Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

co do piracta i jego pochodnych. wy to odbieracie inaczej, niz my* firma, ktora musi funkcjonowas w sordowisku odtwrazaczy mp3 i poniekad w swieice muzyki.

gdzie sie wiec konczy wymiana muzyki a zaczyna piractwo?

 

czy wymienianie sie mp3 jest piractwem?

czy wiec mozna tylko plytki audio porzyczac? lub moze i to nie?

 

chetnie bym sie czegos na ten temat dowiedzial bo:

 

1. chetnie bym sie powymienial

2. glupio mi sie zrobilo ze przez moj watek temat zostal zamkniety

3. czy ewentualnie mozna zalozyc nowy temat tego typu? bo jak zauwazylem paru osobom idea wymiany sie spodobala i nie sadze by ktokolwiek myslal o piractwie

 

 

z innej beczki:

 

jesli chodzi o iPOD'y polecam obejrzenie czolowki trailera filmu: Scary Movie 4 ;)

Edytowane przez DarkMind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy wymienianie sie mp3 jest piractwem?

czy wiec mozna tylko plytki audio porzyczac? lub moze i to nie?

przede wszystkim przepisy chronia utwory muzyczne, a nie ich skompresowana postac np. mp3.

 

z takiego utworu wycieto 9/10 muzyki a zostawiono 1/10

 

co innego kompresja lossless - tu sie sprawa ma inaczej. jednak przesylanie plikow przez internet nie jest zabronione, spakuj do zipa i wrzuc na FTP koledze. i gdzie tu jest zlamanie prawa ?

 

inaczej, zabieranie wbrew mojej woli, jakiejkolwiek mojej wlasnosci jest zlodziejstwem.

a co robia urzedy skarobowe (za posrednictwem pracodawcy) zabierajac mi czesc mojego wynagrodzenia ?

 

moze ktos by sie tym zajal, okrada sie przeciez miliony ludzi na grube pieniadze, a nikt nie reaguje :)

 

polska dla polakow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja komuś pozwalałem na zabieranie mi 5 stów?? :P

z tego wniosek, ze co niektorzy pozwalaja sobie na zbyt wiele :)

 

kurde, aby tylko rewulocji nie bylo.

 

Fiedel Castro zrobil, wygral a potem nie mial wizji co dalej. Nie taka prosta sprawa jak ganianie porzadnych obywateli sciagajacych pliki z sieci. :) Prawdziwy przestepca moze sie odwolac, wziac adwokata, trzeba mu udowadniac wine, a takiego szaraka to zawsze latwiej. sztuka to sztuka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o telefonach komórkowych juz był poruszany w tym wątku jednak ja pozwole go sobie reaktywować. Mianowicie dostałem ofertę z Orange i do wyboru mam nastepujące komórki:

Siemens C75 - 1 zł

SE K300i - 1 zł

LG3310 - 1 zł

Motorola V547 - 149 zł

Nokia 6020 - 49 zł

Sagem MYX6-2 - 99 zł

Samsung X640 - 99 zł

SE Z520i - 199 zł

Licze, że kotoś z was zna się równie dobrze na telefonach komórkowych tak samo jak na playerkach i słuchawkach. Więc jak pomożecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze kazdy poleci to czego uzywa.

ja kiedys bylem wielkim przeciwnikiem siemensow a przekonalem sie do nich

mam siemensa m65. kabelek dokupilem, mozna upgrade'owac firware, sciagam sobie tapetki lub sam robie dzwonki itp itd

pozatym bardzo funkcjonalny. duzy wyswietlacz.

wiec ja bym bral siemensa:)

 

lg pamietam ze pisano ze maja slabe wyswietlacze - nie mowie o tym konkretnym modelu

do se sie troszke zrazilem moja kobieta miala sporo problemow ze swoim t630

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE Z520i - 199 zł ladniutki moze byc czyta mp3 brak kart pamieci

a moze simens s75?? jesli chodzi o apart to ma 1,2 Mpix+ karty pamieci

osobiscie reszty bym nie bral po uwage.

Sagem to sagem nikomu tego bym nie polecil.

w tych samsungach nic ciekawego nie ma

Lg kto kupuje telefony LG mikrofale oki ale telefon to moze nie.

Nokia nie ten model...

http://sms.pl/tel/sonyericsson,k300i.php to calkiem symptyczny telefonik znajomy ma zadowolony ja osobniscie gustuje w SEi ew serie N noki

A moze cos inego Ci zaproponja??targuj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze cos inego Ci zaproponja??targuj sie
Wątpie ale spróbować nie zaszkodzi. Raczej na 99% biore SE Z520i. Ewentualnie sprzedam i kupię coś lepszego. Albo zostanę przy S55 i zmienie playerka kto wie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czego słucha papież ;]

Pewnie Dimmu Borgir.

A ulubiony kawałek to pewnie bonustrack płyty "Progenies of the great Apocalypse"...

^_^

 

Do iPoda wgrano audycje Radia po angielsku, włosku i niemiecku oraz muzykę Beethovena, Mozarta i Chopina.

Ciekawe czy papież ma oryginalne płytki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, włączasz eMule'a, a tam w uploads nick pope[iTA] ;]

przeciez religia nakazuje sie dzielic.

 

to by bylo nie fer tylko sciagac i innym nic nie dawac w zamian.

porzadek musi byc oraz kazdy musi miec rowne szanse na sciagniecie plikow jakie sa mu potrzebne :)

 

inaczej to by byla dyktatura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, jeszcze się zdziwimy gdy w kraju zrobi się głośno o antyterrorystycznych oddziałach z krzyżem na kaskach i różańcem w ręku powołanych przez RM ku obronie wiary ;] ojciec dyrektor czuwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziennikarza w polsce

... Urban :D

ksiedzu jakims

O Papieżu?

 

(tylko jołk)

 

Jak rysowano karykatuty zaturbanionych, to była wielka bitwa o wolność słowa... ciekawe kiedy w polsce będzie żądził kościół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj post jest tylko pewnego rodzaju rozeznaniem sytuacji dlatego nie zamieszczam nowego tematu w dziale komisu - jeszcze..... :)

 

Czy bylby ktos chetny na sluchawki Westone UM2?

 

Zakupione pod koniec grudnia 2005 (okolo 22), czyli maja nie co ponad 3 miesiace.

 

Przy obecnym kursie dolara 3,25 nowki z earphonesolution kosztuja 300$ +20$ koszty przesylki = 1040zl

 

Kto bylby chetny i za ile? Pisac na PW

 

Zlotowka slabnie, dolar sie umacnia wiec z kazdym dniam cena idzie w gore jesli chodzi o nowki :D

 

Ten post chyba nie rozbawi posiadaczy UM2 a szczegolnie tego co wlasnie je kupuje - Yaszczy...... :(

Edytowane przez oliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności