Skocz do zawartości

Sansa Fuze Rockbox


Mastrojani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem świeżym posiadaczem Sansy Fuze i mam takie pytanie.

 

Wgrałem sobie Rockboxa poprzez RockboxUtility.

 

Czy u was też górny pasek jest widoczny w całości tylko pod kontem (przy trzymaniu Sansy  "na wprost" widoczne jest tylko pół tego paska) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem świeżym posiadaczem Sansy Fuze i mam takie pytanie.

 

Wgrałem sobie Rockboxa poprzez RockboxUtility.

 

Czy u was też górny pasek jest widoczny w całości tylko pod kontem (przy trzymaniu Sansy  "na wprost" widoczne jest tylko pół tego paska) ???

 

Tak, po prostu wtedy przysłania go obudowa i jest to normalne.

 

 

Też tak mam, pewnie w OF nie jest wykorzystywana cała rozdzielczość ekranu, a jedynie część.

 

 :blink:

 

RB używa pełnej rozdz. ekranu, tak jak Oryginalny Firmware.

 

W RB bardziej widać przysłonięcie 2-3 rzędów pikseli u góry z uwagi na kompozycję/temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Prosiłbym o spakowane pliki które wystarczy tylko przerzucić do Fuze'a (fuzeA.bin, .rockbox, jakiś bootloader i co tam jeszcze jest). Z góry dzięki (link do najnowszego fuzeA.bin nie działa).

 

a tak nawiasem to co zrobić z plikiem bootloader-fuze.sansa?

Edytowane przez 1234567890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa bo wyskakuje błąd. Ściągnąłem sobie emulator gameboy/gnyboy i tam są jakieś pliki tekstowe plik sample i aplikacja. Gdzie to przerzucić?

  :blink:

 

Dziwne, bo każdemu działa....

 

"Rockboy Plugin

This plugin is a port of GNUboy to Rockbox which allows you to play Gameboy games on your player. It is included in the Rockbox builds and functions as a viewer (you simply select the .gb or .gbc files to launch them). It does not show up in the "Browse Plugins" list. If you have any .sgb ROM files, you must rename them to .gb in order for them to work."

 

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ja też nie mogę zainstalować rockboxa :S Normalnie używam tego utility, wgrywa na odtwarzacz i nic... Coś tam pisze, że nie mogę wgrać bootloadera, bo nie mam oryginalnego firmware a to nie prawda o.O Przez to zainstalowałem bootloadera z tej strony: http://download.rock...er-fuzev2.sansa i nadal nic... Chyba zrobiłem wszystko dobrze, a jak nie to niech ktoś mnie olśni...Dodam jeszcze, że wersja v02.03.33A

Edytowane przez Grok
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu "instalacja bootloadera":

 

-klikasz ok,ok i pojawia się okno explorera windows,

 

-wtedy musisz wskazać plik Oryginalnego Firmware'u (plik z rozszerzeniem ".bin") do twojego odtwarzacza.

 

OF do ściągnięcia (wg tej strony: http://forums.sandis...-33/td-p/139175):

 

Dla Fuze v1: http://mp3support.sa...uze01.02.31.zip

Dla Fuze v2: http://mp3support.sa...uze02.03.33.zip

Edytowane przez lostson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Super, wchodzę w /##MUSIC#/MUSIC > Nowy folder kliknąłem >>| i wyświetla się: "Wczytuję..." i trwa to 2h, zegar stanął w tamtym momencie, bateria również T.T Klawisze normalnie działają, ale nie chcą nic zrobić, bo się wczytuję ^^ Mam nadzieję, że nie uwaliłem odtwarzacza ... Poczekam jeszcze, aż się odtwarzacz wyłączy i zobaczymy co się stanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rockboy Plugin

This plugin is a port of GNUboy to Rockbox which allows you to play Gameboy games on your player. It is included in the Rockbox builds and functions as a viewer (you simply select the .gb or .gbc files to launch them). It does not show up in the "Browse Plugins" list. If you have any .sgb ROM files, you must rename them to .gb in order for them to work."

 

Nie wykrywa mi pokemonów co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam taką prośbę.

Obserwuję ten wątek od kilku dni i szukam najnowszej wersji firmaware oraz Rockbox ale na forum pojawiają się coraz to nowsze wersje i już się pogubiłem.

Może mi ktoś napisać, które wersje są najnowsze?

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawdopodobnie zgrywasz tylko katalog .rockbox na pamięć Fuza. Musisz jeszcze zainstalowac bootloadera - zobacz pierwszy post napoprzedniej stronie.

Edytowane przez ka_trzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę.

Obserwuję ten wątek od kilku dni i szukam najnowszej wersji firmaware oraz Rockbox ale na forum pojawiają się coraz to nowsze wersje i już się pogubiłem.

Może mi ktoś napisać, które wersje są najnowsze?

Z góry dzięki :)

 

Jeżeli masz Fuze v1 to na razie nie radzę używać najnowszych buildów Rockboxa bo ostatnio sporo tam namieszali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności