Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

A jakiego masz Unibike'a?

 

Chciałbym Krossa, ale coś mało ich w moim rozmiarze do 1500 zł. Za to na allegro jest całkiem fajny MTB: http://allegro.pl/rower-gorski-univega-ht-510-mega-obnizka-i2512093898.html

 

Tylko ciągle się waham, bo Krossem chyba się lżej/szybciej jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest 30 km w mieście? ;)

Ja uważam żebyś jednak szukał jakiegoś crossa. XCM jest słaby (sztywny), ale to nie znaczy że masz kupować całkiem bez amorka. Krawężniki, dziury, amorek w mieście zawsze się przyda. Zasada jest taka: jak masz rower A, ze słabszym amorkiem a np. lepszymi przerzutkami z tyłu, i rower B z lepszym amorkiem i słabszą przerzutką, to weź B. Przerzutkę wymienisz za parę zł, amorek to już droższa sprawa.

 

Podaj swój budżet, skąd jesteś, ile masz wzrostu to coś doradzimy.

 

Aha, do miasta amorek wystarczy o skoku ok 60mm, nie musi być 100mm.

Edytowane przez Garp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby rower sprawdzał się we Wrocławiu. Wzrostu mam 170 cm (więc wychodzi 17 cali dla MTB, nie wiem jak dla innych typów, ale mój brat ujeżdża ostre na szosówce 21 cali, a też ma 170 cm i mówi, że jest w sam raz).

Budżet to MAX 1500 zł. Myślałem nad Kellys Saphix i Axis, ale tam, gdzie opuszczają cenę, nie mają mojego rozmiaru, a tam gdzie mają rozmiar, nie chcą opuścić ceny do akceptowalnego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

za 1500 jak zamierzasz jeździć po mieście to ja bym kupił jakiegoś pomykacza typu kross scraper czy cannondale bad boy. Gdybym nie jeździł po wałach, lasach i czasem po górkach to bym na takim cannonie śmigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam propozycję kuropa. Jesli to tylko miasto, i nic ponad to (ew. poza miastem, ale nadal asfalt) to koniecznie bierz coś w tym stylu co proponował, czy też znanej mi meridy speeder (starsze wersje używki są w budżecie, czy jednak nie lepiej kupić czegoś innego ? Nie wiem). Ja w zeszłym roku kupiłem sobie takiego właśnie centuriona basic extreme, znajomy ma też jakiegoś tego typu MBK - ogólnie jest to bardzo fajna konstrukcja. Gdybym mógł sobie pozwolić na posiadanie więcej niż jednego sensownego roweru (zdecydowanie centrurion nie był świadomym i udanym zakupem - jest za krótki), to kupiłbym właśnie coś w tym stylu. Teraz mam coś uniwersalnego - Meridę Crossway 100v, z czego pierwsze co to wywaliłem z przodu amortyzator na sztywniaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności