Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

O ile umie rosyjski/ukraiński/litewski :P

 

A wracając z meczu można kupić grilla i kiełbase. Byle nie kupować od ludzi z kraju, w którym je sie psy, bo może sie okazać, że ta kiełbasa jest z naszego Azorka :)

 

Prosto od producenta a nie przez jakihś pośredników tak jakby kupował w Adidasie ....

 

Piłka by była z Adidosa :P Ale przy transmisji TV nie będzie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I sędzia może kupić piłkę, gwizdek i zółte i czerwone kartki. To jest genialny pomysł :)

No ba! I do tego kupi sobie Shazzę na wakacje, koszulkę "Ryś" a dla dzieciaków pirackie Simsy - będzie miał spokój na kilka godzin jak wróci styrany po meczu... :lol:.

 

A tak już na poważnie: Na serio niech ktoś znajdzie mocny sponsoring na budowę porządnych stadionów, bo inaczej nigdy nie ziści się marzenie rozegrania mundialu na polskiej ziemi!

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już na poważnie: Na serio niech ktoś znajdzie mocny sponsoring na budowę porządnych stadionów, bo inaczej nigdy nie ziści się marzenie rozegrania mundialu na polskiej ziemi!

co ty :P mundial w polsce?! bezsensu :P przecież zaraz by stadion był cały zdewastowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Ekstra by było. Od razu mistrzostwa kiboli :) No i by było na wszystkich kanałach informacyjnych relacjonowane :). Byśmy nie musieli prowadzić polityki zagranicznej. USA by zobaczyło jaką jesteśmy potęgą militarną i sprzedawalibyśmy im Iskry i Migi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typers co zarządzał przez ostatnie pół roku złożył raport co udało mu się zrobić :)

 

Jeden z jego wyczynów, który mijam codziennie dwa razy nieukrywam jest całkiem dla mnie użyteczny. Chodzi mi o przebudowe skrzyżowania i budowe wiaduktu przy Marynarskiej/Rzymowskiego/Wołoskiej/Wilanowskiej. Tak sobie to tu napisałem bo podczas rządów Lecha wspaniałego jedyne co było zrobione to zablokowanie ulicy Marynarskiej co owocowało zakorkowaniem całego Służewca ( bliskość do Lotniska, jedna z głównych przelotówek ludu z Ursynowa na Wole, Centrum itd ). Zablokowanie Marynarskiej powodowało korki nie tylko na ulicach przyległych do skrzyżowania ale i równoległych ulic takich jak n.p. Żwirki i Wigury, Modzelewskiego, Cybernetyki itd. Pełniący zastępstwo prezydenta Warszawy machnął całą budowę i wymiane nawierzchni do następnych skrzyżowań ( a czasami nawet drógich świateł ) w niecałe półroku. Czyli jednak się dało zrobić. Wiadomo, że człek ten zawalony robotą po paru latach zastoju ( czytaj - rządach Lecha ) nie był w stanie zrobić wszystkiego i pare spraw zawalił ale ja jestem zadowolony, że wkońcu po prawie trzech latach za moim oknem nie ma wiecznie zakorkowanej z rana ulicy Rzymowskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie w Gdańsku mają budować nowiusieńki stadion =]

 

A co do bohaterów komiksów to Dilbert rządzi ;]

 

Nieprawda! Garfield rządzi! Jego komisky są świetne. Dilbert też jest niezły, ale z Garfieldem nie ma szans.

 

www.garfik.prv.pl, wchodze jak tylko mam czas. Choć ostatnio dawno tam nie byłem... Ale mam na tlenie zainstalowaną wtyczke, że codziennie mam nowy komiks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=mod...=si&img=564

 

Jak juz matej je opublikował to co tam :) Chodzac po Warszawie daje sie je czasem zauwarzyc... w innych miastach MP3Store jeszcze ich nie ma. No własnie, co o nich myslicie? Podobaja sie Wam?

 

Pomysł powstal poczeci w mojej pustej głoowce, a zrezlizowany został we wsółpracy z łodzka projektantka Binea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, tylko kolorystyka moglaby byc jakas inna, albo bardziej zdecydowana (jak reklamy apple. albo kampania idont) albo bardziej stonowana, bo teraz to tak ani we wte ani we wte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejki nie sa dawane do zamówień. jak mowie jest to serja probna. rzy okazji wysyłania sprzetu do Was do testów, neitkrozy dostaja (zalezy sad jest wysyałny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejki nie sa dawane do zamówień. jak mowie jest to serja probna. rzy okazji wysyłania sprzetu do Was do testów, neitkrozy dostaja (zalezy sad jest wysyałny).

 

 

 

Ojj...Ksy, albo popił i nie trafia w klawisze. Albo klawiatura mu ucieka. xD

 

 

 

P.S. A mozna se kupić takie naklejki? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram w NFSa i tylko sie przełanczam co jakis czas looknac co sie dzieje ;)

 

hmmm kupnem moze byc problem. ale proponuje poczekac chwile jak beda do zamowien i do wszystkich testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I można sobie na playerku przykleić... I na słuchawkach!

 

Wracając do tematu codziennych wieści mam sensacyjną wiadomość

 

Chociaż zmieniają się telewizyjni prezesi, z ramówki wypada "Wielka gra" i wiele innych, niejednokrotnie cenionych przez widzów programów, to dla "Mody na sukces" ciągle jest czas antenowy.

Amerykański tasiemiec "Moda na sukces" towarzyszy już polskim telewidzom od 1994 roku. W swoich archiwach Telewizja Polska ma już odcinki do numeru 3475, z których wyemitowała już (dopiero?) 2928. Jeszcze żadna inna "kultowa" zagraniczna telenowela nie gościła na naszych małych ekranach tak długo - ani pamiętna "Niewolnica Isaura", ani "Dynastia".

 

Co ciekawe

 

W Stanach ciągle go nagrywają, a odcinki, które emitowane są obecnie w Polsce nagrano w 1999 r.

 

Kto to jeszcze kręci? Po co? Mam wrażenie, że ekipa to robiąca zamknęła się w szopie i nie czyta sondaży popularności czy innych takich rzeczy. A scenarzysta jest pewnie na skraju wycieńczenia, tyle scenariusza zrobić to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłębianie tego troche trwa :) . Ale mnóstwo przy tym zabawy :)

 

Hmmm... czy ja wiem... ja bym wolał zagospodarować ten czas na Warhammer'a 40000: Dawn of War. Jak wyjdzie drugi dodatek to będzie miodzio: 7 grywalnych ras w jednej strategii bitewnej! Madness! ^^

Może nie ma takiej okrasy backgroundowej jak SC wraz z tonami fanów (Draco - trzymamy kciuki za ciebie i rodaków w Korei!!! B) ), ale masówki 3v3 w DoW-ku to jednak instant hell! Polecam!

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować nie zaszkodzi. W końcu młotek to młotek ^^. Jak mnie pamięć nie myli był najlepszą strategią na PC 2005. Nic dziwnego...

 

http://www.dawnofwargame.com/screenshots/

 

1.jpg

 

4.jpg

 

3.jpg

Powyżej: to nie art - to screen z gry. Kamerą można w niej cuda robić ^^...

 

 

Jeśli macie taką możliwość: enjoy! Może będzie to okazja do nowych fascynacji...

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności