Skocz do zawartości

Fuze, dobry wybór?


Gość jojo!

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić odtwarzacz Sansa Fuze 4GB za ok. 280zł

 

Audiofilem nie jestem, słucham klasykę (chorał) , rocka, metal i takie tam...

 

Odtwarzacz ma grać z AKG K414P

 

Na filmach mi nie zależy, interesuje mnie jakość dźwięku, trwałość i wytrzymałość baterii.

Koniecznie musi być port Micro SDHC

 

Dobry wybór czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wybór dobry :)

Choć nie wiem, jak się będzie sprawował z tymi słuchawkami.

Baterie ma moim zdaniem dobrą, co do trwałości, to przez to, że przedni panel jest błyszczący, łatwo się go brudzi i rysuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się dobrze zgrywają z K414..

Bujda na kółkach..

 

z wielu różnych lepszych słuchawek, które miałem okazję testować na Fuzie, najlepiej mi się słucha z Panasonikami HNJ300

 

Z K414 grają "może być"

 

Wydaje mi się, że właśnie jest problem ze znalezieniem odpowiednich słuchawek do tego odtwarzacza..

Ale jak się je znajdzie.. to będziesz zadowolony :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że właśnie jest problem ze znalezieniem odpowiednich słuchawek do tego odtwarzacza..

Ale jak się je znajdzie.. to będziesz zadowolony :)

@Gawith, a słuchałeś Fuze'a z KSC75? Polecam, posłuchać, bo to ciekawy zestaw :) . Ja też bardzo lubię PX100 z tym grajkiem.

 

K414p można zmodować przez co (podobno) grają dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się dobrze zgrywają z K414..

Bujda na kółkach..

 

z wielu różnych lepszych słuchawek, które miałem okazję testować na Fuzie, najlepiej mi się słucha z Panasonikami HNJ300

 

Z K414 grają "może być"

 

Wydaje mi się, że właśnie jest problem ze znalezieniem odpowiednich słuchawek do tego odtwarzacza..

Ale jak się je znajdzie.. to będziesz zadowolony :)

Mniej-więcej to samo chciałem napisać :)

 

Co prawda nie testowałem kilkudziesięciu modeli słuchawek tak jak niektórzy, ale kilka-kilkanaście modeli przebadałem dokładnie.

 

W tej chwili mam Clipa + KSC-75, a miałem w domu pożyczone od kuzyna K414P. Miałem, bo po godzinie albo dwóch z tymi słuchawkami na uszach, oddałem je, chociaż w sumie mogłem wziąść je sobie za friko, ew. za piwo.

 

Chociaż to nie temat o wyborze słuchawek, ale odtwarzacza to radziłbym jednak w miare możliwości posłuchać go najpierw w tym połączeniu.

 

Sansa + K414P to zestaw lekko "kontrowersyjny". Niektórzy je lubią, a inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności