Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Przebywajac w towarzystwie palaczy wcale nie musisz zaczac palic, ale prawdopodobienstwo, ze zaczniesz jest znacznie wieksze

 

Nabyc to nie mozna, to nie choroba zakazna, ale zawsze znajdzie sie jakis niewyzyty idiota ktoremu kobieta w lozku nie bedzie wystarczac... W kazdym badz razie uwazam, ze wychowywanie dzieci przez homoseksualistow to krzywda dla dziecka.

 

Parady rownosci zawsze byly, sa i beda narzedziem lewicy. Kiedys socjalizm teraz homoseksualizm, aborcja itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim zdaniem po prostu ludzie zrobili się mniej tolerancyjni. Kiedyś, dawno temu, homoseksualizm nie był niczym zdrożnym. Starożytna Grecja, Rzym, Japonia, Chiny nie widziały tym nic złego a przecież to były, jak na tamte czasy, kultury mocno rozwinięte. Zresztą wtedy wogóle sprawy seksu i płci były traktowane z mniejszą wstrzemiężliwością niż teraz. Społeczeństwo bardziej wyluzowane czy co? ;-)

 

 

Tak jeszcze całkowicie na marginesie to chyba wolałbym dziecko wychowywane przez parę homoseksualną niż przez "przykładne" małżeństwo kobiety i mężczyzny alkoholików. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze całkowicie na marginesie to chyba wolałbym dziecko wychowywane przez parę homoseksualną niż przez "przykładne" małżeństwo kobiety i mężczyzny alkoholików. :/
Jesli juz porównywać to pare hetero i homo a nie hetero alkoholicy i zwyczajni homoseksualisci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dziecmi to jak wczesniej wspomnialem paranoja. Zgadzam sie, ze jak porownywac, to "normalna" rodzine z "normalnym" zwiazkiem homo a nie jakies patologie. Niektorzy juz sam homoseksualizm uznaja za patologie.

 

Ja zdania co do adopcji nigdy nie zmienie. Rodzina to jest tata + mama + dziecko a nie tata + tata + dziecko. Tym bardziej udowadnianie, ze dzieci wychowywane w takich zwiazkach sa/beda lepsze. To juz paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue też tak mam, że wole brunetki ale szczególnie takie które mają bardzo ciemne długie proste włosy. Jesli do tego ma fajną figurkę (nie szkielet) to wymiękam. Tylko po co czarnulki farbują się na blond? Bez sensu jak dla mnie.

 

Echhhh ale nie mam czasu na dziewczyny i pieniędzy bo czekam i odkładam złotówki na iAudio i6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja w zasadzie tez wole brunetki. Ale zawsze jakos tak wychodzi, ze trafiam na blondynki. To przeznaczenie chyba :D

 

Co do blondynek, to nawet jak jest bystra to ten stareotyp robi swoje :P Jak palnie cos glupiego to zamiast sie zasmiac to od razu sie posypie tekst w guscie "widac, ze blondynka".

 

[edit]

Kiedys powiedzialem dziewczynie, ze chyba wole sprzet audio od dziewczyn. Focha takiego strzelila.... Ale nie ma sie jej dziwic hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak polki są piękne... kiedys z kumplami na praterze w austri siedzielismy na ławce i patrzylismy przez ponad pol godziny na dziewczyny, ktorze przechodzily chodnikiem.Na cale pol godziny przeszly 2 ladne dziewczyny-jak nas minęły uslyszelismy ze mowily cos po polsku ;]. We wloszech tez same ... no nie widzialem ladnej kobiety oprocz przyjezdnych ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie uda sie nam zatrzymac ekspansji fast-fodow na polski rynek i ogolnie zarcia kapiacego tluszczem to bedziemy mieli to co w stanach :D Nie zebym nie lubil tlustego, niezdrowego, pysznego zarcia tylko, ze co za duzo to niezdrowo i potem sie wyglada jak amerykanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wakacjach w Kanadzie 2 i pół miesiąca. Wiekszość dziewczyn była otyła i do tego brzydko ubrana. Jak tylko przyleciałem do Polski oczy latały mi w każdą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu tak o laskach, a ja aktualnie samotny jestem... kurcze, długo już tak...

 

----------------------------------

 

Polski rzeczywiście najładniejsze... mi się bardzo podobają brunetki z gługimi prostymi włosami, ale moga być też lekko skręcone ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest zagmatwane ;p swoje przezylem szczegolnie mam zle doswiadczenia z mlodymi dziewczynami, ktore .... dobra niewazne fakt nie robmy tu forum filipinki ;).

Dobra kolejny temat:

Duzo ludzi w dzisiejszych czasach lubi strach, cois ie z tym moze wiazac horrory ;)... znacie moze jakies dobre tytuły i jak wy reagujecie na takie kino? Mnie osobiscie spodobal sie film "dom na nawiedzonym wzgórzu... inne ktore ogladalem nie przypadly mi do gustu, nie byly dla mnie straszne[smialem sie na 13 duchów, a ring to dla mnie fajna bajka na ktorej przestraszylem sie tylko w tych momentach kiedy pokazali np trupa mlodej dziewczyny... bo to bylo fajnie zrobione ;)...tzn ogolnie jestem strachliwy jak cos sie stanie tak nagle jak wtedy,jednak tego typu wzbudzany strach jest dla mnie cienki bo ja sie poprostu przestraszylem w danym momencie, a nie tego co zobaczylem ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie oglądam horrorów... :] ... wole psychologi, thrillery.

 

Jak miałem kilka lat, to pchałem sie do oglądania "szczęk", mama mi nie pozwalała, ale ja chowałem sie za drzwiami i lukałem, potrafiłem przesiedzieć 2 godziny na podłodze w niezbyt wygodnej pozycji :)

Kiedyś też oglądałem "obcego" (miałem... 9 lat ?)... oj, wtedy bałem się sam iść do łazienki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jak bylem maly i "dostalem" własny pokój to sie balem tam spac ;)..zawsze zlatywalem i od razu do lozka, potem mi sie udawalo ogladnac jakis film i spac, a dopiero potem mialem kompletny luzik i sie nic nie balem :] ... a balem sie jakichs duchów czy ze ktos przez okno wejdzie[jakis zlodziej czy cos] :) .

 

A fakt obcego tez sie wtedy bałem... w zasadzie to fajnie bylo by miec jakis system kina domogego z porzadnym woofferem w osobnym pokoju ;) moze wtedy bym znow poczul jakis strach konkretnyc przy dobrym filmie ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak horrory, to niestety panowie - do kina. I to dobrego. Wtedy ma sie dopiero fajny efekcik, bo w domu, przy ekraniku komputera to nic z tego... W zasadzie w takich filmach nie ma nic strasznego... To gra dzwieku, obrazu, naglych zwrotow akcji i to wszystko.

 

Najlepszy horror jaki ostatio ogladalem to klatwa... :D Gothica tez ma fajny scenariusz calkiem, ale malo straszne i jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności