Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mój kumpel ma motorole E1000 i powiem wam ż ejak na telefon dzwięk jest ok, ma troszkę małą moc wyjściową trzeba dokupić większą kartę pamięci i można normalnie słuchać...

acha słuchawki przypominają cresyny tylko jest jeden mały problem nie mają typowego wejścia mini jack, bo tak można by sobie zmienić na coś lepszego

reasumując jak na telefon ok, ale jest to tylko dodatek a nei główna funkcja

do irivera duuuuużo mu brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N91 to jest nieprozumienie.... i to jakies wielkie. 2500 za to co ten telfon oferuje to jest smiech na sali! zaluje ze sie moglem byc na konferncji jak prezentoeali te tlefonu to bym sobie chetnei posluchal... bo za taka cene to to powinno grac SLICZNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komórka jest stworzona po to żeby dzwonić i wysłać smsy. Z telefonu nie da sie zrobić ani konsoli do gier ( Nokia N-Gage) ani tym bardziej wysokiej klasy odtwarzacza mp3 ( Sony Ericsson K750i, W800i , W900i ). To są tylko i wyłacznie gażety umilające kożystanie z komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do dzwoniena , aparat do robienia zdjęć, konsola do grania, komputer do pracy i grania ;). Taką wyznaje zasade[mam nokie 3510 i mi styka, mogla by byc tylko troche mniejsza]. Jedynym problemem jest to ,ze jak sie chce wziac aparat,mp3playera,konsole,komorke to ma sie wszystkie kieszenie zawalone ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli skręt pisałeś o mnie to mam sonyericssona ale k750i, różnica niewielka, ale jednak.. Co do dźwięku..to faktycznie nie jest on tak dynamiczny jak w iriver czy iaudio..zwłaszcza na zwykłych słuchawkach. Nawet na senheiserach MX550 gra dość cicho, mało dynamicznie. Lecz na MDR-EXxx jest ponad standardem..do maksimum głośności dojść się da..ale słuchać nie warto..uszy puchną. Widzę skręt, że jesteś uprzedzony do playerów w telefonach. Nie martw się..ja też. Jednak gdybym puścił Ci Apollo 440 - Carrera Rapida na 90% głośności wraz z MDR-EXxx na nowych modelach SE to byś sobie dał głowę obciąć (jak nie głowę to chociaż rękę) ze to na pewno nie zwyczajna komórka. Bass miażdży!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tam wiesz..słuchałeś w takiej konfiguracji tego telefonu? Jakiego papierka? Ja natomiast słuchałem tego i iAudio. Więc proszę Cię bez takich tekstów, bo jesteś śmiesznie uprzedzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstem Bass Mażdży chciałem zaakcentować, że jest bardzo dobry. Nie jest tak głęboki jak w iAudio ale temu z iRivera prawie dorównuje. W iRiver jest lepszy przez to, że można podgłośnić jeszcze gdzie k750 nie ma już czego podgłaśniać. Dźwięk jest na pewno lepszy od tego oferowanego w playerach samsungach a to uważam za duży sukces. Jest czysty, brak efektu czytania pamięci, gdzie to nawet usłyszałem w iAudio. Mało tego oprócz predefiniowanego equalizera mamy też ustawienia własne, przy maksymalnym sopranie dźwięk jest podobny do tych playerowych z ustawieniem rock. Zmiany equalizera są wyraźne, co cieszy tym bardziej, że to telefon. Tak więc moim zdaniem jak na komórkę powiem szczerze, że oczekiwałem mniej. SE jednak trzyma poziom i nie jeden player mp3 mógłby mu pozazdrościć opcji. Plusem jest też z pewnością czytanie kart do 4GB. Chć takowa gdy go kupowałem kosztwała 1200PLN :angry:

 

Wady:

 

Gdzieś czytałem, że po wgraniu najnwszego firmware zwiększa się skala głośnosci, bo teraz mam 15 stopniową. To spory minus. Czyta katalogi ale trzeba tworzyć playlisty aby odtwarzał muzyke (bezsensu, ale na szczescie jest to proste i robi sie je szybko). USB 1.1 - to kolejny minus. Najlepiej by było kupić czytnik kart MS pro duo z usb 2.0. Mam jdnak 1Gb wiec czest muzyki nie zmieniam.

 

Radio - he..to z iAudio wysiada. Bardzo żadko gubi stacje. Mało tego RDS naprawdę działa!! Dodatkowo można nazywać stacje jak się chce. Jeszcze nie widziałem by jakikolwiek player to potrafił. Wyszukiwanie jest błyskaiczne, przeskakiwanie pomiedzy stacjami jeszcze szybsze. Obecnie tylko U10 ma lepsze radio od tego telefonu. Lepsze pod względem jakości a to najważniejszy aspekt. Nie ma tam RDS ani nazywania ale jest lepsze. Trzeba to przyznać. Całkiem możliwe że modele T tez juz maja takie dobre radia, te testowane przeze nie nie posiadały radia (wczesne eurpejskie wersje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakoś właśnie wyszło. Sprzedałem starego playera, komórkę więc razem za telefon i player w jednym pudełku dałem 450PLN. Nie żałuje.

 

A u mnie na stronce właśnie nowa recenzja, waszej ulubionej firmy:

 

http://www.mp3fan.pl/modules.php?name=Revi...owcontent&id=18

 

Na sylwestra zdążycie. Czytać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności