Skocz do zawartości

T Firmware 1.6x


Rekomendowane odpowiedzi

hmm... dostępne aktualnie tylko przez iRiver Firmware Updater O_o >> LINK <<

 

... działa... głośniej? O_o ... hmm... może posłucham czegoś więcej zanim zacznę opowiadać że inaczej gra ;]

 

z tego co widzę faktycznie zmieniło się działanie SRS WOW (hmm...) i doszedł folder "audible"...

 

 

[edit] albo ja jestem zmęczony, albo mi player gra głośniej - na normal na 20 nie wyrabiam, słucham na 15 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ustawieniach zaawansowanych jest wlasnie ow Audible

(doglasnianie? - dobrze rozumiem) z ustawieniami

 

Mode: Bookmark/Section

Section Skip: On/off

 

dalej:

 

Display: Tag Info: Caption on/off

 

Narazie tyle. I faktycznie mam wrazenie, ze gra jakby

troche glosniej (nie tykalem jeszcze WoWa). Ale to moze

byc wina pory i ciszy wokol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest ;] technicznie rzecz ujmując dźwięk jest czystszy... to mogła być ta różnica między iFPkiem a T jak ktoś pisał że "iFPek ma większego kopa", teraz gra po prostu głośniej i wyraźniej ;]

 

... ale przyzwyczajenie robi swoje i w pierwszym momencie mi to nie pasowało ;]

 

[edit] teraz da się SRS WOW ustawić tak, że spokojnie można tego słuchać... fajno :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest czy nie jest to już najlepiej jak sobie każdy sam oceni porównując oba modele na tych samych słuchawkach ;] mi się jednak T bardziej podoba...

 

... a ja się po raz kolejny dowiaduję jak nie lubię jak się coś zmienia... nieważne czy na lepsze czy na gorsze nie lubię niespodziewanych zman ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, firmware 1.60 dostępny jest dla każdego odtwarzacza z serii T, ale (na razie) tylko za pomocą >> TEGO << programiku - całoś trwa może minutkę :]

 

dlaczego warto? bo poprawił się nieco dźwięk (i tak już dobry :]), SRS WOW 2 jest naprawdę użyteczne, player gra nieco głośniej, pozatym poprawiono parę błędów i dodano Audible...

 

 

... no właśnie - AUDIBLE to po prostu serwis, gdzie można kupić książki/gazety etc. czytane przez lektorów, na chwilę obecną głównie (tylko?) po angielsku ;) sami zobaczcie: http://www.audible.com na przyszłość się przyda, ale w chwili obecnej nie ma dla tego zastosowania - chyba że już ktoś kożysta z audible :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umm... nie rozumiem :]

 

jeżeli chodzi o zmiany w ustawieniach odtwarzacza (te w sekcji "Audible") to mają one jakikolwiek efekt tylko podczas odtwarzania plików audible (rozszerzenie AA, są zabezpieczone jakąś formą DRM)

 

jeżeli coś wrzucisz do tego folderu to najprawdopodobniej najzupełniej w świecie nic się nie stanie ;]

"poprawnie" zapełnia się go przez firmowy program Audible - zignoruj go więc, chyba że używasz/masz zamiar używać http://www.audible.com ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności