestawie jest zasilacz i wiele innych dodatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności