Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

Przykładowa fotka aparatem z K550i. Przy dziennym świetle jest zabójczo dokładny. Równie dobrze się spisuje w ciemności w trybie makro z lampą

 

Jak na K550i to to zdjęcie słabiuteńkie Ci wyszło... Zresztą 200 KB ? Mi przeciętnie w 2 mega 400-500 kilowe zdjecia wychodzą.

 

To są zdjecia w 1.3 mp:

Dsc00091.jpg

Dsc00119.jpg

Dsc00094.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciągle zastanawiam się pod jakim kątem oceniać zdjęcia z telefonu, czy pod kątem że to zdjęcie z telefonu, czy ogólnie..

Pod pierwszym względem ujdą, pod drugim słabo..

 

Zresztą ja nie robie zdjęć 'dla_zatrzymania_chwili", skupiam się bardziej na kompozycjach artystycznych lub zdjęciach makro, gdzie jakość jest ważna. Ale ja się nie znam ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. szumy i ostrość środkowa, a nie wielopunktowa. Zresztą do takich zdjęć czasami ciężko bez pełnego manuala.

 

Ale do 'zwykłych' zdjęć, taki aparat będzie bardzo ok i powinien wystarczyć w zupełności, pod warunkiem że nie porywamy się do czegoś 'ambitniejszego' :)

 

P.S. Ja mając D750i pomimo karty dwu gigowej zdjęcia zawsze robiłem na minimalnej rozdzielczości. Dlaczego? A po co mi większe na komputerze? A wywoływać ich nie zamierzałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ja mając D750i pomimo karty dwu gigowej zdjęcia zawsze robiłem na minimalnej rozdzielczości. Dlaczego? A po co mi większe na komputerze? A wywoływać ich nie zamierzałem

 

VGA wygląda poprostu lepiej niż 2 MP bo widać mniej nie doskonałości aparatu na mniejszym zdjęciu. Na tej samej zasadzie zdjatko w 9x13 bedzie ostrzejsze i ładniejsze niż na A4. Choć 640 to dla mnie za mala rozdziałka wiec robie w 1.3 mega. Wyglądają trochę lepiej niż w 2 MP na kompie (w pełnej rozdziałce), pozatym szybciej sie zapisują, szybciej ładują, szybciej wysyłają, no i mniej zajmją. Więc same zalety :P

 

PS: ja te zdjęcia robiłem na oryginalnym sterowniku 2.3 bo nie chce stracic gwary, ale taki 2.46 by ANTIK daje rade nawet w słabym swietle. A to dopiero poczatek zabawy poczekajcie jeszcze ze 2 lata to bedzie dopiero ;)

 

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramu nie podają, ale nie ma on większego znaczenia bo telefon nie ma task managera więc maksymalne combo jakie możesz zrobić to odtwarzacz mp3 + jedna zminimalizowana aplikacja w javie + robienie zdjęć aparatem (i podobno przy czymś takim nic się nie tnie).
no to imo dali ciala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ładnie widać cytat :) I rzeczywiście trudno się nie zgodzić z tym twierdzeniem :) W zasadzie to jest jeden z trzech minusów które zauważyłem bawiąc się "fałósmeką". Pozostałe dwa to konieczność wchodzenia do 3cio lub nawet 4to (nie pamiętam już) poziomowego menu żeby włączyć/wyłączyć bluetooth oraz mała możliwość personalizacji skrótów - tylko 4 kierunki pada, podczas gdy po prawym softkeyem jest zdublowany przycisk menu (jak w SE) a pod lewym menu "options" które zawiera kilka przydatnych rzeczy, ale więcej jest tych mało przydatnych i byłoby o niebo lepsze gdyby było konfigurowalne. Oprócz tego po kilku(nastu) minutach zabawy wrażenia mam jak najbardziej pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy lubimy zbrandowane softy, jak przekonac salon Orange by napisała pisemna zgode na to by serwis SE wgral mi oryginalne oprogramowanie (jeszcze chca za to pieniedzy...).

 

Jakie znane wam telefony posiadaja flash menu? To jest czesto spotykane w telefonach? I co to jest i co dokladnie mozna z tym zrobic?

 

Co to jest Internet blutu i gdzie/jak z tego korzystać?

 

Zostawcie w spokoju k550 i 6300, sa takie pospolite :P Trza sie wyrozniac :D

Oddalem mojego W580i i bede wam teraz truł :P Fajny telefon tylko jak nie ma sie oryginalnego softu i trafi sie na bezawaryjny model (dostalem tel gdzie na klawiszu nawigacji byl spory odprysk, pekla mi szóstka i grony slajder caly sie rusza, ehh :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób crash-testy na nowej motce z klapka albo sliderem i zwyklą nokią.. jak myślisz, która szybciej odpadnie? Ja stawiam na Motke ;)

 

Rozmawiamy o telefonach z ruchoma konstrukcja, wiec nokie bierzmy takze "ruchome". Co do "candybarow" to zarowno nokie jak i motorole sa dosc mocne (z malymi wyjatkami u kazdej marki :P )

Myslisz, ze co rozlecialo by sie szybciej: N93/N95 czy V3(lub tego klony)/Z6?? Stawiam na te pierwsze. Widzialem jak moj tata obchodzil sie ze swoja motka (mozna powiedziec ze praca na budowie) - beton, beton i jeszcze raz beton... naprawde szacunek dla /\/\; wiec crashtesty moty mam za soba B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że Z6 nie miałem w ręce a N93 i N95 to wielkie/ciężkie klocki z wielkimi wyświetlaczami, a V3 ma schowany wyświetlacz i jest lekka to zapewne Nokia.. Faktycznie Motki jakościowo są ok, lecz mam uczulenie do klapek i sliderów (myśle, że miesiąc u mnie i były by luzy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. cytat widze, ale nie widze tam nigdze Z6, zresztą nie ważne. Faktycznie, to dali ciała ja spokojnie moge 10 gierek zminimalizowac + mp3 + aparat działa i nic nie tnie... Dopiero przy 14 zmulił i jak chciałem odpalc jeszcze jedną to wywaliło mi że pamię operacyjna zapełniona.

 

E? Ty chcesz K550i jeszcze mieć za dwa lata? Łał

 

Nie pisałem tak, ale pewnie go bede miał, no chyba ze wjdzie taki K550i z QVGA i dobrym głośnikiem. Wiecej mi nie trzeba :) W każdym razie mam na niego i tak umowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy lubimy zbrandowane softy, jak przekonac salon Orange by napisała pisemna zgode na to by serwis SE wgral mi oryginalne oprogramowanie (jeszcze chca za to pieniedzy...).

Może być ciężko :)

Jakie znane wam telefony posiadaja flash menu? To jest czesto spotykane w telefonach? I co to jest i co dokladnie mozna z tym zrobic?

SE cała seria W, S500i, T650i, chyba K770i. Na kilka innych SE można wgrać soft walkmanowy i wtedy też obsługują, większość brandowanych SE nie posiada flash menu, nie wiem czy jacyś inni producenci to używają. Można zmieniać dzięki niemu ułożenie i wygląd ikonek. :)

Co to jest Internet blutu i gdzie/jak z tego korzystać?

Generalnie mało przydatny bajer. Musisz mieć punkt dostępowy bt - co w praktyce sprowadza się do włączonego komputera z włączonym modułem bt. A skoro obok jest włączony komp to po co siedzieć w necie na komórce? Jak cię to bardzo interesuje to poszukaj na centrumSE, tam coś o tym było. Aczkolwiek nie wiem które modele telefonów to obsługują.

 

btw. Era wprowadziła nowe promocje :) Są K770i i przede wszystkim E51:). Oba w telefonicznej okazji 30, za odpowiednio 469 i 769. Patrząc na możliwości i cenę tego pierwszego to można się spodziewać że będzie to taki następny K750i-każdy będzie z nim chodził :) Teraz chyba poczekam aż E51 pojawi się na allegro za mniej niż 750pln i biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie mam na niego i tak umowe

Umowe to masz na numer, a nie telefon :P

 

@wtd, ju ar maj master! To czekamy 'we dwa'? :D

 

W sumie mógłbym wziąść abo z ery i e51, ale jakoś nie jestem przekonany do zobowiązań (miałem już dwa abonamenty i narazie wystarczy).

 

http://www.sklep.era.pl/shop/eshop_phone.p...99&prod=521

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wtd, ju ar maj master! To czekamy 'we dwa'? :D

 

Na allegro już jest jeden. Tylko że na razie za 950pln :( Ale czekamy, czekamy :)

 

W sumie mógłbym wziąść abo z ery i e51, ale jakoś nie jestem przekonany do zobowiązań (miałem już dwa abonamenty i narazie wystarczy).

Ja nigdy nie miałem abo. Od początku jadę na pre-paidach, najpierw TT a potem Heyah(pamiętam jaki to był szok - 3x tańsze rozmowy niż konkurencja na początku). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak teraz myślę: po co ja kupiłem tego SE P1i? Chciałem koniecznie aparat z AF a teraz się okazuje że ani razu go nie użyłem i jakoś nie bardzo widzę żebym kiedyś go częściej jak raz na 2 tygodnie używał :/ A tyle ciekawych Windowsów na rynku :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak teraz myślę: po co ja kupiłem tego SE P1i? Chciałem koniecznie aparat z AF a teraz się okazuje że ani razu go nie użyłem i jakoś nie bardzo widzę żebym kiedyś go częściej jak raz na 2 tygodnie używał :/ A tyle ciekawych Windowsów na rynku :///

 

Dlatego szukająć tela nie zwracam uwagi na apart, zabawka na krótko:)

 

A ta "telefoniczna okazja" w erze jest w sumie mocno średnia. E51 w play kupujesz za 70pln mniej i do tego masz jeszcze 0,5h miesięcznie więcej minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również myślałem, że aparat przyda mi się częściej, ale też go nie używałem.. Dla mnie to zbędna opcja w telefonie, za którą tylko producenci każą słono płacić ;]

 

A ta "telefoniczna okazja" w erze jest w sumie mocno średnia. E51 w play kupujesz za 70pln mniej i do tego masz jeszcze 0,5h miesięcznie więcej minut.

Gdyby wszscy byli w playu to nie było by problemu.. U mnie mało kto ma playa, a do tego rozmowy i smsy z innych sieci do playa są droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem tak, ale pewnie go bede miał, no chyba ze wjdzie taki K550i z QVGA i dobrym głośnikiem. Wiecej mi nie trzeba smile.gif W każdym razie mam na niego i tak umowe tongue.gif
no to jest przeciez k810i...
btw. Era wprowadziła nowe promocje smile.gif Są K770i i przede wszystkim E51:). Oba w telefonicznej okazji 30, za odpowiednio 469 i 769.
haha to wyskoczyli z ta cena E51 - bardzo podobna jest bez abonamentu...
W sumie mógłbym wziąść abo z ery i e51, ale jakoś nie jestem przekonany do zobowiązań (miałem już dwa abonamenty i narazie wystarczy).
ale czy jest sens ciaglego zonglowania telefonami? faktycznie e51 jest lepsza od 6120, ale dla wifi, lepszej obudowy jest sens sporo tracic kasy? mysle ze taka "wymiana" wyniesie z 400zl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności