Skocz do zawartości

T Firmware 1.6x


Rekomendowane odpowiedzi

no to nie wiem, mieszkam w Krakowie,sprawdzalem nawet u kolegi(nie chodzilo) :P ehh ale w sumie to nnie problem ja mam 1.50 no ale nie chodzi z tym UMS plik T10_MPURE.HEX jest na odtwarzaczu jak sie go eksploruje ale nadal jak wlaczam odtwarzacz to sie pokazuje T10 mtp :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

settings -> advanced -> przywróć ustawienia fabryczne zrobilem to no i nadal nic....format...boje sie tego.

Gdzies czytalem ze jak sie updateuje z mtp na ums to trzeba nasisnac w tray'u "bezpieczne usuwanie sprzetow" ja tej inkonki nie mam (kiedys mialem ale teraz juz nie :P) i jesli tak nie robie tylko odlaczam "od tak" T10 to cos sie moze stac?czy to jest powod ze UMS sie nie instaluje.Jak juz mowilem plik HEX jest na odtwarzaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz chyba jest dobrze,poniewaz po wlaczeniu odtwarzacza pisalo na nim "Don't touch itd" no i sie wylaczyl.Po wlaczeniu go z powrotem juz nie pisalo "T10 mtp" tylko "scan music file":D

Ale teraz go podlaczylem z powrotem do kompa no i wreszcie pokazuje mi sie "T10 (H:)"

Dzieki KHRoN za pomoc i cierpliwosc B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa,jeszcze jedno pytanie xD!

O jakim updacie jest mowa w pierwszym poscie tego tematu?

Nie wiem bo jak klikam na >>LINK<< to pokazuje sie "[404] File Not Found : Plik nie istnieje" nie wiem czy to wina mojego kompa (prawdopodobnie wirus) czy poprostu ze w linku nic nie ma juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszecie o sofcie 1.6x mtp.Przecież dostępny jest już 1.71 mtp.Sam mam taki.Zrobiłem go z ums 1.71.Chciałem po prostu sprawdzić jak to działa z mtp ale teraz nie mogę wgrać muzy bo nie mam wmp10 he he

 

Dlaczego piszecie o sofcie 1.6x mtp.Przecież dostępny jest już 1.71 mtp.Sam mam taki.Zrobiłem go z ums 1.71.Chciałem po prostu sprawdzić jak to działa z mtp ale teraz nie mogę wgrać muzy bo nie mam wmp10 he he

Aha sorry.To stary wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności