Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wow, grają w Polsce?? czemu ja nic nie wiem? ;P gdzie, kiedy, za ile? :P

 

edit: szfak, nie mogli grać w ferie ;[ teraz nie wyrwę się z Gdańska ;[ pozostaje mi czekać aż zechcą zaczepić o stolicę wszechświata ;] szkoda

 

edit2:

12.2. PL - Warsaw Fabryka Trzciny +48-22-619-05-13, +48-22-692-14-30

13.2. PL - Wroclaw Centrum Sztuki Impart +48-71-344-28-14

14.2. PL - Chorzow Teatr Rozrywki +48-32-257-09-19, +48-32-346-19-34

15.2. PL - Bielsko Biala Centrum Kultury +48-33-82-816-45

 

jeśli ktoś tam mieszka to serdecznie polecam - nie zawiedziecie się ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś Ty, orgazmy muzyczne co 2 minuty gwarantowane :P zaraz sobię puszczę żeby choć po części zrekompenować tę stratę

 

ech... dzięki adams... będę tydzień chodził załamany ;] niewiedza to błogosławieństwo jak powiadał wieszcz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos z innej beczki. Jak sprzedac laikowi sluchawki kossa? :D Cytat z allegro o ur-29:

 

- Typ zamknięty, pokrycie skórzane

- W budowie wykorzystano magnes anizotropowy i membranę wykonaną z mylar-u dla uzyskania głębokiego basu oraz czystych tonów wysokich

- Zaprojektowane i zbudowane z myślą o jak największej trwałości

- Składana budowa pozwalająca na łatwiejsze przechowywanie

 

Nie wiem czy te sluchawki rzeczywiscie maja taki magnes, ale jezeli tak to smiesznie sie to nazywa, nie jestem na biezaco najwyrazniej ;)

 

Wyobrazcie sobie teraz rozmowe dwoch panow w paskach:

"- Ale masz fanne sluchafki...

- No... Maja w hu** basu dzieki magnesofi anizotropowemu i mylarofej membranie...

- Wypas ziom.... "

 

:D

 

[edit]

Sprawdzilem na stronie koss'a i te sluchawki rzeczywiscie skladaja sie z czegos takiego... Ale to profesjonalnie brzmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy anizotropowość to nie jest przypadkiem zależność właściwości fizycznych od kierunku ruchu? czy pomyliły mi się pojęcia?

 

znaczy w zależności od tego, w którą stronę machniesz głową tak będą grały słuchawki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest dokładna definicja? Jak to mówią - człowiek, który się pyta, wstydzi się tylko raz ;]

Anizotropia, to w przeciwieństwie do izotropii, wykazywanie różnych właściwości (np.: przewodnictwo elektryczne czy rozszerzalność termiczna) w zależności od kierunku, w którym dana właściwość jest badana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności