Skocz do zawartości

Chroncie Swoje Mp3 Przed Mrozem!


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas niskich temperatur na elementach elektronicznych zbiera się szron, po przyjściu do pomieszczenia ogrzanego szron zamienna się w wodę która przewodzi prąd elektryczny co może spowodować zwarcie w obwodach elektronicznych. Niskie temperatury maja znaczny wpływ na obniżenie sprawności baterii oraz akumulatorów!

 

Aby uniknąć awarii urządzenia i ewentualnych odpłatnych napraw proszę zapoznać się z informacjami poniżej:

 

01. Nie używać playera gdy temperatura spada poniżej -5C

02. Po przyjściu do domu nie włączać playera przez ok. 30min

03. Nie podgrzewać go suszarka lub innym źródłem ciepła typu kaloryfer.

 

proponuje przekazać dalej. info opracowane specialnie dla Was przez grupe serwisową

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iMPka noszę w plecaku a H340 w małej kieszonce w kurtce, ale jak kiedyś chciałem zmienić utwór, to kable od słuchawek momentalnie sztywne <_< od tamtej pory już nie noszę na mrozie. Ale ostatnio w sobote z ciekawosci troche potestowałem H na dworze... w 2 godziny miałem 50% baterii :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przestance panikowac na wszystko jest sposob.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,5...00,3123047.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po WWA maszeruje cała masa ludzi z playerami na smyczy czy słuchawkach z pałakiem... na wierzchu, a opis przygotowany przez serwis, tez nie do konca wziol sie z sufitu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po WWA maszeruje cała masa ludzi z playerami na smyczy czy słuchawkach z pałakiem... na wierzchu, a opis przygotowany przez serwis, tez nie do konca wziol sie z sufitu :)

Moj player jest tego przykladem. Zima zabija. Jak nie zabije Ci calego playera, to przynajmniej go zrani.

Tak o to zostalem posiadaczem pilota z oswietleniem bez oswietlenia :) Wredna zima...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przestance panikowac na wszystko jest sposob.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,5...00,3123047.html

 

Samochod suszarka!? Kur** mieszkam w Suwalkach i o tym nie slyszalem.. Moze to dlatego, ze chory bylem. Widzicie z kim ja musze mieszkac w jednym miescie? Z reszta "w centrum Suwalk"? Jestem ciekaw gdzie oni widza tam centrum bo ja jak zyje to sie nie doszukalem :blink:

 

Polak potrafi... Apropo, podobno najbardziej pijany rowerzysta ktorego pochwycila policja tez jechal przez Suwalki... Mial podobno cos pod 5 promil:)

 

Kierowca tira tez rzadzi... Ale to akurat nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis rano widzialem dziewczyne radosnie trzymającą w rękach muvo (chyba ze probowala je ogrzać dlońmi)  :)

Trenuje. :lol:

Sprawne dłonie u kobiety to podstawa :P

 

BTW. Ja zostawiam playera w domu. Przynajmniej dopuki

temperatura nie wzrośnie do około minus 5C.

Wolę nie ryzykować.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać. Tak samo mówi się o tym, że aparaty fotograficzne trzeba powoli ogrzewać i nie wystawiac na niskie temperatury. Ja radośnie fotografuje przy poniżej -20st, wczoraj z aparatem fotograficznym na wierzchu spedziłem ponad 2,5h, wrocilem do domu, wpiąłem do komputera, zrzucilem zdjecia i ponownie poszedłem na sesję. rok temu robiłem tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie. O aparat nie ma się co martwic tylko o siebie - ciepłe rękawiczki to podstawa bo do metalowego korpusu można przymarznąć:)

 

A słuchawki dzielnie znisły wymarsz. Przy -20st nawet przewód nie zesztywniał w Sennkach PMX60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.30 rano temp. -20 stopni Celcjusza. Ledwo oddychałem, miałem sople w nosie. Playerek naszczeście pod kurtką i nic mu się nie stało. Tylko po****ny kierowca PKS nie podwiózł nas pod uczelnie bo dzieciarnia ma ferie. 20 minut piechotą przez ten cholerny mróź, czułem się jak na Syberii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.30 rano temp. -20 stopni Celcjusza. Ledwo oddychałem, miałem sople w nosie. Playerek naszczeście pod kurtką i nic mu się nie stało. Tylko po****ny kierowca PKS nie podwiózł nas pod uczelnie bo dzieciarnia ma ferie. 20 minut piechotą przez ten cholerny mróź, czułem się jak na Syberii.

Ja wczoraj spedzilem 2x po 1 godzinie na tym mrozie. Ogolnie nie bylo zle, najgorzej bylo po okolo 45 minutach pobytu w tej epoce lodowcowe. Ręce czerwone... Musze sprawic sobie porzadne rekawiczki.

 

Ja playera nie biore w takie mrozy, mam zle doswiadczenia i pamiatke chyba z grudnia 2004.... brak podswietlenia w pilocie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player jest po to by go używać, więc od muzyki na mrozie nie stronie -> zwłaszcza, że odtwarzacz w telefonie..

 

Uwaga pojawiła się nowa wada telefonów muzycznych. Kontakt z ludźmi plus muzyka może sprawić, że niedługo padnie mi podświetlanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności