Skocz do zawartości

MP3Store.pl


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lol ;) strona khrona ma malo wspolnego z mp3store :]. Pozatym to jest poprawione, ale w razie czego informacja została.

mp3store ma bardzo duzo wspolnego ze strona khrona, bo mp3store bardzo lubi khrona i on juz wie za co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Nie bede zakłądać nowego tematu, napisze jeszcze w tym :) w koncu tu jest skarbnica Waszych uwag :) To pocztek nasze nieco innej pomocy. Wady i zalety flashy i HDD znacie juz zewszad, czas na nieco inne podjescie:

 

http://www.mp3store.pl/bitrate.php

 

Wersja Beta 01 :) Jakies propozycje? Pytania? Uwagi i Sugestie? :)

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołozenie listy na dzien dobry z wyborem formatu. Niech MP3 bedzie domyslny ale zeby np. mozna bylo wybrac OGG, FLAC, WMA

 

Niestety dla kazdego z nich zmienialaby sie lista (teraz dla MP3 sa kb a dla OGG-ow byloby Q5,Q6,Q7 - nie wiem czy inne jest sens podawac, dla FLAC 1,2,3 -> iAudio chyba wyzszych nie obsluguja)

 

Pozdrawiam

 

Gdybym przed zakupem wiedzial ile zajmuja OGG - Q7 na ktorych teraz słucham to wybralbym wersje 2 GB

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kalkulator moze rowniez sluzyc jako narzedzie do obliczania

ile utworow wejdzie na odtwarzacz. Ale juz o jakosci i dlugosci takiej

jakiej chcemy, a nie mp3 128kbps i 3 minutowy utwor. Dlatego tez

warto zrobic druga wersje takiego kalkulatora, ale nie dla nagran,

tylko dla utworow. Z OGG, FLAC itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w WMA bezstratnym i FLAC-u sredni album zajmuje 330 MB.

 

Nie musi to byc dokladnie - mozna by przyjac np. te 330 MB -> chodzi o to ze jak ktos zamierza uzywac FLAC-a to zeby mial swiadomosc ze na U3 1GB moze (a moze nie) zmiesci co najwyzej 3 płyty

 

Pozdrawiam

 

PS. Ja zapomnaialem ze Qx ma taki prosty przelicznik na KB

 

A nie jest to tak ze Qx daje lepsze upakowanie przy tym samym bitrate ?

Zresztą to nieważne - nie sądzę zeby chodziło komus o dokładną ilość tylko o przyblizone wielkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Q" jasno wskazuje bitrate docelowy, ale też wskazuje nam, że nie bitrate jest brany pod uwagę przez kompresor a jakość :)>> LINKY <<

 

to trochę jak nowość/ciekawostka dla MP3 - parametr "V" też zależący od jakości a nie bitrate'u jak dotychczas >> LINKY <<

 

... bo wciąż MP3 jest w "kbps" a OGG jest w "Q" ;]

 

---

 

[edit] już poprawione >> BITRATE <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie :D

 

Nie bijcie mnie tylko napiszcie -> co sądzicie o dodaniu na koncu listy "Bezstratne (okolo 30MB na utwór)"

 

Nie wiem czy to prawidlowa liczba ? Ale dla moich plyt mniej wiecej sie zgadza

 

Pozdrawiam

 

EDIT >>

 

O rany zginely wszystkie posty KHRON-a - te z ta ładna dziewczyną :(

 

<< EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nowa wersja galerii.

 

bylo troszke uwag odnosnie tego ze trzeba kilka razy klikac itp. Juz nie trzeba. jest nowa mamy nadzieje przejzysta galeria :)

 

jakies uwagi? sugestje? dajcie znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie składałem zamówienie w waszym sklepie i zauważyłem jedną dziwną rzecz :) Dlaczego nie podajecie nazwy firmy kurierskiej, z której usług korzystacie? Przy szczegółach zamówienia jest podany numer przesyłki potrzebny zwykle do sprawdzenia gdzie się dana paczka znajduje, ale co komu po nim, skoro nie wiadomo na czyjej stronie szukać informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie cholera weźmie....

 

Mając dość oczekiwania na i6 zamówiłem z mp3store U3 w wersji 1 GB. Doszło przed pięcioma minutami... porysowane! Na klapce od baterii są 3 dość głębokie rysy widoczne na pierwszy rzut oka tak dobrze, że osoba pakująca odtwarzacz po prostu nie mogła ich nie zauważyć! Ciekawe na co liczył gość który przygotowywał paczkę do wysyłki? Na to, że jestem ślepy!? Wysłałem już maila do mp3store bo o tej porze już nikt nie odbiera telefonu... Ciekawe jak załatwią tę sprawę? Ech, a już miałem pochawlić sklep za to, że tak szybko zrealizował moje zamówienie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności