Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

post 2001 jest mój, a miał być 2000. KOLEŚ nie lubie Cie!!!!!!!!! ;-P Pare sekund za puźno. :(

 

No i w mojej kolekcji jest post #1000 oraz #2000....bywa eWiktor :]

 

No i co się chwalisz? Głupi jesteś! Nie lubie Cie! Zabrałeś mi tę przyjemność! <_<<joke> hahah :)

 

Przynajmniej takie z tego pocieszenie, że otwieram kolejny tysiąc postów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

panowie wybaczcie, ale dyskusja o F1 zaczyna mnie wq. mnie kogos kto intresuje sie i ogadla to od 5 lat... i jak slucham tego co sie mowi w TV, to wiem co przywali Ci co znali sie na kokach narciarskich, plywniu czy piłce... ŻENADA.

 

jestem ciekaw jak duzo bedizmey mieli nagle ekspertów od F1 w Polsce ;D a co do 2kg, to jest wina teamu nie Kubicy. Oni wybrali mu strategie, oni trzymali go na torze, oni go nie dotankowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1... ja po odejsciu Hakkinena dalem sobie spokoj :/ moze teraz :)

 

swoja droga od jutra zaczynam swoje bitwy z soczewkami :] dzis zdjecie jednej zajelo mi chyba z 5 minut :/ ale tak skalkulowalem sobie ze to koszt taki jak zycie nalogowego palacza - para soczewek to mniej wiecej tyle co jedna paczka papierosow dziennie (nawet mniej) wiec jako istota bez nalogow mozna na luzie je nosic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wybaczcie, ale dyskusja o F1 zaczyna mnie wq. mnie kogos kto intresuje sie i ogadla to od 5 lat... i jak slucham tego co sie mowi w TV, to wiem co przywali Ci co znali sie na kokach narciarskich, plywniu czy piłce... ŻENADA.

 

jestem ciekaw jak duzo bedizmey mieli nagle ekspertów od F1 w Polsce ;D a co do 2kg, to jest wina teamu nie Kubicy. Oni wybrali mu strategie, oni trzymali go na torze, oni go nie dotankowali.

 

Do mnie ten sport jakoś nie przemawia, chociaz dzisaj oglądnąłem jakies 40 ostatnich okrążeń, ale zgadzam się ,że to teraz bedzie kolejny po skokach narciarskich sport narodowy i juz mi sie nie dobrze robi na mysl o tym szumie medialnym.

Ps. Bardzo sie ciesze ze Kubicy sie "udało", dowodzi to tego ze jak sie chce to mozna osiagnac bardzo wiele.

Good luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wybaczcie, ale dyskusja o F1 zaczyna mnie wq. mnie kogos kto intresuje sie i ogadla to od 5 lat... i jak slucham tego co sie mowi w TV, to wiem co przywali Ci co znali sie na kokach narciarskich, plywniu czy piłce... ŻENADA.

 

jestem ciekaw jak duzo bedizmey mieli nagle ekspertów od F1 w Polsce ;D a co do 2kg, to jest wina teamu nie Kubicy. Oni wybrali mu strategie, oni trzymali go na torze, oni go nie dotankowali.

 

Ksy: podpisuje się pod twoją wypowiedzią wszystkimi kończynami. Sam bym to napisał, gdybym był na forum. To team opracowuje strategie, a za porażke odpowiedzialni są mechanicy, nie Kubica. Zresztą różnice były na tyle duże, że 2 kg to nie mogło być ich powodem. Zobaczcie sobie na wyścigi turystyczne: ci z obciążeniem 5 kg radzą sobie jakby nigdy nic. A ci, którym doładowali 10 kg są już troche wolniejsi... Jedynie z tankowaniem to było dobre posunięcie. Zawsze się wylicza tak paliwo, żeby wogóle nie tankować, lub tak, że facet zjeżdża pare razy do boksu i ma lekki samochód. Tutaj wybrano normalny wariant (nr 1). Co do opon do mogli dać po prostu twardszą mieszanke, ew. kazać Kubicy je oszczędzać (w końcu mają czujniki temperatury).

 

Nie spodobał mi się komentator, bo nie było w nim życia i tłumaczył wszystko od podstaw (czego strasznie nie lubie w relacjach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga od jutra zaczynam swoje bitwy z soczewkami :] dzis zdjecie jednej zajelo mi chyba z 5 minut :/ ale tak skalkulowalem sobie ze to koszt taki jak zycie nalogowego palacza - para soczewek to mniej wiecej tyle co jedna paczka papierosow dziennie (nawet mniej) wiec jako istota bez nalogow mozna na luzie je nosic :]

Zdejmowanie mi już idzie w pół minuty, ale zakładanie to koszmar jakiś jest :] soczewki mam trzy dni...dzisiaj nawet nie miałem czasu rano założyć bo jechałem po farby, bo na chacie malowanie (zamiast 10min na założenie soczewek wolałem ten czas spędzić na jedzeniu zupy mlecznej) :/ A wczoraj mi do oka wpadła muszka na ulicy do oka i sobie potarłem lekko żeby wyszła, no i wyszła ale też poczułem ból w oku i widziałem na nie normalnie jak bez soczewki. Myślałem, że mi wypadła soczewka tylko, że nie wiedziałem czemu mnie coś w oku uwiera. Po przyjściu do domu(przez pół miasta szedłem z tym okiem bolącym) okazało się, że mi soczewka weszła pod dolną powiekę. Teraz chyba będę wolał chodzić z muchą w oku niż choćby je dotknąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEŚ miałem kiedyś soczekwi ale zrezygnowałem po miesiącu. Strasznie denerwowało mnie ich zakładnie i zdejmowanie. Są modele wysoko uwodnione czy jakoś tak w których możesz spać i nie ściągać przez kilka dni a nawet tydzień. No i największa bolączka jak Ci coś wpadnie do oka, przechlapane oko boli a soczewę trzeba zdjąć i najlepiej przemyć ponownie specjalnym płynem. Dlatego przesiadłem sie na okulary, teraz mam fotochromy, antyrefleksy i plastiki - 3 w 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW-Suber podziekowało Vilnevowi za wpsolprace. Co bylo w sumie kwestia czasu. Jeszcze nie wiaodmo kto bedzie 2-gim kierowca, ale raczej zostanie nim Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej pytanie troche z innej beczki.Nie chce narazie zakladac .Mam wieze philips c155 i w sumie juz jej nie slucham..I chcialbym jej glosniki (2 kolumny) podlaczyc do kompa.podlacza sie je dwoma drutami. kazdy drut jest zlozony z dwoch chudszych.Kolor to czerwony i czarny.Na koncu po prostu sie je wpina w miejsce i chodza.Pytanie tutaj...jak z nich obu zrobic jack 3,5 mm zeby je podlaczyc?

 

PS.dajcie jakies forum o glosnikach najwyzej tam sie spytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności