Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zwykle pchelki zakladane za ucho... (jak to sie nazywalo?tongue.gif)

clip-on (chyba :D)

Kto wygra mecz ?

mam to gdzieś...przez niego nie mam m jak miłość :P... a tak na serio to też mam to gdzieś :)...barcelona ma dobrego ale obrzydliwego ronaldinio a arsenal nie wiem co ma :)...

skoro temat o piłce to co sądzicie na temat naszej reprezentacji na MŚ ??

dudka nie żałuje...frankowski jest niski także spoko... do tego :

1. ci któych wziął mają dodatkową motywacje także sie postarają napewno

2. nie ma znaczenia z jakim składem wyjdziemy z grupy (myśle że wyjdziemy...) bo następny mecz będzie z anglią i... NIE MA NAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wygra mecz ?

 

Visca el Barca! B)

 

nie ma znaczenia z jakim składem wyjdziemy z grupy (myśle że wyjdziemy...) bo następny mecz będzie z anglią i... NIE MA NAS
a jakbyśmy wygrali to Szaranowicz i Szpakowski by mieli o czym gadać przez 25 lat, tak jak o sławnym Wembley ;)

 

[edit] co do dzisiejszego finału, moze zabawimy się w proroków, małe obstawianko zrobimy ? :)

 

Barcelona 3:1 Arsenal

 

w tym 2 bramki strzeli Ronaldinho Wielki Gaúcho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do wyboru Janasa nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrze ,że nie powołał Frankowskiego i Dudka. Pierwszy jest w takiej żenującej formie ,że aż wstyd się pokazywać. Eliminacje to nie mundial... Dudkowi brak meczowego ogrania. Sprawa jest prosta - nie grasz w klubie ,nie grasz w reprezentacji. Zresztą Polska obsadę bramki ma jedną z lepszych ,jak nie najlepszą w Europie - 3 równych bdb bramkarzy.

 

Jednak czasem trzeba wybrać mniejsze zło i powołać patałachów bez formy typu Mila ,Gorawski i kilku innych jako zapchajdziury.

 

Polskiego Drewnianego Fenomenu nie komentuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek moze jest bez formy ale to on strzelił w eliminacjach 7 goli a nie Grzesiu.

skoro janas nie chciał franka mógł chociaż powołac Saganowskiego który przeciez

w słabiutkiej vitorii strzelił 12 goli.A co do dudka to to pokazał przeciez w meczu z litwą ze

nie grając regularnie jest w dobrej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek moze jest bez formy ale to on strzelił w eliminacjach 7 goli a nie Grzesiu.

skoro janas nie chciał franka mógł chociaż powołac Saganowskiego który przeciez

w słabiutkiej vitorii strzelił 12 goli.A co do dudka to to pokazał przeciez w meczu z litwą ze

nie grając regularnie jest w dobrej formie

 

Właśnie na Sagana liczyłem ,wiedziałem że tego drewniaka tak i tak powoła ,Zuraw to pewniakale liczyłem na 2 pozostałe wolne miejsca. Nie wiem co tam robi za to Jeleń...

 

I jeszcze raz powtarzam eliminacje były pół roku temu. Co z tego ,że Frankowski strzelił ileśtam bramek jak teraz w kulki sobie leci... Eliminacje i mundial to 2 inne sprawy. A kwestia przydatności Głownego Drwala Kraju w reprezentacji była wielokrotnie omawiana i jedno jest pewne "Rasiak - spie****j do lasu"

 

A co takiego wspaniałego Dudek pokazał z Litwą ? Jak dla mnie to po prostu bronił bramki. Żadnych wspaniałych parad 'ala' Fabiański w meczu z Górnikiem :) Niczym szczególnym się nie wyróżnił (bo w sumie nie było okazji). Popatrz na obecną formę Fabiańskiego i Dudka i powiedz mi kto powinien jechać na mundial :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Janas jest mega niekonsekwentny

jak mowi ze zabierze tych co graja w klubach to co robi w kadrze Mila ??

W austri siedzi caly czas na lawie, malo tego w kazdym meczu kadry dawal ciala strasznie.

A Franek mimo ze nie strzelal to gral, i zbieral dobre noty (byl aktywny, asysty lapal) i gdyby nie on to nie bylibysmy na mundialu. Jak powiedzial Smuda, zabralbym go nawet z noga w gipsie :)

Gorawski akurat jest ok, bo potrafi zagrac technicznie i niekonwencjonalnie.

Co do bramkarzy do Dudek i tak jest najpewniejszy, Boruc strasznie spadl z forma w szkocji. Co mecz to wali jakiegos klopsa, przewaznie przy wrzutkach, co pokazal tez w meczu z USA.

Ogolnie sklad ok, bo postawil troche na mlodych ale zamiast Mili powinien jechac Burkhart (nie wiem jak sie pisze), bo jak wypadnie Szymkowiak (troche kontuzjogenny) to bedzie ciezko.

 

Ale i tak najwieksza sraką w kadrze jest Grzesiu ktory jeszcze nigdy w zadnym meczu o stawke nic nie zagral, ale jak walnie dwie bramy Niemcom to mu wszystko wybacze :)

 

No a dzisiaj wiadomo ze wygra Barca, oby po lepszym meczu niz te dretwe polfinaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Janas jest mega niekonsekwentny

jak mowi ze zabierze tych co graja w klubach to co robi w kadrze Mila ??

W austri siedzi caly czas na lawie, malo tego w kazdym meczu kadry dawal ciala strasznie.

A Franek mimo ze nie strzelal to gral, i zbieral dobre noty (byl aktywny, asysty lapal) i gdyby nie on to nie bylibysmy na mundialu. Jak powiedzial Smuda, zabralbym go nawet z noga w gipsie :)

Gorawski akurat jest ok, bo potrafi zagrac technicznie i niekonwencjonalnie.

Co do bramkarzy do Dudek i tak jest najpewniejszy, Boruc strasznie spadl z forma w szkocji. Co mecz to wali jakiegos klopsa, przewaznie przy wrzutkach, co pokazal tez w meczu z USA.

Ogolnie sklad ok, bo postawil troche na mlodych ale zamiast Mili powinien jechac Burkhart (nie wiem jak sie pisze), bo jak wypadnie Szymkowiak (troche kontuzjogenny) to bedzie ciezko.

 

Ale i tak najwieksza sraką w kadrze jest Grzesiu ktory jeszcze nigdy w zadnym meczu o stawke nic nie zagral, ale jak walnie dwie bramy Niemcom to mu wszystko wybacze :)

 

No a dzisiaj wiadomo ze wygra Barca, oby po lepszym meczu niz te dretwe polfinaly.

 

Boruc spadł z formą? A widziałeś Celtic - MU (pożegnanie Keane'a)? :) Za najpewniejszego bramkarza uważam Fabiańskiego - tylko chłopak młody jest i nie wiadomo jak na mundialu sobie poradzi...

 

Zresztą Burkhardt też gra w kratkę ,ale to nie zmienia faktu ,ze bije milę na głowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegając od futbolu ... słyszeliście o wpadce BBC??? :D Jakiś facet przyszedł na rozmowe o prace. I expert o tym samym imieniu co tamten facet przyszedł na wywiad o nielegalnej muzyce ściąganej z internetu....i recepcjonistka pomyliła ich (przez to że mają to samo imie) i wysżło na to, że na wizji (NA żYWO) babka pytała o tą muzyke tego biednego gościa co przyszedł tylko po prace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegając od futbolu ... słyszeliście o wpadce BBC??? :D Jakiś facet przyszedł na rozmowe o prace. I expert o tym samym imieniu co tamten facet przyszedł na wywiad o nielegalnej muzyce ściąganej z internetu....i recepcjonistka pomyliła ich (przez to że mają to samo imie) i wysżło na to, że na wizji (NA żYWO) babka pytała o tą muzyke tego biednego gościa co przyszedł tylko po prace :D

 

Jest to gdzieś do zassania na necie ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jeden mecz, Celtic - MU nie obrazuje formy. Ogladalem prawie wszytskie mecze Celticu w lidze i naprawde za ciekawie to nie wygladalo, szczegolnie pod koniec sezonu.

 

Mysle ze Fabianski ****lby sobie gatki jakby wyszedl na stadion i 60 tys ludzi. Brakuje mu doswiadczenia przede wszystkim, a to dla bramkarza jest bardzo wazne, a dudek w koncu wygral Lige Mistrzow.

 

Ja przed Borucem i Fabianski postawilbym Kuszczaka bo bardzo dobrym sezonie w jednej z lepszych lig swiata. Nie to co polska czy szkocka liga, szczegolnie ze i w celticu i w legii bramkarze raczej rzadko mogli sie wykazac. Co innego WBA ktore gralo przewaznie z lepszymi od siebie.

 

a Burkhardt mimo ze gra w kratke potrafi zagrac naprawde dobra pilke, na dodatek jest lewonozny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest do ściągnięcia...przed chwilą w polsacie było...facet zagubiony troche ale przyznam że se fajnie poradził: "Przyszedłęm dziś tu po co innego i spodziewałem sie czegoś innego. A posadzono mnie tu i robi pani ze mną wywiad..." (coś w tym stylu , także facet ok :D )

 

Nie wiem co tam robi za to Jeleń...

jestem z niego dumny...jest z Cieszyna :D (chyba :) )

 

 

p.s. tak sobie o dudku co umie tylko grać w reklamach (a i to kiepsko mu idzie) i se przypomniałem jak kucnął złapał piłke i mu między nogami wyskoczyła do bramki (nie pamiętam w jakim to meczu było :) )...

 

p.s. 2 :P nie ma sie co sprzeczać...poczekajmy te kilkanaście dni to zobaczymy jak pójdzie naszym "kochanym" piłkaŻom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności