Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam opa2613 i opa2690 i sa godne polecenia... moze nawet skusil bym sie oddac w twoje rece tego 2613 ale musze to przemyslec... a teraz wstepnie moge podac jak sprawuje sie elna z zamowienia z JVC ale tylko wstepie bo krotko grala i raczej sie nie wygrzala... co njdziwniejsze na rozne opy roznie wplywa, w jednej konfiguracji miala niesamowicie szybki i miesisty bass jeszcze nie slyszalem takiego basiku ogolnie... a taka ogolna jej opinia to zblizona jest do black gate N (i jak dla mnie jest w niektorych aspektach lepsza) tyle ze dla mnie black gate N to N 1500uf lub 2 takie a nie bocznikowanie 33uf bo wtedy nie jest tak samo (w sensie calego pasma) i ten 1500uf powiem wam ze jest najlepsza opcja, i dodam cos pewnie co was zdziwi (bo pamietacie mojego mxm z BLACK GATE NX 1500uf...) zaplacilem za niego mniej niz wersja black gate std z bocznikujacym black gate N... hihihi mam takie 4 sztuki 1500uf :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będą wysyłane obudowy? Jeżeli dobrze wyliczyłem to @Jarofon powinien dzisiaj wrócić z urlopu

Witam wszystkich. Dzis przyjechalem i nie mam czsu poczytac co mnie mninelo przez 2 tygodnie ale dla wiadomosci wszystkich u mnie w domu sa obudowy i potenciometry wiec jutro zajme sie rozeslaniem wszystkiego. Jesli dobrze zauwazylem to jest kolejne zamowienie na galki, prosze o info czy to jest aktualne. Sorry za opuznienie z przesylkami ale troche to pomieszalo sie z moim wyjazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w farnellu trzeba przy rejestracji podać firmę.

 

Jak już pisałem ja również niezwykle potrzebuję dwóch PCB, ale myślę że trzeba poczekać aż new_oscar się odezwie z możliwością kolejnego zamówienia płytek (ale to i tak potrzebowalibyśmy więcej chętnych - z tego co widzę to póki co jest chętnych na 5 płytek).

 

Pozdrawiam! Pchemj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos chetny to mam do odsprzedania powiertane panele przod i tyl. Panele maja idealnie powiertane otwory. Otwory pod gniazda jack sa wywiertane do gniazd z obcietymi nozkami. Panele maja wywiertane otworki pod led w ktore sa wlozone przewody swiatlowodowe a w tylnim panelu do otworu ladowarki jest wlozony plastikowy kolniez ktory izoluje wtyk od obudowy. Cena kompletu paneli to 28zl + koszt wysylki. Panele nie maja napisow. Na dzien dzisiejszy moge wykonac 5 kompletow takich paneli

panele.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos chetny to mam do odsprzedania powiertane panele przod i tyl. Panele maja idealnie powiertane otwory. Otwory pod gniazda jack sa wywiertane do gniazd z obcietymi nozkami. Panele maja wywiertane otworki pod led w ktore sa wlozone przewody swiatlowodowe a w tylnim panelu do otworu ladowarki jest wlozony plastikowy kolniez ktory izoluje wtyk od obudowy. Cena kompletu paneli to 28zl + koszt wysylki. Panele nie maja napisow. Na dzien dzisiejszy moge wykonac 5 kompletow takich paneli

panele.JPG

 

Ja jestem chetny - odezwe sie na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w terenie przez miesiąc otrzymałem chyba z 10 PMów z pytaniem o Alpy, więc jeśli jest popyt to mogę zorganizować zamówienie na kolejną partię (min 10 szt) - jednak trzeba się uzbroić w cierpliwość bo ostatnio miałem Alpsy w domu 2 tyg od mojego ich zamówienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale @jawro121 może nam ściągnąć do Polski opampy 8066 i 8397. Jak ktoś by chciał brać takie opy w Warszawie to z chęcią mogę się dogadać na jedną przesyłkę.

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=52744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności