Skocz do zawartości

Wasze muzyczne dokonania


warlock

Rekomendowane odpowiedzi

Temat przeznaczony dla ludzi którzy albo grają na jakimś instrumencie albo tworzą muzykę w bardziej nowoczesny sposób - dj'ka, bawienie się samplami itd ;). Pokażcie światu swoje nagrania :P Jeśli chodzi o mnie na gitarze gram mniej więcej rok i miesiąc.

 

Na pierwszy ogień poleci moja pierwsza wersja Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond, a konkretnie gitara prowadząca grana do podkładu z gilmourish.com. Grane ze słuchu. Kilka fałszy, trochę niezsynchronizowany początek (trochę trudno wyczuć zmiany kiedy nie ma perkusji + wydaje mi się że ten podkład jest zrobiony bardziej pod wersję live, chyba różni się trochę długością dźwięków przy wstępie), ale chciałem nagrać to w całości bez żadnych cięć. Nie wyszło idealnie ale mówi się trudno ;). W środku kawałka mała improwizacja żeby zapełnić miejsce na solo dla klawiszowca. I uwaga na niekontrolowane uderzenie strunami w krawędź biurka przy zmianie brzmienia :D

 

-> jak to się mówi sound only ;)

 

Mały feedback mile widziany.

 

Wrzucajcie swoje nagrania! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram pianinowe covery: Red Hot Chilli Peppers, Metallica, happysad, Akurat, Sonsofday, Dżem, James Blunt i coś tam pewnie jeszcze jest ;)

http://pl.youtube.com/user/maciek764

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie od paru lat się san uczę, ale ostatnio jakoś nie mam czasu/chęci na granie

 

Za to brat gra świetnie i ma niezły sprzęt... aż czasami za dobry, bo idzie oszaleć, jak mu się zachce akurat w środku dnia rozkręcić na całą chatę ;p

 

 

chętnie bym się nauczył grać na pianinie, ale nie wiem kiedy(czy) spróbuję coś bo brzdękać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku grania nie będzie tzw. "opsrania" :D, ale właśnie konstruktywna krytyka prowadzi do bycia lepszym :D. Zrobiłem swój własny backing track pod Breakout - Co Się Stało Kwiatom i zagrałem sobie dwuminutową solówkę.

 

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=warlock - wcisnąć play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mi się to z Carlosem Santaną kojarzy :D Fajnie, bo wszystko samodzielne.
Kilka minut temu wrzuciłem to solo z głośniejszym backing trackiem (tzn zwiększyłem głośność podkładu i zmiksowałem z solówką żeby tak nie dominowała, chociaż trzecia gitara wciąż jest za cicho...) Zachęcam do drugiego odsłuchu, imo przyjemniej to brzmi gdy solo nie jest 3x głośniej od reszty :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek764, podkład na pianinie do utworów opracowujesz sobie ze słuchu?

 

Ja sam od prawie 1,5 roku gram na perkusji i obracam się w klimatach okołorockowych, metalowych. Póki co jestem w stanie grać covery średnio złożonych utworów, ale nie mam dobrego sprzętu nagrywającego, niestety :/. Póki co gram dla siebie, ale tak by dołączyć w miarę szybko do jakiejś kapeli lub samemu taką założyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ze słuchu leci wszystko ;)

To tak jak ja ;) (oczywiście nie porównuję stopnia skomplikowania i poziomu zaawansowania ;)). Znacznie większa satysfakcja no i jakby nie patrzeć trenuje się to ucho, z czasem to procentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając Maćka Californication ciarki przeze mnie przechodziły !

 

Great Job ! :)

Zgadzam się w całej rozciągłości, rewelacyjny cover. Świetna aranżacja maciek, naprawdę.

 

Ile masz lat i ile uczysz się grać ;) (samouk)?

 

No i czy masz jakieś swoje kompozycje? Bo grać potrafisz i talent aranżacyjny masz niewątpliwie. Ciekaw jestem czy kompozytorski również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności