Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem chinola. Tachometr to fikcja, pasek znośny (mniej więcej poziom tego dołączonego do Komandira). Wykonanie koperty i samego mechanizmu zaskakująco dobre, ładnie wyeksponowany mechanizm. Koperta jest strasznie gruba: aż 16mm wysokości. Generalnie pierwsze wrażenie pozytywne, na pewno nie żal tych paru plnów. Jeżeli ktoś nie ma kompleksów w temacie ceny czy "chińskości" (ciekawe, że na watchuseek chinole traktuje się jak wszystkie inne zegarki odpowiednio do ich ceny i jakości, natomiast na "naszym" zegarkiclub jest zupełnie inaczej), to jest to fajny automat za psie pieniądze, prawie darmo. Bardzo fajny do casualowego noszenia po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pod ręką aparatu innego niż komórki, ale zdjęcia możesz sobie pooglądać na: focal i Allegro. Pomijając wszędobylskie błyszczenie zdjęcia dość dobrze oddają rzeczywisty wygląd zegarka. Jak na razie chodzi ok, od południa zgubił może 2s, więc wynik dobowy będzie porównywalny do wostoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie !!! Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak założyć konto paypal i jak z niego korzystać np. w celu kupienia czegoś na dealextreme (rozumiem że panowie tam kupowali swoje chińskie perełki bo na allegro te skeletony kosztują ok. 300 zł, a to nie są już "psie pieniądze") i jak z przesyłką (faktycznie darmowa jak jest napisane na stronie sklepu? oraz jak długo się czeka ) i czy możliwy jest zakup za pobraniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Paypala, to nie wiem gdzie tutaj jest potrzebna pomoc, bo wszystko jest ładnie opisane w pomocy na stronie. Jeżeli chodzi o Dealextreme Focalprice, to tak: przesyłka jest darmowa, nic za nią nie płacisz. Płatność przez paypal wyklucza możliwość kupna za pobraniem: płacisz -> dostajesz. Jeżeli nie masz możliwości założenia paypala (w domyśle nie masz karty akceptowanej przez paypala), jest na orum kilka osób zamawiających rzeczy z płatnością przez paypal "za piwo", na pewno za chwilę ktoś się zgłosi.

 

Moja ostatnia przesyłka:

- 26.06 zamówienie złożone i natychmiast opłacone

- 27.06 wysłane

- 13.07 u mnie

 

...czyli dwa tygodnie dokładnie, biorąc poprawkę na to, że w sobotę poczta polska nie roznosi przesyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na dealextreme nie? :blink:

 

 

do ik colouring? nie , przychodza zapakowane w folie babelkową. Przynajmniej do mnei.

 

moze sie to pozmieniało, ale ten złoty ostanio kupiony tez przyszedł tak jak skeletony jakies 3 miechy temu.. w foli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...ale co może być podrabianego w chinolu? Fakt, że jest na focal jakaś chamska podróba omegi, ale reszta to radosna twórczość małych żółtych rączek (co nie przeszkadza ludziom sprzedawać tych zegarków w chorych cenach na allegro)...

 

EDYTA: heh, widzę Bres że robisz ludziom konkurencję sprzedając w bardziej realnych cenach (chociaż i tak więcej niż są warte :'P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignaś, na prezent dla ojca, to tylko jakiegoś klasycznego mechanika.. może coś z orietnów? Nie są przesadnie drogie, a dużo klasycznych modeli.

 

No właśnie nie, bo ojcu się nie chce babrać z mechanikiem, musi być dokładny i w miarę możliwości "bezobsługowy". Jakieś ciekawe kwarcowe w granicach 300-400zł oprócz seiko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam moze glupie pytanie ale troche mnie niepokoi, otoz zamowilem sobie szkieletora z focalprice.com, zaplacilem ladnie paypalem, i w danych do wysylki u paypala moja miejscowosc zawierajaca w nazwie literke "ł" calkowicie poprawnie sie wyswietlila. Jednak teraz jak patrze na zamowienie juz w focalprice widnieje nazwa "Wo??omin" czy w takim przypadku nie bedzie problemu z przysylka? Wiem ze zawsze jest jeszcze kod pocztowy, jednak zastanawiam sie jak powinienem nawet na przyszlosc podawac miejscowosc- jako "Wolomin" czy nadal "Wołomin" np. kupujac na ebayu?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłam z Allegro Casio LDF-30 1A. W sumie nic specjalnego, ale skoro już jest taki temat...

Niestety nie ma zbyt dużego wyboru funkcjonalnych damskich zegarków, a większość z tych, które są funkcjonalne są różowe, błękitne, biało-różowe lub biało-błękitne :rolleyes:

W każdym razie, wybrałam mniejsze zło.

702383129.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za zegarek 28.07 - do tej pory status jest unshipped. Ile czasu trzeba czekać by to wysłali? Jaka jest max.kwota, do której nie dokładają cła?

 

Edit: poczytałem temat o zbiorowym zamówieniu, już wiem, że to normalka. Jak ktoś zna odpowiedź na drugie pytanie to dalej aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności