Skocz do zawartości

Słuchawki douszne za 60zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To mój pierwszy temat na tym forum.

 

Szybka piłka - jak w temacie - poszukuję słuchawek dousznych za 60zł (+/- 10zł). Miałem EP-630, ale niestety zepsuły się. Czekam na wasze propozycje! Najbardziej interesują mnie dokanałówki, ale pchełki również wchodzą w grę.

 

Słuchawki chcę kupić na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ex-82, ewentualnie jakieś Sound Magic PL-12, lub PL-11 - zależnie jaki dźwięk preferujesz ex-82 i pl-11 mają więcej basu, pl-12 są bardziej zrównoważone (sam je mam, wg mnie przyzwoite do metalu jeśli ktoś nie chce płacić za dużo)

Pl-11 bede wystawiał w komisie za jakiś tydzień.

 

wszystkie do dostania za ~60pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dzięki darck za odpowiedź :) Moje EP-630 były mocno przebasione, jakaś odmiana byłaby bardzo mile widziana. Skoro pl-12 są bardziej stonowane to zainteresuje się nimi i pogooglam :P Chociaż nie ukrywam, że wolałbym jakieś słuchawki Creative, Sony, Apple, bądź Philips...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jaki masz odtwarzacz? Soundmagic-i wymagają mocnego napędu, inaczej nie osiągną maksimum swoich możliwości - głośno będzie, ale będzie brakować przestrzeni i dynamiki (plus dołu w przypadku PL12).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Sennheiser CX500?

 

EDIT -

 

OK, zastanawiam się pomiędzy Sony EX082, a Philips SHE9700. Upatrzyłem już nawet aukcje:

 

Sony:

http://www.allegro.pl/item582801732_slucha..._gwarancja.html

 

Philips:

http://www.allegro.pl/item581393989_okazja...na_allegro.html

 

Szybka piłka - które?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności