Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przelałem 2 dni temu niecałe 60 PLN za skeletona z FocalPrice. To naprawde nie wiele, a w zamian możesz odświętnie założyć bardzo fikuśny i niesamowicie oryginalny z wyglądu zegarek, który po porannym nakręceniu i ustawieniu godziny będzie Ci dobrze służył do czasu gdy znowu włożysz go do szuflady :)

 

Cytując mojego dobrego znajomego "POLECAM" ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem chyba cały temat więc głupio byłoby nie wrzucić własnych zdjęć :P

 

Szkoda tylko że żaden z posiadanych przeze mnie zegarków nie działa na ten moment :lol:

 

• Pierwszy mój zegarek "komunijny" - Casio AW-43:

 

2.jpg

 

Drugi zegarek [że niby Omega Constellation]:

 

3.jpg

 

I zegarek ciekawostka - nigdy nie zakładany :P :

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba polować na okazję.

Niedawno udało mi się kupić Seiko z serii Kinetic, NOS, za 100zł.

 

 

 

 

Sklepowa cena takich Kineticów - między 600 a 800zł.

 

Bobby

ładnie, ale to tak jak z odtwarzaczami, trzeba się na tym znać żeby nie kupić jakiegoś szajsu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była okazja nieco niepewna - sprzedający opisał zegarek jako "akumulator do wymiany".

Jako że w Seiko pracuje specyficzny akku, kosztujący ok. 60-70zł, kupiłem trochę w ciemno.

Okazało się że akku jest do podładowania i póki co zegar pracuje.

Ale trzeba było go wyjąć rozbierając nieco zegarek.

 

Więc okazja dla "będących w temacie".

 

Mam jeszcze inny Seiko Kinetic, tytanowy. Zastanawiam się nad sprzedażą bo i tak leży.

Jakbyś (Khron) był zainteresowany to daj znać, może pójść za 400zł.

 

Bobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak wszyscy to ja też sie pochwale co posiadam (a co? :D)

 

Oto mój dotychczasowy prosty do bólu Tissot który dostałem ładnych parę lat temu na osiemnastkę od siostry :))

post-22601-1251224145_thumb.jpg

 

Natomiast tutaj moja nowa kupiona dzisiaj Festina Tour de France :))

post-22601-1251224185_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję ;] a nie chce mi się zastanawiać czy i gdzie aktualnie trwa DST, i ile godzin mam dodać/odjąć od czasu polskiego... wolał bym to widzieć ;]

 

mam na ajfonie ustawione trzy interesujące mnie strefy czasowe, ale nie chce mi się go wyciągać z kieszeni... idealny dla mnie byłby zegarek typu "dużego" oceanusa, który ma dodatkową "24-godzinną" małą wskazówkę dla wybranej strefy czasowej (i bardzo łatwo jest zmienić strefę)... ale 1500zł za zegarek...

 

[edit] o taki ;d (ale bez wyświetlacza cyfrowego)

 

http://allegro.pl/item700454905.html#gallery

 

[edit2] tylko się załamać :(

 

http://allegro.pl/item676572110.html - o ten...

http://allegro.pl/item683315643.html

 

[edit3] zresztą... te zegarki i tak nie działają w europie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item714889713_vostok...tic_nowosc.html

 

Może taki Vostok? 2 strefy, automat i do tego calkiem ładny. jak pamietam to chyba na e-zegarki był jeszcze w kolorze brązowym. a moim skromnym zdaniem wyglada duuużo lepiej niż te oceanusy które pokazywałeś (a cena moze troche wyższa, ale za to nowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, fajne :) ale trochę oszustwo - "pierścień 24-godzinny" trzeba sobie ustawić tak, żeby nam "pasowało" - zaś sama wskazówka 24-godzinna "sztywno" porusza się tak jak normalne wskazówki (nie da się ich oddzielnie ustawić)

 

poza tym za 1000zł wolał bym dopłacić do oceanusa prosto ze sklepu :) tytanowego i w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten po prawej to bodaj Seiko SND451P1. Czy zdatny, to zależy od ceny. Szczerze mówiąc, nie dałbym za kwarca więcej niż 400-500 zł bo powyżej tego pułapu można już mieć ciekawego mechanika, ale co kto lubi ;)

 

Dla niektórych zegarek oprócz tego, że ma być ciekawy, ma być też dokładny, a więcej niż 5 sekund na dobę to średnia rozrywka ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności