Skocz do zawartości

sansa CLIP ROCKBOX


sspiderr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja normalnie ładuje z innej ładowarki i nie ma problemu, sprawdź jakie dane techniczne ma ładowarka, czyli napięcie, prąd, może to była jakaś dziwna ładowarka, chociaż wydaje mi się że to niemożliwe, po prostu albo trafił ci się wadliwy egzemplarz, lub ładowarka sfixowała. Problem może polegać na tym też że do wejścia słuchawkowego w odtwarzaczu miałeś podłączone urządzenie ze wspólną masą co komputer, wtedy może się spalić coś, np styk łączący usb. Ja mam rockbox 3.7 i odtwarzacz pokazuje ładowanie aku gdy podłącze go pod usb w pc, albo ładowarki(lecz będę starał się podłączać pod oryg. soft. Ja na twoim miejscu opisał bym wadę że nie wina softu tylko sprzętu, próbuj, najwyżej odeślą z powrotem sanse, nie masz nic do stracenia, chyba że uda ci się podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niezły ból musi być po stracie nowego grajka, moje kondolencje.

 

Mam takie pytanie czy da się ustawić w rockbox-ie tak aby, np po minucie, lub zgaszeniu ekranu wracał automatycznie do teraz odtwarzanie, tak jak jest to na oryginalnym sofcie?, szukałem tego ustawienia, lecz nic nie znalazłem takiego:\

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

 

od paru godzin próbuję zainstalować na mojej nowej sansie clip plus rockboxa, ale naprawdę już się poddaje.

 

tak, przeczytałam praktycznie cały temat, pościągałam potrzebne pliki.

nie często mam styczność z komputerem, dlatego proszę bez bicia.

 

jeśli po prostu ktoś chce coś zrobić dla świata i instalował na tym cudeńku rockboxa (ten caly kod zaczyna mi się od 1.xx..... itd) to proszę niech napisze na PW.

 

liczę na waszą pomoc, bo ja wymiękłam.

 

dziękuję, do widzenia, miłego wieczoru.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no udało się !

dziękuję.

 

 

w końcu jest p**********e ŁIIIIII

 

 

życzę miłego wieczoru :):):)))))

 

 

 

judas:

zgłoszę się , na razie pewnie będę się bawiła sansą, dopóki czegoś nie zepsuje ;>

głównie chodziło mi o głośność, bo w oryginalnym oprogramowaniu ledwo słyszałam muzykę jadąc pociągiem.

no ale teraz jest moc.

zgłoszę się w razie problemów.

jeszcze raz dziękuję !

Edytowane przez ramoneska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sam nie jestem znawcą bo nie dawno zainstalowałem rockboxa, ale trochę wiem dzięki szybkiej reakcji forumowiczów więc jeśli czegoś nie wiesz napisz mi na pw a może Ci pomogę, bo nie wiem czy będę w stanie ja mam rockboxa na fuze ale myślę że różnicy wielkiej nie ma to łatwo będzie Ci pomóc. Pytanie po za tematem słuchasz Ramones.

Edytowane przez Judas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś słuchałam punk rocka, teraz pojedynczych piosenek . aktualnie słucham klimatów bardziej indie rockowych, alternatywnych, psychodelicznych . może ze względu na zespół, w którym gram. no ale ramones to klasyka po prostu .

no nic, żeby nie robić offtopu dodam tylko , że snake na sansie pobija wszystko . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam :)

 

Od 2 dni próbuję zainstalować rockboxa, ściągłem "rockbox utility" , rockboxa na mojego clipa+ , ale nie mogę zrobić aktualizacji... ściągłem bootloader i jak chce go wgrać to wyskakuje jakiś error. wtf? :( proszę o pomoc. ;)

 

EDIT:

Aktualizacja zrobiona, przy próbie wgrania bootloadera nadal wyskakuje błąd..

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sanse clip+ , versja V01.02.15 jak go pobrać? jestem w tym kompletnie zielony :P czytałem cały temat, mam ściągnetego rockboxa utility, rockboxa na mojego clipa, sansa uploader, i bootloadera, gdy chce go wgrać to pojawia się błąd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy Rocboxutility dobrze wykrywa Ci odtwarzacz

Pobierz ten plik http://mp3support.sandisk.com/firmware/clipplus/clipplus01.02.15.zip . Gdy wypakujesz będziesz miał plik clppa.bin

Teraz odpalasz RockboxaUtility.kliknij zakładkę "Instalacja"

 

Potem kliknij "Instalacja bootloadera"

 

Zapyta się o Oryginalny Firmware (OF) - zaznacz wypakowany plik "clppa.bin"

 

Potem "Instalacja rokcboxa"

 

Po odłączeniu będziesz miał aktualizację firmware'u i po włączeniu masz Rockbox'a

Mam nadzieję że pomogłem jak coś pisz to może temu zaradzimy.

Edytowane przez Judas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności