Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Nadrabiam:

 

1. jestem przeciw wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne, nie wiem czy takie dziecko bedzie mialo homoseksualne pociagi, wrozka nie jestem, ale wiem ze jak rowiesnicy sie o tym dowiedza, to dzieciak zycia nie ma. ludzie sa mimo wszystko podli i zrobia wszystko by zgn***ic innego czlowieka

 

2. wole ciemno wlose dziewczyny, zawsze trafiam na blondynki, lubie wysokie (sam mam 190) trafiam na niskie. lubie szczuple - na takie trafiam :D

 

3. nie lubie sie bac, horrory lubie chociaz ostatnio zaczynam sie ich coraz bardziej bac, pomijajac juz ze nieduzo jest dobrych horrorow. ale w zyciu przezylem pare momentow grozy realnych kiedy sie dziwilem ze nie osiwialem. wiec jak juz mowilem bac sie nie lubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Horrory lubię z jednego powodu. Z reguły są tam fajne dziewczęta, które z czasem mają na sobie coraz mniej ;-)

 

A tak naprawdę jedyny horror na jakim się bałem dlatego, ze budował napięcie i atmosferę a nie pokazywał flaki to było "To" ("It").

No i oczywiście "Martwe Zło" jako klasyk ;-)

 

A zamiast oglądać horrory to lepiej poczytać sobie dzieła Lovecrafta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę jedyny horror na jakim się bałem dlatego, ze budował napięcie i atmosferę a nie pokazywał flaki to było "To" ("It").

swietny horror, bardzo sie go balem w dziecinstwie

chociaz jak potem obejrzalem to juz stracil urok.

 

jesli chodzi o czytanie to wole Mastertona i Koontza

 

 

wysokie sa fajne, ale niskie tez, byle nie za niskie ;)

no i wazne zeby w glowie duzo (byle nie pustki:P)bylo bo bez tego to niech wyglada jak miss uniwersum a ja sie odwroce:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z horrorów polecam "martwicę mózgu" "martwe zło'' "w mroku pod schodami" i większosc z lat 80 i początku 90 lat :), ale odradzam piątki trzynastego ... hej Yuurei ! gdzie można dostać "To!" bo kurde czytałem książkę, i strasznie mi sie podobała, a jeszcze przed tym słuchałem zespołu "Pennywise" (sentyment do dzis został, kalifornijski punk) jest gdzies w sprzedaży, albo na jakims emulu dc++ ? ja nigdy nie mogłęm znaleźć na emulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Yuurei ! gdzie można dostać "To!" bo kurde czytałem książkę, i strasznie mi sie podobała, a jeszcze przed tym słuchałem zespołu "Pennywise" (sentyment do dzis został, kalifornijski punk) jest gdzies w sprzedaży, albo na jakims emulu dc++ ? ja nigdy nie mogłęm znaleźć na emulu

szukaj na stronkach z sumami kontrolnymi, moze w jakims archiwum sum znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że nie wiem o co Ci za bardzo chodzi, ale dziękuję serdecznie. A mógłbyś zapodać jakimś linkiem ?:)

kazdy plik na emule posiada sume kontrolna, ja to rozumiem jako adres tego pliczku.

sa strony poswiecone Emule, na ktorych masz "linki" do filmow i muzy ktore sciagasz za pomoca emule.

na jedne wystarczy kliknac i emule automatycznie popiera, inne trzeba skopiowac i wkleic do "szukaj" w emule (pamietajac by zaznaczyc "dowolny" typ pliku a nie "archiwum")

 

moje ulubione stronki z sumami kontrolnymi:

 

http://osloskop.net/

http://e-emule.com/ - niestety chwilowo nie dziala

Edytowane przez DarkMind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z horrorów polecam "martwicę mózgu" "martwe zło'' "w mroku pod schodami" i większosc z lat 80 i początku 90 lat :)

A myślałem ,że tylko ja takie filmy oglądam :D "Martwe zło I" jest fajne (w specyficznym tego słowa znaczeniu :) ) "II" - odgrzewany kotlet :D ,a III - współczynnik kiczu i badziewia osiągną szczyt :)

 

A co do martwicy to scena z kosiarką rulez :D

 

Podsumowując niskobudżetowe horrory rulez!

 

 

BTW. "JOIN USSSSS!" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie niskobudżetowe filmy rządzą. Zwłaszcza dawne chińskie produkcje, w których do zrobienia radosnego filmu wystarczała kamera, 20 dolarów i flamaster do makijażu (nie kłamię, gość miał dorysowane wąsy flamastrem) :D

 

Z tych produkcji z nieco wyższym budżetem polecam "Fortecę 2" z Chrisopherem Lambertem. Polecam ten film. Zwłaszcza końcówka mnie rozwala :D

 

Fajny też jest "Torque - Niebezpieczna prędkość" (uwielbiam naszych speców od tłumaczeń). Film swoją fajność kończy na początkowych napisach :D

 

Ostatnio z ciekawości obejrzałem xXx 2. I o ile jedynka jeszcze była do obejrzenia to część druga jest po prostu mega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak polskie produkcje amatorskie rzadza :D Bulgarski poscig czy jakos tak podobno jest niezle.

 

Polecam tez to co mozna czasem na 4funtv zobaczyc. Np. General italia albo piesek leszek itp. Grafika rodem z painta i w ogole ta fabula...

 

Do blondynu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SF Skurcz rządzi.

Nie "Bulgarski poscig" tylko"Bulgarski Pościkk"... B)

Jak nie widziałeś to koniecznie obejrzyj. Jeszcze lepszy moim zdaniem jest "Sum - tak zwany olimpijczyk"

 

Coś mi się wydaje czy miała wyjść jakaś nowa produkcja... kiedyś trailer widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi z polskich podoba się "pitbull" ( film jak i serial )...przedstawia prawdziwe realia policji a nie jacyś policjanci w toyotach jak w kryminalnych...

 

chciałbym jeszcze powiedzieć że "tylko mnie kochaj" jest wyprodukowany w polsce , z polską obsadą...szkoda tylko że scenariusz / fabuła została zgapiona z filmu "super tata" ,a muzyka (nie licząc polskich piosenke) też została zgapiona tyl że z innego filmu... a poza tym to ten film to jest przeciez chała , nie wspominając o zakościelnym ktoego nie lubie , to samo z tą dygant i grochowską...normalnie kocham tą obsade... pojechałem sobie do kinoplexu i rodzice poszli na ten chłam (pomylili sie bo chcieli na "ja wam pokazę" ,które jeszcze nie miało chyba premiery) i im sie nie podobał...a ja z siostrą poszedłem na genialnie przetłumaczony film na polski ("in her shoes..." - "siostry" - no comment) ale w zasadzaie to da sie przeżyć...taka komedia tępa z kochaną cameron diaz...polecam jak ktoś chce zaprosić dziewczyne do kina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skurcza pomine bo jest powszechnie znany. Co do partackich filmow to polecam "ninja vs mafia", ninja vs zombi, powrot ninja, zemsta ninja, wszstkie czesci zyczenia smierci, wszstkie fimy z dolphem lundgerenem, wszstkie filmy z dudikoffem zwlaszcza radioaktywne sny, oni zyja, pierwsze filmy z rutgerem hauerem. Troche tego jeszcze jest jak ktos bedzie chcial to moge powymieniac troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, sory... ale w tym wątku chodzi o to żeby było jak najwięcej postów... :lol:

(dżołk)

niby tak ale nie chodzi o sztuczne nabijanie postow bo to sie nie liczy a kolejna sprawa to:

 

 

- Jeśli przypomniało Ci się, że nie napisałaś (napisałeś) czegoś w poście użyj opcji "edytuj". Nie twórz kolejnego postu!.

 

 

chociaz odnosnie tego cytatu wyjetego z Regulaminu forum, tez jest smieszna sprawa, regulamin pisal Moderator/Administrator, pisal o edytowaniu postow, zabronione jest powielanie i pisanie jednego pod drugim, a caly regulmin to trzy posty pod rzad jednej osoby bez edytowania ;)

zawsze chcialem to napisac, zwrocic uwage na to:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to wrzucic, takze aby nie zasmiecac forum wrzuce tutaj, fragment rozmowy kolegi:

 

<tomek>jak mnie juz denerwuje ta sytuacja, wszedzie katowice, nie wiem co sie innego dzieje na swiecie, w polsce

<ja>ja rozumiem ze to jest tragedia ale przez caly dzien o niej mowic na 5 stacjach TV, to przesada

<tomek>hurra!

<ja>co?

<tomek>jest cos innego

<tomek>w Lubuskim 12 letnia dziewczynka zatruła sie czadem

 

taki maly, czarny humor :rolleyes:

 

[edit]

Z mojej strony to nie bylo nic zlosliwego. Bardzo mi przykro z powodu tej tragedii i pragnalbym zlozyc wyrazy goracego wspolczucia wszystkim ktorzy cierpia z jej powodu.

 

Jakby tego bylo malo we wloszech w bardzo podobnej hali zawalil sie dach.. Ale nikogo na szczescie w srodku nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta tragedia jakoś tak nie ruszyła zwłaszcza w porównaniu z śmiercią papieża...z jednej strony współczuje tym rodzinym którym zginęli najbliżsi ale z drugiej strony poprostu ciesze sie że mojej rodziny tam nie było...

 

P.S. chyba tam pojade łapać te ptaki bo tam latają na wolności warte kilkanaście tysięcy złotych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś nie widze tego tematu w tym wątku... nie pasuje. <_<

 

Niewiem czy to porównanie będzie na miejscu... ale się odważe.

11-go września (czymkolwiek by nie był) cały świat się załamał, w tym polska. A teraz my, nie potrafimy uszanować samych siebie.

 

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręt to nie jest tak. Może się mylę ale ludzie powoli mają dość nagłaśniania tragedii. Myślę, że to są momenty w życiu by człowiek przystanął, pomyślał, wyciszył się a nie 3 dni oglądał relacje, spekulacje, świeczki na forach, komunikatorach, skrzynkach pocztowych.

Śmierć Jana Pawła II pokazała jak medialna i dochodowa potrafi być ludzka tragedia i teraz ludzie bezczelnie to wykorzystują :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności