Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

to rama 18, w połączeniu z alexrims dc19 (28") jeździ się dynamicznie i szybko, rower jest długi, rama typowe XC maraton, mostek na ujemnym koncie i prosta kiera sprawiają, że czuję się jak na zawodniczym XC mtb, z tym wyjątkiem, że mogę popieprzać sporo szybciej i się nie męczę, na miasto jak ulał, zwraca uwagę innych rowerzystów :D Widły mosso są super.

 

No to kiedy go sprzedasz? :D

 

Biegi w piaście mają swoje plusy, ale ja zawsze wolałem tradycyjny mechanizm. Tańsze części, szybki dostęp, jak się zasyfi to czyszczenie nie było dla mnie problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rama 18, w połączeniu z alexrims dc19 (28") jeździ się dynamicznie i szybko, rower jest długi, rama typowe XC maraton, mostek na ujemnym koncie i prosta kiera sprawiają, że czuję się jak na zawodniczym XC mtb, z tym wyjątkiem, że mogę popieprzać sporo szybciej i się nie męczę, na miasto jak ulał, zwraca uwagę innych rowerzystów :D Widły mosso są super.

 

No to kiedy go sprzedasz? :D

Rozważam tę opcję. Ale jeszcze trochę daj mi go oswoić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NuBreed ja żartuję oczywiście, i nie naciskam.

 

A dzisiaj minęło mnie ciekawe zjawisko, długowłosa blondynka na szosowym specializedzie, wyglądało pro, śmigała szybko. Rzadki widok nawet w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj minęło mnie ciekawe zjawisko, długowłosa blondynka na szosowym specializedzie, wyglądało pro, śmigała szybko. Rzadki widok nawet w Gdańsku.

Dwa fetysze w jednym :) great

 

 

 

bTW: Nie chce ktoś wymienić się za moje Alexy DC19 na jakieś przyzwoite 26" MTB? Alexy mają z 400km przebiegu/

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadki widok nawet w Gdańsku.

Dwa fetysze w jednym :)

To wyobraź sobie zgrabną i śliczną brunetkę na wysokiej klasy MTB z Westone UM3x w uszach... też z 3city. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadki widok nawet w Gdańsku.

Dwa fetysze w jednym :)

To wyobraź sobie zgrabną i śliczną brunetkę na wysokiej klasy MTB z Westone UM3x w uszach... też z 3city. ;)

 

 

 

 

36220.jpg

 

Koledzy, jaki możecie polecić rower do ok. 1 000 zł, który będzie wygodny i wytrzymały, z przenaczeniem szosowym oraz w mniejszym stopniu górskim. Nie chcę płacić za firmę, tylko za dobrej klasy komponenty.

 

Rockridery na Sramie z Decathlonu//

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oboje ostro katujemy w terenie w Westonach...już parę lat i nic im nie jest. To bardzo wytrzymałe słuchawki. Mam jedne UM2 do rekablowania uszkodzone w domu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Koledzy, jaki możecie polecić rower do ok. 1 000 zł, który będzie wygodny i wytrzymały, z przenaczeniem szosowym oraz w mniejszym stopniu górskim. Nie chcę płacić za firmę, tylko za dobrej klasy komponenty.

 

Rockridery na Sramie z Decathlonu//

 

A z używanych ? Głównie na takim mi zależy, bo w tej cenie można kupić coś lepszego wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NuBreed... w teren i tylko w teren! W miescie nie uzywam zadnych sluchawek.

 

Xar, Ty moja Kasie chyba nawet powinienes znac. Cos mi kiedys wspominala, ale pewny nie jestem.

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie MTB tylko raczej cross. Jeśli używane, to nie ma reguły bo za te pieniądze można trafić niezłe rodzynki. Nowego bym nie kupował w tej kasie bo będzie produkt roweropodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kross Level A2 używany z 2011 za 1200 powinieneś wyrwać, fajny rower budżetowy o sportowej geometrii i zacięciu, plus drugi komplet kół na szosę 26''

 

albo http://allegro.pl/avenue-airbase-tiagra-9-czarny-mat-trojmiasto-i3268636430.html :)

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś na Magurze Durin RACE MD80/100?

 

Na przykład Ci Panowie:

 

 

Przymierzałem się do tego widelca. Stanęło jednak na Sidzie XX, który zdecydowanie lepiej wpisał się w moje preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie dwa komplety kół? Bez jaj. No nadal twierdzę, że jak ktoś dużo robi po płaskim, to wygodniej będzie na crossie a nie MTB bo ma inne geo.

 

Gotycki, śmigasz w maratonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności