Skocz do zawartości

Vedia VP35 miał ktoś?


Szczuru

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy ktoś z was bawił się tymi dokami? Widzę, że w 3kropki po 29zł-niezła cenka jak na doki coś jak Philips SHH9700? Ktoś testował może jak to gra? Bo mam ochotę na nie :lol:

 

zwykłe budzetowe słuchawczki, nic ciekawego, raczej dla przeciętnego użytkownika co słucha na kioskowych za 5zł..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odkopuję, bo dzisiaj kupiłem te słuchawki, a ten temat jest chyba najnowszy.

 

Tak więc kupiłem je w ciemno. Likwidują Kolportery i jest prawie 50% off na książki i multimedia. Tak więc po przystępnej cenie 41zł wyhaczyłem SRS200, które zawsze chciałem przetestować, a obok nich wisiały własnie VP35 za 25zł (po przecenie). Pomyślałem że zobaczę co to za doki zrobiła Vedia i czy są tak samo dobre jak SRS200.

 

No cóż... nie są. Na opakowaniu widnieje "Rewelacyjny dźwięk, dużo lepszy od tradycyjnych pchełek". Bzdura. Pchełki grają IMO o wiele lepiej od nich, i paradoksalnie mają też więcej basu. "Niski bas jest wręcz odczuwalny (...)" Kolejna bzdura. Tak jak można narzekać, że EPki są ciut przebasowione, tak VP35 basu nie mają prawie wcale. Grają jak zwykłe pchełki, ale gorzej od SRS200 i od MX400, które dotychczas miałem. EPki też posiadam, więc mogłem porównać i grają ZUPEŁNIE inaczej. Tłumienie w VP35 też jest nie najwyższych lotów. Wykonanie też gorsze, a w dodatku w pudełku zabrakło jednej gumki. Ogólnie nie polecam, nawet za 25zł. Tak jak SRS200 uważam teraz za naprawdę udany produkt, tak VP35 (szczególnie przez opis na pudełku) wygląda jak naciąganie frajerów.

 

Przez chwilę myślałem nawet że są popsute i jest tylko góra, a bas jest wyłączony :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP25/VP35 to marketowe słuchawki low-endowe, od początku były dostępne wyłącznie dla sieci i to w bardzo niskiej cenie. I co więcej od marca 2008 nie sa dostępne w sprzedaży :)

 

 

Głównie chodziło o VP25 z jackiem 2,5mm, ale jak widać są sklepy, w których VP35 do dzisiaj jeszcze zalega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności