Skocz do zawartości

Słuchawki


enderwiggin

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdzenie to jeszcze nic. Mój kumpel kupił X5 jakies 3 miesiące temu i na drugi dzień "rozłupała" mu się słuchawka. Poprostu dwie połówki z ktorych jest złożona sie rozkleiły czy cuś.

 

Tak więc pod względem słuchawek dołączanych do playerow pełny szacunek dla iRivera. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja tam nie wiem co jest złego w tych słuchawkach...

jeżeli chodzi o Cresyny (te dodawane do iAudio) to po prostu w starciu z czymkolwiek (w porównaniu znaczy) wypadają blado ;]

 

jeżeli to twoje pierwsze słuchawki to tego nie czujesz (bo zakładasz że grają dobrze), ale osoby które mają porównanie z lepszymi słuchawkami słyszą różnicę i ich unikają ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już słuchałem muzyki na różnych słuchawkach....i ja nie napisałem że słuchawki dołączone do iAudio X5L są extra tylko poprostu sa w miare dobre....bo przecież w porównaniu z Sennheiser to te z iAudio są do d*** ja poprostu mówie że nie są aż takie złe i że co niktórzy przesadzają z komentarzami na ich temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i używanie ich to po prostu katorga ;]

Starałem się ich używać przez ten tydzień (czekam na przetwornik do EX) i muszę powiedzieć ,że to sama przyjemność w negatywnym tego słowa znaczeniu :P

 

Khron ,nie wiesz co dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda =] może nie mam wybitnego stażu w świecie sprzętu audio, ale gdy po 3 miesiącach użytkowania Port wziąłem na jeden dzień Sennki iRivera myślałem, że umrę ;] nie ma porównania, radość mnie przepełniała gdy znów dorwałem się do Kossów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khron ,nie wiesz co dobre :D

niedawno jak miałem zabawę ze zmianą słuchawek, na jakieś dwa tygodnie ostałem się bez żadnych... więc stojąc przed kioskiem wyciągnąłem przysłowiowe dwa złote i poprosiłem "słuchawki" :]

 

tego samego wieczora chciałem nieco odetchnąć i sobie połazić słuchając muzyki... oczywiście z góry założyłem że to będzie raczej słuchanie bardzo uproszczonej wersji melodii niż muzyki, a tak wogóle to że będzie to pewnego rodzaju "doświadczenie" ;]

 

... huh... nieco się przeliczyłem i jakaś starsza pani widziała totalnie w*******ego studenta klnącego coś w przestrzeń, rwącego jakieś kable i upychając całość trepem do kosza na śmieci... gwehehehe ]:->>>

 

okazało się że że coś zaczęło mi trzeszczeć - m.in. "głośniczek" nie był wogóle zamocowany wewnątrz słuchawki i latał sobie luźno i raźno w takt muzyki - całość brzmiała (mimo pasma przenoszenia 60Hz-18kHz) gożej jak "przez telefon", a tak wogóle to chyba spaliłem wszystko w diabły bo - co potem sprawdziłem na opakowaniu - miały "max. moc wejściową 10mW" a chciałem sprawdzić (wyciągnąwszy je przezornie z uszu) co się stanie jak dam na 40 :]

 

... więc jednak są słuchawki gorsze niz Cresyny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka (ta co ma samsunga) na takich słucha... no może na lepszych, bo za 5zł :rolleyes:

 

Najlepszy jej argument: "po co mam kupować coś droższego jak i tak to zaraz rozwalę."

W sumie na takie słuchawy już wydała z 40zł.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka (ta co ma samsunga) na takich słucha... no może na lepszych, bo za 5zł  :rolleyes:

 

Najlepszy jej argument: "po co mam kupować coś droższego jak i tak to zaraz rozwalę."

W sumie na takie słuchawy już wydała z 40zł.

 

:)

Namow ja na Sensaphonics albo UE-10 Pro np. Mysle, ze napewno sie zgodzi. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... już lepiej bądź dobrym kolegą i jej kup MX300 :]
Namow ja na Sensaphonics albo UE-10 Pro

:]

Ona jak najbardziej słyszy różnicę w brzmieniu między słuchawkami za 3 i za 50zł... ale Jej komentaż do tego to:

"no tak, mają więcej basu/ładniej grają... no i co?"

 

:)

 

Z takimi ludzmi sie nie wygra. Po prostu trzeba zaakceptować ich (:rolleyes:) odmienność.

A z resztą co ja Wam będę mówił, sami wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności