Skocz do zawartości

VEDIA zaraz po Apple...


Linxale

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny PR z Twojej strony, jesteś z Vedii? Takie zaangażowanie...

 

 

Max123 - nielubienia Vedii i jej obrażania nikt Ci nie zabroni, ale nie przesadzaj i nie obrażaj tych, którzy ją lubią.

 

 

RAIN PL: To należenie do teamu Vedii to aż taki wstyd i hańba? :lol::lol::lol:

 

Ps. Też w sumie tak myślę, ale nie sądziłem, że Ty to powiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny PR z Twojej strony, jesteś z Vedii? Takie zaangażowanie...

 

Max123 > Każdy kto jest zadowolony z produktów VEDIA lub przykleja publikowane przez nas materiały (jak w tym wypadku) musi dla nas pracować?

 

Uspokoję Cie, że ustalone jest z właścicielami tego forum, że rangi są po to aby każdy z naszych pracowników był wyróżniony - więc łatwo się połapać.

 

A, że teraz nie ja tu publikuje tylko robią to fani / czy inni przypadkowi użytkownicy - taki był mój cel jak przestawałem się tu wypowiadać tak jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort
Max123 > Każdy kto jest zadowolony z produktów VEDIA lub przykleja publikowane przez nas materiały (jak w tym wypadku) musi dla nas pracować?

 

To musi by spisek!

 

 

Vedia - Taki polski 'Apple' ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to banalne- duża inwestycja, jeszcze większy zysk, rozpoznawalność marki i inne korzyści. Vedia jak widać ma świetnych specjalistów od PR, gdyby tak jeszcze opłacili utalentowanych polskich programistów (których nam nie brakuje) nie polegając na skośnookich partaczach, myślę że nie było by im czego zarzucić, bo w sumie nawet samo bogacenie się firmy wszelkimi sposobami często budzącymi kontrowersje u niektórych ludzi czasem bezpodstawnie jeśli nie jest w żaden sposób krzywdzące dla klientów, gdy można dzięki temu rozszerzać "horyzonty" rynkowe, a nie roztrwaniać pieniądze na wypłaty dla elity pracowników jak to się często niestety powszechnie dzieje w prawie każdym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że dobrze ze Vedia sąsiaduje z Apple :D podejdzie klient i zobaczy tańszą (niekoniecznie gorszą) alternatywę. iPody to szpan i trend a nie jakieś subtelne brzmienie. Fakt grają bardzo dobrze ale nie genialnie. I są bardzo drogie. Dajmy szansę Vedii się wykazać. Tak niektórych boli że Polacy coś osiągają, próbują się wybić... I nie jestem z Vedii. Jestem użytkownikiem a10 oczekującym ze zrozumieniem na nowe oprogramowanie a nie biadolącym bez sensu jakie to $%#$@ w Vedii nie siedzą i kasę trzepią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za miłe i ciepłe słowa pod tym 'projektem'.

Co jakiś czas wraca pytanie o polskich programistów itp. To jest fantastyczny pomysł i ja też jestem za tym żeby pracowali dla nas zdolni i utalentowani ludzie (zobaczcie na pudełka Cutedocks). Może być już coraz lepiej,a co za idzie chciałem bardzo podziękować osobom które non stop wysyłają do nas propozycje zmian w odtwarzaczach. Jest to dla nas nieocenione źródło informacji ,gromadzimy je i grupujemy. Nie wszystko da się zrobić ale na pewno zwrócimy uwagę na to przy nowych produktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być już coraz lepiej,a co za idzie chciałem bardzo podziękować osobom które non stop wysyłają do nas propozycje zmian w odtwarzaczach. Jest to dla nas nieocenione źródło informacji ,gromadzimy je i grupujemy. Nie wszystko da się zrobić ale na pewno zwrócimy uwagę na to przy nowych produktach.

 

To się ceni :) może i ja coś skrobnę w wolniejszej chwili? W każdym razie Polska Gola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAIN PL: To należenie do teamu Vedii to aż taki wstyd i hańba? :lol::lol::lol:

Nie powiedziałem, że należenie do Vedia Team to wstyd, hańba i zuoo :P

Chodziło mi o to, że insynuacje Maxa jakoby jesteśmy klakierami Vedii mnie po prostu wnerwiają, a co niektórych mogą urazić :P. Ciekawe czy posunie się dalej i będzie nas wyzywał od "esbeków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPody to szpan i trend a nie jakieś subtelne brzmienie. Fakt grają bardzo dobrze ale nie genialnie. I są bardzo drogie.

Czy ja wiem, czy to szpan i trend? Porównaj choćby jakość ekraników iPoda w odniesieniu do playerków Vedii (np. V39 lub T8), o FW nie wspominając. W iPodzie wszystko jest dopracowane, logicznie ułożone i funkcjonalne i za to się płaci. Dlatego iPody są drogie. Pamiętaj tylko bogaci mogą sobie pozwolić na tandetę, bo ich stać na kolejny zakup, chytry dwa razy traci.

Nauka nie poszła w las przy zakupie nowego TV kierowałem się jakością, a cena była drugorzędna i... nie myliłem się, sieć DLNA, Content Library, Internet z widgetami, wyświetlanie zdjęć i filmów oraz odtwarzanie muzyki poprzez USB z dysku tw. i pendrive`a, wszystko to działa bez zarzutów, nie ma ŻADNYCH błędów w opisach menu ekranowego, a podpowiedzi na ekranie oraz ułożenie klawiszy na pilocie są intuicyjne.

Nic tylko życzyć Vedii takiego postępu w najbliższej pięciolatce, aby nie było tak, że do zakupionego dziś playera jutro musimy szukać w sieci naprędce nowy FW... bo to ciągłe zwiechy, bo to chińskie krzaczki na ekraniku, a to kąty i kontrast nie z tej bajki, kalendarz chiński, a to e-booki z tłem w truskawki, a to bateria mocno przereklamowana i tak dalej, niech każdy dopisze co jeszcze fajnego zauważył w tych magicznych playerkach.

Jest jeden plus, przynajmniej domorośli majsterkowicze mają pełne ręce roboty poprawiając FW, mogą się sprawdzić w tym jakże ekscytującym sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jalzef > Jak mi znajdziesz w Polsce programistów, którzy znają architekturę procesorów Sigamatel lub Telechips i do tego SDK 3-4 modeli tych producentów, to pewnie praca się znajdzie.

A tak, póki co to ja nie przeczę, że mamy świetnych programistów, ale tu trzeba czegoś więcej niż kogoś kto zna język programowania.

 

Ci co nas chwalą > Fajnie, że tak chwalicie prace Dev'a i moją. Dzięki, miło. Ale sądzę, że dopiero się rozkręcamy. Koniec tego czy początek następnego jak będzie więcej naszych produktów.

 

Max123 > A jednka wedle wszelakich badań w Polsce wynika, że Apple wybierany z uwagi jest na znaną markę i bardzo modny gadżet.

Nie pamiętam, żeby w przepadku jakiegokolwiek z opiniowanych produktów wymieniana była użyta technologia :)

Sorry Winnetou - ale pudło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, Apple wybierają z reguły ludzie poprzez reklamę i pełno gadżetów itp. Co do programistów, jest wielu także elektroników- programistów i myślę że poradzą sobie spokojnie. W końcu co roku wygrywa polska w programowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak się ich wyszkoli to sobie poradzą. Wszelkie liczby wskazują, że na dzień dzisiejszy nie opłaca się nam szkolić :)

 

Wy to nazywacie "programowanie" super. Tylko, że to nie jest tak, że ktoś zna język programowania siada i pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak się ich wyszkoli to sobie poradzą. Wszelkie liczby wskazują, że na dzień dzisiejszy nie opłaca się nam szkolić :)

 

Wy to nazywacie "programowanie" super. Tylko, że to nie jest tak, że ktoś zna język programowania siada i pisze.

Wiemy, wiemy potrzebne jest wsparcie ze strony producenta procka :) dlatego cierpliwie czekamy na Wasze produkty a ja szczególnie na FW do a10 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, Apple wybierają z reguły ludzie poprzez reklamę i pełno gadżetów itp.

No tak, ale marka i jej znajomość w podświadomości potencjalnych klientów nie bierze się z powietrza, jest poparta wysoką jakością i niezawodnością produktu, a za to trzeba i jak z powyższych postów wynika, warto więcej zapłacić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jalzef > Jak mi znajdziesz w Polsce programistów, którzy znają architekturę procesorów Sigamatel lub Telechips i do tego SDK 3-4 modeli tych producentów, to pewnie praca się znajdzie.

A tak, póki co to ja nie przeczę, że mamy świetnych programistów, ale tu trzeba czegoś więcej niż kogoś kto zna język programowania.

 

Ci co nas chwalą > Fajnie, że tak chwalicie prace Dev'a i moją. Dzięki, miło. Ale sądzę, że dopiero się rozkręcamy. Koniec tego czy początek następnego jak będzie więcej naszych produktów.

 

Max123 > A jednka wedle wszelakich badań w Polsce wynika, że Apple wybierany z uwagi jest na znaną markę i bardzo modny gadżet.

Nie pamiętam, żeby w przepadku jakiegokolwiek z opiniowanych produktów wymieniana była użyta technologia :)

Sorry Winnetou - ale pudło.

 

Jasne Ksy jak sie pytacie "szarej masy targetu Vedii" to nie dziwne. A teraz wez od kolegi ipoda i idz na ławke ze swoim T8,C6 itd.

i powiedz jak ci sie podobała własna morda odbita w plastkowej imitacji szybki w tym produkcie Vedii i jak było na ipodzie Touch.

 

A potem wroc i nam opowiedz.

Mozesz tez wrzucic C6 do kieszenie z kluczami a potem ipoda touch chetnie zobaczymy zmasakrowana szybke w C6 i idelnego toucha.

A potem popieprzysz o "liderze technologicznym Vedia"

 

A co do programistów jak sie bierze niszowy tani chinski produkt to sie nie czepiamy ze "programistow" brak skoro SDK tajne.

Popatrz co "ci programisci" zrobili z dostepnym free SDK Ingenica dla Dingoo w 14 dni ....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest tak tajne jak Strefa 51 w USA :P Wiem, Ksy ale podkreśliłem że jest wielu elektroników którzy znają się na tyle, by testować taki procek. A niby rockbox to jak powstaje? co myślisz że np. sansa daje im wszystkie dane techniczne? Sami wszystko rozgryzają, wgrywają, testują, zrobi się fail to od nowa i tak wkoło. Ja też myślę nad apple czemu? bo moje auto ma wtykę na ipoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być przemądrzałym ale bystry programista potrafiący asemblować może zrobić praktycznie wszystko z wszystkim jeśli chodzi o oprogramowanie. Ty ksy się znasz na tym jak polski hip hopowiec na amerykańskim gospelu, bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności