Skocz do zawartości

T Firmware 1.6x


Rekomendowane odpowiedzi

Mi najbardziej zależy na zniesieniu ograniczenia głośności. Czy T20 jest oferowany na rynku amerykańskim? Jeśli tak to dlaczego nie ma do niego oddzielnego firmware'u dla USA, bez ograniczenia głośności? Dziś porównałem bezpośrednio T20FM z ifp790 i żałuję, że nie kupiłem ifp.. Obawiam się, że po kupnie PortaPro może mojemu T20 nie starczyć głośności :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dzięki - wrzuciłem je tam, gdzie powiedziałeś i chodzi jak trzeba. I jeszcze coś... WOW - dopiero teraz zauważyłem KOLOSALNĄ różnicę w jakości między .mp3 przy bitrate 192 a .ogg - to niemal jak inny wymiar! Zmieniłem planetę, czy jak?!? O_o :lol::rolleyes:

 

I w końcu mogę wyłapać ogronme róznice między takimi słuchawkami od T30 (najbliżej im podobno do mx40) a takimi Sony G54LP O_o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ogólnie audible to wiesz - audiobooki ;]

 

formaty audible... w sumie szukałem tego dziś w dzień, ale może niedokładnie więc nie znalazłem i nie mogę dać linka O_o

 

generalnie chodzi o to, że pliki audible można ściągnąć w jednym z 4 formatów -> różnią się jakością (przepływnością, więc też rozmiarem) - zdaje się (nie pamiętam O_o ) jakoś od 32 do 128kbps...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności