Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

NOWE HTC

 

Gdyby touch pro 2 prezentowal jakosc dzwieku chociaz odrobine lepsza od iphona... pda marzeń - nie trzeba nosic mp3, aparatu fotograficznego.

:rolleyes:

 

Wie ktos czy to cudo bedzie w Polsce u jakiegos operatora ?

Ma windowsa. Innych wad nie widzę, ale te już jest wystarczająca żeby mój kontakt z nim ograniczyć do minimum.

 

mnie windows nie przeszkadza - wole go niz softy telefonow.

Moge sobie spokojnie odpalic słowniki jezykowe, automape[ostatnio w wawie np szukalem drugiej czesci ulicy koszykowej :P ],gry - np wormsy na nudnej lekcji ;] i to nie takie na ćwiartke ekranu tylko prawdziwe z pcta, pelny office- raz pisalem nawet prace z historii w pocketwordzie dla mnie jest to bdb opcja.

 

Wiem że niby u gustach się nie dyskutuje ale na takim WM dosłownie wszystko robi się dłużej niż na czymoklwiek innym. Jedynym wyjątkiem jest spowodowanie zwisa :P Ulicę to mogę sobie na javowym google maps sprawdzić, gry javowe rzeczywiście pozostają z tyłu za WM, ale z kolei te na iphone'a przebijają WM i to z solidnym zapsem. Poużywałem ostatnio telefonu z WM przez kilka tygodni i wiem że mój najbliżczy kontakt z tym systemem będzie nie wcześniej niż z wersją 7. Chyba że zmusi mnie do tego jakaś wyższa konieczność. A takowa może się niedługo zdarzyć bo viewty 3ci raz leci do serwisu, już drugi raz super-hiper-ksenon-flesz się popsuł :P Nie żebym go w ogóle używał, ale ostatnio jak się z nudów bawiłem telefonem to to zauważyłem ,a skoro gwarancję mam to chcę żeby mi wszystko działało :P Generalnie to viewty ma chyba taki syndrom starej alfy romeo, jest w sumie bardzo fajny (nie licząc przegldądarki) tylko musi co chwila serwis odwiedzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w890i, w950i, 5310 - który gra najlepiej? pozbywam się playera, ostatnio słucham mało i pomyślałem, że wystarczy mi dobry music phone i do tego jakieś dokanałówki (widzę, że teraz moda na soundmagic'i, przydałyby mi się jakieś w miarę tanie i izolujące). czytałem trochę i chyba te modele zbierają najlepsze (choć niekiedy różne) opinie, w sumie zależy mi przede wszystkim na dźwięku. skusiłbym się nawet na n91, ale znaleźć jakąś nie skatowaną (w normalnej cenie) na allegro bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W850 ma symbiana smile.gif

 

Od kiedy? :)

 

Wiem że niby u gustach się nie dyskutuje ale na takim WM dosłownie wszystko robi się dłużej niż na czymoklwiek innym. Jedynym wyjątkiem jest spowodowanie zwisa

 

Bo teraz produkuje się palmptopo-syfy z kiepskim softem ( jest byle było, i co z tego że nie jest wydajnie? ). Ja osobiście po HTC Magician'ie bardzo żałuje, że mi po prostu padł ten telefon:

 

Coś pięknego. SMS'a napisać nie problem ( dla mnie ). Nie muszę wciskać tysiąca klawiszy, żeby zablokować klawiaturę ( wystarczy power i gasi się cały ekran ). Sms'a odczytuje jednym kliknięciem w ekran. Wybranie numeru w książce to kwestia 10-15 sekund maksymalnie. Ani jednej zwiechy przez 2,5 miesiąca. Zabrzmi to śmiesznie, ale to jedyny telefon z porządną wibracją, której nie w sposób nie wyczuć ( po przesiadce na K800i/K550i miałem problemy z wyczuciem czegokolwiek, co mnie wpędzało w problemy ). Miałem pasjansa, kuleczki, sky force'a, krally ( wszystko działa jak trzeba), co wystarczy mi do szczęścia. Jedyna słuszna aplikacja na jave działa ( Opera Mini ).

 

Niestety bardzo szybko się z niego ścierał lakier, jest to delikatny telefon ( ekran, którego wymiana kosztuje 100-200 zł ), nie posiada QWERTY, co przeszkadza przy dokumentach. Brak WiFi i choćby EDGE'a przekreśla go do internetu ( GPRS jest potwornie wolny na tym modelu ). Wkurza też WM2003SE, który mimo iż szybki to jest na niego mało aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm dalej nie wiem, z odsłuchaniem kiepsko, bo jeszcze nie mam docelowych słuchawek (tylko pchełki akg), do tego żeby to miało sens musieliby wrzucać moją muzę na tel, a wątpię, żeby w komisie się komuś chciało. generalnie brak aparatu w w950i mi nie przeszkadza, tak samo jak touchscreen, który, z tego co czytałem teraz w reckach jest ok, jedynie klawiatura mnie trochę odpycha. za to sama jakość ekranu i pojemność jest bardzo na plus, w890i za to jest malutki i ma niezłą obudowę. cenowo o dziwo w950i nie jest jakoś gorszy, teraz znalazłem pełny zestaw na gwarancji w bdb stanie za 320zł, w890i można, jak się trafi, kupić w pełnym zestawie i bdb stanie do 300zł czasami. tough choice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojt_bb kiedyś sam decydowałem pomiędzy W950i a innymi fonami. W950i jednak sobie odpuściłem z racji, że: nie ma wifi, nie ma aparatu, nie obsługuje kart pamięci (w zasadzie wole karte pamięci, niż dużą pamięć wewnętrzną), klawiatura taka nijaka, choć nie wiadomo jak w praktyce, jest dosyć szeroki itd... sam symbian + dotyk mnie nie przekonał.

 

Aktualnie testuje iRiver`a P20 (dotykowiec) i powiem tyle, że ja dziękuje za takie dotykowce (podobnie V39), o ile nie jest to iPhone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, podobno w890i/w910i grają nieciekawie. wrzucam też wypowiedź rolanda z innego wątku odnośnie walkmen'ów se.

 

Mój SE W910i - muzyczny, a gra tragicznie.

 

Mam przerobione wszystkie wysokie SE z serii Walkman. I faktycznie W910i to porażka, po prostu muli i słabiutki jest. Nie wiem, jak oni to mogli go tak schrzanić i nazwać telefonem muzycznym.

 

Następnie W960i, nadal słaby mocowo, ale sonicznie to już inna bajka, na MDR-EX700 grał lepiej niż Clip, jednak potrzebne są do niego analityczne i efektywne słuchawki, na SRS200 też było zaskakująco dobrze. Z ciepłymi słuchawkami (np. EX85) - fatalnie. Dlatego proponuję abyście oceniając muzyczny telefon nie oczekiwali cudu w dowolnej konfiguracji, skoro plejerom tak dogadzacie dobierając odpowiednie słuchawki, często znacznie droższe niż sam grajek, a komórka to już musi na standardowych pchełkach zachwycać? Apeluję o trochę więcej rozsądku, a mniej uprzedzeń.

 

Miałem jeszcze jakiś czas W980i i muszę przyznać, że dźwiękowo jest bardzo dopracowany. Gra piękną, słodką średnicą, bas jest punktualny a góra analogowa, ogólny realizm i wierność prezentowała wysoki poziom. Poziom europejskiego iPoda Classica co najmniej. I znów kłania się dobór słuchawek. EX700 ponownie wypadły najlepiej, głównie dzięki ultrarozdzielczości i dużej efektywności. Aha, jest rzecz na którą przy SE należy zwrócić uwagę, to fabryczna przejściówka na Jacka, która najbardziej degraduje brzmienie. W niemieckim sklepie z grajkami kieszonkowymi zaopatrzyłem się jednak w przejściówkę bardziej audiofilską (coś ok. 15 Euro) - niestety niepomny jestem już marki, a sam kabelek poszedł na prezent wraz z telefonem.

 

Seria K - 810i, 850 gra fatalnie, plastikowo, wrzaskliwie.

 

póki co biorę pod uwagę w950i i moto e8 - grają przyzwoicie, tylko w obu mi pewne rzeczy nie pasują ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, podobno w890i/w910i grają nieciekawie. wrzucam też wypowiedź rolanda z innego wątku odnośnie walkmen'ów se.

 

póki co biorę pod uwagę w950i i moto e8 - grają przyzwoicie, tylko w obu mi pewne rzeczy nie pasują ;]

 

Żeby nie było niedomówień: tamten wątek odnosi się do porównania muzyki z telefonów, z tą z dedykowanych mp3.

Porównywałem W910i do Clixa2 i to na Pioneerach se-a1000.

Oczywiście na tle, np. porównywanej N73 wypadł on poprawnie, choć ogólnie i tak nie najlepiej. Myślę, że inne SE są rzeczywiście w stanie zagrać dużo lepiej, np. przytoczony W960i.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się właśnie na e8, jednak w950i jest trochę duży, zamulający i nie ma gniazda 3,5mm, które w motce jest dużym plusem. na temat e8 czytam same dobre rzeczy, głównie o brzmieniu i budowie, soft zamula, ale można ją sflashować, więc powinno być lepiej, teraz jeszcze przeczytałem, że chodzi nawet z 16gb sdhc ^^ chociaż 8gb (czyli 10gb razem) by mi lekko starczyło. do tego wezmę sobie basowe pl11 i powinno się wszystko ładnie zgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności