Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

M@ro, coś widzę że też od rana siedzisz na forum. Widze cię w tabelce zalogowanych, wyjdź z podniesionymi rękami! Tylko bez sztuczek :P

Co do przeglądarek to strasznie lubie FF. Nie wiem czemu :)

http://wiadomosci.onet.pl/1366171,11,item.html <- Ja już teraz absolutnie nic nie kapuje O_o. Z jednej strony chcą dać dzieła Papieża do szkół, ułaskawić maturzystów, a z drugiej wprowadzić kare śmierci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze godzine musze siedziecz przy kompie aby przeczytać wszystkie wasze posty. M@ro gratuluje autka bardzo dobry wybór, dasz sie przejechać jak dostanę prawko :) 21 sierpnia mam teorie a praktyczny chyba pod koniec października.

 

Jeśli chodzi o przeglądarki strasznie nie lubie IE obecnie przesiadłem się na Operę bo na FF mam problemy z wyświetlaniem się stron na forum.

 

Konta na gmail nie mam tylko na wp.

 

Polaczek fajna czcionka w iPodziku Nano chyba będzie to mój kolejny odtwarzacz bo wszyscy dookoła rzucili sie na T10. Co za dużo to niezdrowo, zresztą zmiane sprzętu nie wcześniej niż za rok, brak funduszy niestety.

 

Karze śmierci mówię NIE, jesteśmy cywilizowanym krajem i do tego w UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok...przyznaje się :PP jestem uzależniony od forum :P (no ale nie Aż tak jak ty nfsu :P )

 

Ja tam z karą śmierci jakoś sie specjalnie nie zgadzam, ale dla takich pedofili co to zaraz po wyjściu z więzienia idą po następne dziecko to czemu nie?

To samo z takimi jakimiś strasznymi mordercami co mają dożywocie ;) Po co sie mają męczyć w więzieniu i zajmować cele?!

Nie wiem co tak wszyscy zacżęli gadać o tej karze śmierci wogóle?! Jakiś debil z parlamentu UE (chyba) napisał do Kaczynskiego list żeby jej nie wprowadzał mimo że wcale nie miał zamiaru jej teraz wprowadzać :D...

 

Nie gratuluj mi:P gratuluj mojej mamie która wybierała go dośc długo i miałą przez chwile dylemat czy nie wziąść hondy accord :D

Ale moja mam wogóle jest niezła...wiceprezes lexusa w polsce powiedział jej że nie może jej dać prezentów wartych więcej niż 2% wartości auta, a ona na to że ją to nie ochodzi i że chce czujniki parkowania, dywaniki, opony zimowe z kołpakami :D i wkońcu sie zgodził :D

 

Ja tam mam poczte na onecie i na tlenie i mi pasuje :) I korzystam z Thunderbird'a :)

 

[edit]..jej mamy już na forum 4049 użytkowników :D...pamiętam czasy jak jeszcze było około 2000 :D (tak mi sie przynajmniej wydaje że wtedy już byłęm na tym forum) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem uzależniony <powiedział nfsu pisząc 528. posta w ciągu troche ponad miesiąca>. Co do samochodu to jaki silnik? Ja osobiście nie lubie bajerów (ogólnie jestem chyba minimalistą) i zamiast tego wszystkiego wybrałbym mocny silnik. Moja mama jak kupowała Peugeota 206 wyciągnęła elektryczne lusterka, wycieraczki i breloczek :P Co ciekawe, nie chcieli z początku dać elek. lusterek mimo, że w kupowanej wersji takie były spokojnie w standardzie... Dodatkowo wzięła diesla :blink: .

 

Co do kary śmierci to jest totalny bezsens. Ja bym wprowadził, żeby wszystkich skazańców wysyłać do Australii jako tanią siłę roboczą. I każdemu zainstalować elektronicznego pastucha, jakby się stawiał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem uzależniony <powiedział nfsu pisząc 528. posta w ciągu troche ponad miesiąca>.

sam sobie odpowiedziałeś:P

Co do samochodu to jaki silnik?

zwykły? O_o Diesel ;)

Moja mama jak kupowała Peugeota 206 wyciągnęła elektryczne lusterka, wycieraczki i breloczek tongue.gif Co ciekawe, nie chcieli z początku dać elek. lusterek mimo, że w kupowanej wersji takie były spokojnie w standardzie... Dodatkowo wzięła diesla blink.gif

Z tym że peugot to co innego niż lexus, bo lexus ma wogóle inną polityke firmy :P więc wyciągnąć tyle od wiceprezesa to jednak coś...sam nawet powiedział ze pierwszy raz tyle rzeczy daje i że jeszcze żaden kolega prezesa nawet tyle nie dostał :P

 

 

Ja bym wprowadził, żeby wszystkich skazańców wysyłać do Australii jako tanią siłę roboczą. I każdemu zainstalować elektronicznego pastucha, jakby się stawiał tongue.gif

a to już swoją drogą, że więzniowie powinni pracować a nie grzać dupy..np. w zimie odśnieżać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym ich wysłał na plantacje pomidorów do Włoch !! W zimie !! :D :D :D

 

Ja tam jestem za karą śmierci z racji tego, że niektóre jednostki są niereformowalne ....

 

A i nie zgadzam się z twierdzeniem, że jesteśmy cywilizowanym krajem europy - krajem europy może tak, ale napewno nie cywilizowanym ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym ich wysłał na plantacje pomidorów do Włoch !! W zimie !! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

 

Ja tam jestem za karą śmierci z racji tego, że niektóre jednostki są niereformowalne ....

 

A i nie zgadzam się z twierdzeniem, że jesteśmy cywilizowanym krajem europy - krajem europy może tak, ale napewno nie cywilizowanym ....

 

Też nie głupi pomysł, ale czemu by mieli robić na korzyść włochom :P niech u nas sie pomęczą na plantacji zemniaków :P

 

No nie przesadzajmy...jesteśmy cywilizowanym krajem...przynajmniej stajemy sie nim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są niereformowalne jednostki to mogą przynajmniej popracować na rzecz czegoś.

 

Zresztą jak skarzemy kogoś za zabójstwo zabójstwem to jednocześnie zniżamy się do jego poziomu.

 

[EDIT] Nie jesteśmy cywilizowanym krajem. I przez najblższy czas się to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadaj zdrów..ja tam jestem cywilizowany

 

Pojedź gdzieś na zachód, powiedz że jesteś Polakiem i spytaj się, czy jesteś cywilizowany :P

 

Przechodząc od smutnych tematów (np. czemu w Polsce jest średniowiecze z karą śmierci i paleniem na stosie) chciałbym przejść do lepszych, czyli pogody. U mnie jest chłodno, powoli robi się wręcz jesiennie. Co mnie cieszy, bo wiem, że nadchodzi zima :D .

 

[EDIT] Maro, napisałeś, że zamówiłeś X5L z pokrowcem w mp3store. 20 czy 30 GB? A teraz główne pytanie: Jaka zniżka? Bo już chyba rodzice prawie się zgodzili, żeby mi go kupić. Zen pójdzie do Brava'y jako źródło dźwięku. No i będe w zimie wymieniać głośniki. Żeby nie mieć szoku jakościowego po wyjściu ze stoku z Shure'kami do samochodu z marnymi głośnikami Kenwooda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na to z innej strony, więźniowie to tania siła robocza. Takiemu skazancowi pracodawca da parę groszy i ewentualnie zapewni coś do żarcia. Wobec tego bardziej będzie mu się oplacało zatrudnić jakiegoś bandziora niż normalnego czlowieka. Przez to i tak już nie małe bezrobocie w Polsce popnie się do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np na pole ich wyslac niech truskawki zbieraja i tym podobne miesca gdzie nie ma chetnych na robote, tylko trzeba ukraincow sprowadzac. Bylo zreszta cos w tamtym miesiacu o rolniku ktrory musial sam z rodzina zbierac truskawki bo nie oplacalo sie polaczkom pracowac za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matej, ale my nie mowimy o "zatrudnianiu" skazancow. po prostu maja pracowac. i juz. za darmola. zreszta, kumpel mi opowiadal ze najgorsza rzecza w wiezieniu jest wlasnie nuda i rutyna, wiec przydaloby im sie. i chodzi mi glownie o prace spoleczna. tak, zeby nie zabierali roboty innym ;) a z pedofilami od razu do piachu.

 

edit:

bo nie oplacalo sie polaczkom pracowac za grosze.

jakas aluzja do mnie?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z pedofilami od razu do piachu.

A wiesz jakie zycie w wiezieniu maja pedofile? Niech sie troche pomecza (pare miesiecy), a potem dopiero do piachu :D sadysta ze mnie. No i zabrac im te wszystkie wygody. Niektorzy w wiezieniu maja lepiej od nas. Wstana rano pograja w playstation, potem cos zjedza, pocwicza na silowni, TV ogladna i znowu cos zjedza. A spojrzcie jak sie niektorym zyje, tym ktorzy maja minimum socjalna, albo nawet i tego nie maja.

 

QUOTE

bo nie oplacalo sie polaczkom pracowac za grosze.

 

jakas aluzja do mnie?? huh.gif

 

Mi tez, by sie nie chcialo :P, no moze pare lat wczesniej, ale wiezniowie mogliby wlasnie cos takiego robic. Podobno utrzymanie 1 takiego typa to ponad 1000zł miesięcznie (zalezy od wiezienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy playerek moze sie uszkodzic jezeli podlaczy sie go do glosnikow z kompa (tych tanich 20-30zł). Mojemu bratu jego chinska poroba (Actina czy jakos tak) cos cienko przedzie i nie wiem czy nie jest to wina tych glosniczkow, czy po prostu dlatego za jest to chinczyk?

 

Jakie glosniczki polecacie (mowie o jakis tanszych ~50zł) do odtwarzaczy mp3? Maja poprostu tylko grac i nie zzerac baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie oplacalo sie polaczkom pracowac za grosze.

 

jakas aluzja do mnie?? huh.gif

 

 

Mi tez, by sie nie chcialo tongue.gif, no moze pare lat wczesniej, ale wiezniowie mogliby wlasnie cos takiego robic. Podobno utrzymanie 1 takiego typa to ponad 1000zł miesięcznie (zalezy od wiezienia).

 

Polaczek pytałsię dlatego że napisałeś że polaczkom sie nie chciało pracować:P

 

[EDIT] Maro, napisałeś, że zamówiłeś X5L z pokrowcem w mp3store. 20 czy 30 GB? A teraz główne pytanie: Jaka zniżka? Bo już chyba rodzice prawie się zgodzili, żeby mi go kupić. Zen pójdzie do Brava'y jako źródło dźwięku. No i będe w zimie wymieniać głośniki. Żeby nie mieć szoku jakościowego po wyjściu ze stoku z Shure'kami do samochodu z marnymi głośnikami Kenwooda tongue.gif

 

Zamówiłem X5L 20GB z pokrowcem i dostałbym przez nie uwage sprzedawcy 125zł zniżki, ale ja głupi sie upomniałem i z tego co pamiętam dostałem chyba tylko 25zł rabatu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem X5L 20GB z pokrowcem i dostałbym przez nie uwage sprzedawcy 125zł zniżki, ale ja głupi sie upomniałem i z tego co pamiętam dostałem chyba tylko 25zł rabatu :P

 

A przesyłka gratis? Kurierem? :) Przez nieuwage sprzedawcy to kiedyś dostałem za darmo ex71 (koleś miał mi wysłać za pobraniem, a przyszła zwykła paczka). Żeby nie było, to potem wpłaciłem gościowi kase na konto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial cos bez wzmacniacza, chociaz moze byc wbudowany w glosniki. To ma mi tylko słuzyc w nocy jak ide spac. Tzn chcialbym sprobowac muzyke relaksacyjna (te pseudo fale alfa, beta, gamma) puscic i zobaczyc jak to dziala. Nie lubie jak cos mi siedzi w uszach jak spie. np

 

http://www.allegro.pl/item117276405_glosni..._2_0_nowe_.html

 

http://www.allegro.pl/item117289602_glosni..._tv_bonus_.html

 

http://www.allegro.pl/item118936210_coby_c...d_mp3_itd_.html

 

itp cos taniego po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przesyłka gratis? Kurierem? smile.gif

Tak, przesyłka gratis. Kurierem ;)

Nie lubie jak cos mi siedzi w uszach jak spie. np

Ja też nie...po przygodzie w hiszpanii..nie wiem czy wam mówiłem...zasnąłem w ex51 i jak sie obudzilem to patrze a na jednej śłuchawce nie ma silikonka...i nagle poczułem coś w uchu :D...oczywiście to był silikonek...5minut se go wydłubywałem..:D...ale i tak mój brat jest de best bo jak byłmały to wsadziłse do nosa groszek a po miesiącu wkręcił sobie śrubke :D dwa razy skończyło sie to szpitalem :P

W każdym razie chciałem ci pwoeidziec że ja rozwiązałem ten problem kupując nauszne słuchawki ;)

 

[edit]

Despo nie kupowałbym tych Tracerów bo nie uwierze żeby zestaw 2.1 za 25zł mógł wogóle grać ;)

Na twoim miejscu pomijając to że osobiście bym nie kupował za taką cene głośników to wybrałbym te creativy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności