Skocz do zawartości

Możliwości A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Martwi mnie ta cena. Biorac pod uwage wachlarz mozliwosci jakie a10 oferuje i dosc niska cene, mozna wniskowac, ze dzwiekowo bedzie to bardziej konkurent Clipa niz v39, i7 i reszty high endowej spolki. A szkoda...

 

I takie male pytanka:

- co z obsluga playlist? Nic o nich nie ma w opisie. ( nie wazne, jest juz odpowiedz :) )

- ile lini ma wyswietlacz?

- zaslepka na slot sdhc ma byc imitacja karty, wiec w przypadku wlozenia prawdziwiej karty to ona sama w sobie bedzie zaslepka? Juz widze te narzekania "Karta przestala dzialac, wyjalem ja z odtwarzadza a tam 0,5 kg kurzu! #&^#& Vedie !!!!!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma cena do możliwości? Same "składniki" na V39 są droższe niż na A10... więc tok rozumowania dość dziwny.

Jak by A10 kosztowało 700 zł to wtedy mogło by konkurować z Karma?

 

Co do linii, w zależności od okna w którym się jest, ale jest ich do pięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.ksy

No wybacz, ale w cuda nie wierze. Znasz tani odtwarzacz dorownujacy dziwekowo tym najlepszym (drogim) ?

Trzymam kciuki, za ten odtwarzacz i mam nadzieje, ze bedzie gral bardzo dobrze, ale takie CAL'e (tanio=b.dobrze) zdarzaja sie raz na 100 lat i jak z reszta widac po obecnych cenach, sa to krotkotrwale cuda ;).

Jeszcze raz zapewniam, ze bardzo licze na Vedie wzgledem a10 i mam nadzieje, ze sie myle jesli chodzi o dzwiek.

 

Jeszcze jedno male pytanko, chociaz wiem, ze pytan tego typu PR Vedii nie lubi :) :

Dzwiekowo a10>b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszło by na to, że dużo osób uważa Clipa za lepszego, albo Shufle 1G... więc to tylko kwestia osobistych preferencji co do brzmienia.

Na forum (tym) za często się o tym zapomina, że określenie "dobrze brzmi" jest śmieszne - dla jednego jest świetne dla innego nie.

A prawda jest tak, dla "Kowalskiego" to i tak bez znaczenia - bo (1) słucha na stokach (2) gra to gra, nie jest za cichy i długo gra :)

 

Stworzyć odtwarzacz legendę to na pewno marzenie każdego, kto tak jak ja miał okazje coś takiego tworzyć... ale trzeba też patrzeć na sprawę realnie.

Playery, które często dawno temu zostały zjechane, olane, wyśmiane, nagle po latach okazują się super.. co brzmienie im się zmieniło?

 

 

A10 i B6 będzie pod względem brzmienia (sądzę /zakładam) może nie identyczne, ale zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli by to wyglądało tak jak się pisze to chyba nic więcej nie trzeba,posiadam v100 creative'a więc chyba ni ejesem wybredny a podobno vedia to wyższa półka...zawsze pozostaje fuze ...nie wiem ,poczekam na pierwsze recenzje a10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się integruje się :) W przypadku tagów integruje się z kartą. Jest też "pamięć flash" oraz "karta pamięci" jeśli chcemy przeglądać po folderach.

 

 

ps. dzięki za "wywalenie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie będą SRSy z symetrycznym kablem, i żeby nie było wątpliwości - jedna sztuka.
Hurra! xD

 

Na miejscu napalonych na A10 radziłbym poczekać z decyzją zakupu do czasu fizycznego pojawienia się w sklepach. Zresztą w tej chwili jest zatrzęsienie nowych playerów innych marek, że nie będzie problemu z dobraniem czegoś odpowiedniego.
Szukałem, pytałęm po forum, nie znalazłem nic-biore więc A10 bez gadania

 

zmienmy pewnie EQ i User EQ.
Ja bym prosił o podobne ustawienie EQ które jest w telefonach Sony Ericsson i nazywa sie "MegaBass"-da sie zrobić?

 

Się integruje się smile.gif W przypadku tagów integruje się z kartą. Jest też "pamięć flash" oraz "karta pamięci" jeśli chcemy przeglądać po folderach.
[&]
A czy 2 GB flash i 2 GB karta pamięci to to samo co 4 GB samego flash ? - czy w tym odtwarzaczu tak będzie?
Właśnie, zadawałem ci już .ksy to pytanie w temacie poprzednim-czy można ustawić tryb shuffle (losowy) jednocześnie na pamięć player'a i karte?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem manpisac, że rozumiem o co chodzi w pytaniu, gdyb kr3cik wyjasnił Osobiscie przed sekundą testowałem.

Jeden album na microSDHC, jeden na flashu - losowało z obydwu folderów w przypadku odczytu po tagach.

 

Co do skopiowania EQ to nie odpowiem w tej chwili. Musze zobaczyć na ile wyklarują się nasze plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden album na microSDHC, jeden na flashu - losowało z obydwu folderów w przypadku odczytu po tagach.
Nistety mi właśnie chodziło bez tagów, same mp3'ki

Wgraj po trzy na karte i do playera i sprawdź, będe wdzięczny

 

Co do skopiowania EQ to nie odpowiem w tej chwili.
Chodzi poprostu o predefiniowane ustawienie EQ z mocnym bassem bo sam za cholere nie umiem tego ustawić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. W tej chwili jesli wybierzemy kartę lub flash to wtedy losuje z zakresu karty lub flasha. W zakresie obu pamięci porusza się tylko w przypadku IDTagów.

Sprawdzimy, czy jest to w ogóle możliwe przy tym procesorze i SDK, żeby losowało też po pamięciach, nie tylko po tagach.

 

 

Małe sprostowanie: Co do brzmienia A10 i B6. To B6 jednak będzie się różnić. Zapomniałem o tym, że w B6 będzie amp.

Będzie nim (na 99%) amp Natonal, więc brzmienie będzie inne, a i moc wyjściowa może uda się dojść do 30mW na kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam. Kupie sobie 2 gb jak dźwięk będzie dobry, i do tego 8 gb kartę i będzie git! Muzyki będę słuchał na karcie a flasha zostawię na *******y typu; nagrania, TXT etc. Tylko dlaczego ten kabel USB : ((((Ale nie wiem czy to ok bo karta microSD kosztuje 40 zł 4 GB więc chyba wychodzi na to samo bo vedia A10 4 GB kosztuje o 40 zł więcej od 2 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro b6 bedzie mialo wzmak, to moze warto na niego czekac. Na pewno lepsza obsluga, a moze i wieksze sluchawki pociagnie, wiec sie zaoszczedzi na przenosnych ampach.

Czekamy na pierwsze recki.

 

I moze jeszcze powtorze pytanie bo to dla mnie wazne:

Jak z ta zaslepka na karte drogi .ksy ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności