Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

odkad samsung zmienil kolorystyke menu, da sie na to patrzec, ale jak sobie przypomne te kolorowe z d600 ..

Mi się tam podobało menu z D600 :) Denerwowała mnie jednak faktycznie java oraz klatkujące filmy i rozmazane zdjęcia przy gorszym oświetleniu - i gdyby nie to, pewnie bym go jeszcze długo trzymał... no i fakt, że nie da się zmienić tematów w Samsungach, również mocno odpycha mnie od powrotu do tej marki - ileż można patrzeć w identycznie wyglądające menu, ikonki, ewentualnie w dwóch wersjach kolorystycznych? :(

 

 

Jestem mocno niezadowolony z wyjątkowo trudnej dostępności na polskim rynku Samsungów na Symbianie. Praktycznie są nie do dostania w żadnym komisie a nawet ciężko o nie na Allegro!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i450, jedyna sztuka na allegro ~1500pln..

 

ileż można patrzeć w identycznie wyglądające menu, ikonki

Ja w Noki cały czas mam jeden temat - Nokia Noir; świetna jest. Wogóle wygląd i przejrzystość menu jest 5x lepsza niż w SE, imho :)

 

Ceny 6120c powoli spadają, a E51 z Ery na allegro nie widać (dwie oferty ostatnio jak patrzyłem).. niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze nie miały oficjalnej premiery, jeszcze trochę i będą, tylko pewnie w tak zaporowych cenach że nie będą warte uwagi.

Mówię również o starszych modelach. Np:

D720 - swego czasu również dość ciekawy, nigdy nie widziałem go na żywo...

I300 - ten akurat z Windowsem, z wbudowanym minidyskiem. Swego czasu był atrakcyjny, a dla mnie był tak świetny, że byłem w stanie wyłożyć na niego ciut więcej. Niestety był praktycznie niedostępny.

I750 - niby można go było w paru sieciach kupić na początku, jednak tylko przez dość niedługi okres, nie zdążył nawet stać się w miarę dostępny cenowo. Teraz o niego ciężko.

D730 - ten akurat nigdy nie wzbudził we mnie sympatii, jednak raczej też nie dało się go dostać.

 

Z nieco nowszych:

I520 - recenzja z marca 07, wciąż jednak wielka niewiadoma w Polsce.

I400 - ten może nowszy, recenzja na M-W była we wrześniu 07 ale również cichutko z nim.

 

Innych nie pamiętam, jadnak GSM Arena mówi, że było ich więcej. Pominąłem te z pełną klawiaturą, bo takowe (przynajmniej jakieś 2 modele z nich) dało się dostać.

 

A reszta Samsungów - większość serii D na przykład, wchodzi na rynek bez problemu :(

 

 

EDIT:

Ja w Noki cały czas mam jeden temat - Nokia Noir; świetna jest. Wogóle wygląd i przejrzystość menu jest 5x lepsza niż w SE, imho smile.gif

Temacik podobał mi sie na samym początku, ale to jednak nie było to. Wolę tematyczne tematy :) Albo jakieś bardziej... hmmm... ciekawe, a nie takie szare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba ma racje... to menu w nokiach z S60v3 jest duzo lepsze od SE chociaz teraz jest k850i i ten telefon jest naprawde dobry... jest genialny, i genialnie kosztuje. Ale np N95 do ktorego ktos moze go porownac jest zupelnym badziewiem... Daremna jakosc wykonania.

 

Ja mam E50 i nie dziala to szybko, ale fajnie wyglada ten symbian. Jedyne co jeszcze bym mogl wziac z nokii to N81, E65 (ale tu biznes bardziej niz muzyka). A co do SE to nie ma nic lepszego do muzyki. seria W jest calkiem niezla i mozna sobie kupic W950 z symbianem :] . Wiem, że na dzien dzisiejszy bym nie kupil telefonu dla odtwarzacza mp3, a raczej dla ciekawych funkcji ... i nie bylby to ani SE ani Nokia, ale HTC. Chyba ze dla aparatu, to k850 bym kupil xD (bo naprawde mnie ten telefon przekonal do siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np N95 do ktorego ktos moze go porownac jest zupelnym badziewiem... Daremna jakosc wykonania.
dlatego jest N82, ktora jest tym samym co N95, tylko ze bez elementow ruchomych...
Jedyne co jeszcze bym mogl wziac z nokii to N81
haha i jakosc wykonania jeszcze gorsza niz w N95 :P
E65 (ale tu biznes bardziej niz muzyka).
tego procka to ja bym omijal szerokim lukiem - jak juz to tylko telefony z FP1, bo inaczej to nie telefony tylko zamulatory (no chyba, ze E65 sie wyroznia sposorod telefonow typu N73 szybkoscia dzialania) :P
A co do SE to nie ma nic lepszego do muzyki.
mysle ze tania jak barszcz sansa clip da jemu rade :P
Chyba ze dla aparatu, to k850 bym kupil xD (bo naprawde mnie ten telefon przekonal do siebie)
dla aparatu to ja bym kupil cyfrowke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, latem jak przejdzie ofensywa motoroli z muzycznym stuffem, to inni producenci beda sie zbierac ... no chyba ze to standardowo "spier****"...

 

sadzac po ilosci dokanałówek ( roznych, niepodobnych do sprzetu innych firm ) i krzywej reprodukcji dzwieku e8 ... mozna sie spodziewac cudow na kiju, a raczej na lopacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jest N82, ktora jest tym samym co N95, tylko ze bez elementow ruchomych...

Co wcale nie znaczy że jest porządnie zrobiona :)

tego procka to ja bym omijal szerokim lukiem - jak juz to tylko telefony z FP1, bo inaczej to nie telefony tylko zamulatory (no chyba, ze E65 sie wyroznia sposorod telefonow typu N73 szybkoscia dzialania) :P

Jak się nią bawiłem to wydawało mi się że śmiga całkiem nieźle, ale jak potem wziałem N95 do ręki to okazało się że jednak E65 muli strasznie. Ale wykonana jest trochę lepiej. :)

 

heh, latem jak przejdzie ofensywa motoroli z muzycznym stuffem, to inni producenci beda sie zbierac ... no chyba ze to standardowo "spier****"...

 

Znając motorolę to możemy spodziewać się cen z kosmosu, o ile w ogóle wejdą do polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wcale nie znaczy że jest porządnie zrobiona smile.gif
no czyu porzadnie to juz rzecz wzgledna, ale wazne ze jest lepiej wykonana od N95, a funkcjonalnosc ta sama... Tak czy siak jest tez pewnie lepiej wykonana od E65, bo jednak co bryla nieruchoma to bryla nieruchoma :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wtd, nie wiesz co się stało z E51 w Erze? Dlaczego jest niedostępny?

 

Jak to "niedostępny"? W sensie że na allegro czy że w salonach?

Jeżeli to pierwsze to po prostu przyczyną może być to że ludziom się tak podoba że jej nie sprzedają :)

A jak to drugie to całkiem prawdopodobną wersją jest to że popyt przerósł podaż :) Telefonik naprawdę perfekcyjny i w wyższych abo ma nawet całkiem przyjazną cenę.

 

Plus też ma.

W indywidualnej nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby faktycznie tak szybko zeszły?

 

Może tak być. Przeglądając różne fora o telefonach spotykało się mnóstwo komentarzy że "jak tylko pojawi się w mojej sieci to go biorę", więc jest opcja że się rozeszły. Trochę lipa bo to oznacza dużo wolniejszy spadek cen na allegro. Nie bardzo chce mi się czekać tyle :( Ale jeszcze bardziej nie chce mi się wydawać 1kpln na telefon ani kupować coś co po kilku m-cach wymienię :(

 

EDIT:E51 na auckcji BCM zeszła za 840pln, nie jest AŻ TAK tragicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CentrumSE.pl na sprzedaż !

 

Tak postanowił własciciel najwiekszego forum o SE w Polsce - Michał Jagodziński. Na forum aż wrze, po sygnaturach widać nawet że admini i moderatorzy odwrócili się od swojego Managera, zresztą moim zdaniem nie słusznie. Człowiek poświęcił tyle czasu temu serwisowi, że userzy nie mają prawa mu nic zarzucić, tymbardziej że bardzo dobrze się ze swoich obowiązków wywiązywał. A to, że odszedł to jego sprawa, widocznie nie miał już sily/ochoty/czasu aby się tym zajmować, a jak mówi przez te wszytskie lata wyłożył na CentrumSE ponad 35K PLN i teraz z moralnego punktu widzenia w 100% ma prawo sprzedać swoją strone i wydac pieniądze, ale niektórzy tego nie rozumieją. Znając ludzi z tego forum moge powiedzieć, ze bardzo byli przywiązani do niego i do swojego 'szefa' jak go nazywali.

 

 

Teraz juz cena CentrumSE wynosi 7,5K a jeszcze chyba 10 dni do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michała Jagodzińskiego znam, możnaby rzec - prywatnie. Pamiętam, jak 2,5 roku temu na forum o motorowerach miał w sygnaturze "Pomóż mi tworzyć Centrum SE". O ile mnie pamięć nie zawodzi to teraz chłopak ma 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co opłaca sie do 600-700 zł?

Cos zeby szybko chodziło, no i symbian by sie przydał.

6120c..

 

Michała Jagodzińskiego znam, możnaby rzec - prywatnie. Pamiętam, jak 2,5 roku temu na forum o motorowerach miał w sygnaturze "Pomóż mi tworzyć Centrum SE". O ile mnie pamięć nie zawodzi to teraz chłopak ma 20 lat.

P.S. A Maciek Popowicz, założyciel nasza-klasa? W `06 kupił serwer za 200pln, a teraz serwis jest wart ponad 15mln. :)

 

P.S.2. Pojawiają się E51 na allegro, sprowadzane zza granicy (bez sim-locka, z roczną gwarancją) za ~750pln. Szkoda tylko, że dostajemy tylko gwarancje sprzedawcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, brać P1i czy g900? A moze coś innego z playa?

G900 to genialny sprzęcik, przynajmniej patrząc po jego możliwościach, konstrukcji, wyposażeniu - na żywo kontaktu nie miałem. Ma genialny wyświetlacz - 3" o iście japońskiej rozdzielczości 800x480 (P1i ma 2,6" i 320x240). Klawiatura wygląda i zapewne jest wygodna - i wygodniejsza niż w P1i, z racji rozmiarów... Procesor - Intel Xscale 520mhz - mimo że brzmi to potężnie, w praktyce raczej nie zapewni zbyt dużej szybkości przy tak dużej rozdzialczości. W P1i to zaledwie 208mhz i to nie wystarcza mu na szybką operację, chociaż najgorzej nie jest. Przypuszczam, że szybkością działania mogą być porównywalne, ale to tak pi razy oko. Windows Mobile 6 to dla mnie też zaleta (w P1i Symbian).

Jeżeli jednak zależy Ci na aparacie, Toshiba raczej odpada bo to zwykłe lipne 2mpix bez auto-focusa. Moim Zdaniem P1i zwycięża tylko aparatem (3mpix, auto-focus) i rozmiarami, pomijając jego przecudną stylistykę ;)

 

Wziąłbym Toshibę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności