Skocz do zawartości

Najgorsza muzyka pod słońcem


Cannabizzz776i99

Rekomendowane odpowiedzi

Speedcore jest ok.

Hardstyle to poop.gif

Na chwilę obecną to dla mnie wielką poop.gif jest speedcore przy hardstyle... słuchając spokojnego bluesa przy tym to wysiadam, nie potrafię sobie wyobrazić tej różnicy ;)

No ale to tylko moja prywatna subiektywna opinia.

 

Miałem coś napisać o Feelach, Dodzie, manieczkach i 590658 mixach energy2000... ale w sumie sam nie wiem co gorsze ;d

Mało ambitna muzyka, to tak uogólniając. Chociaż nie przeczę, mam parę utworów raczej niezbyt wygórowanych poziomem.

 

maba

to chyba właśnie takie zestawienie miało być wg Cannabizzza, każdy wyraża siebie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle, ja lubię techno - detroit, deep, dub, minimal, nu skool - nie ma to nic wspólnego z gwałtem dokonanym na muzyce, o którym założyłem ten temat. Nie ma być on odpowiedzią na uniwersalne pytania, ale formą ekspresji. Co do speedcore'u - jest to ektremalna form sztuki i będzie się podobać małemu wycinkowi społeczeństwa, ale takie jest tego założenie, a hardstyle to skrzyżowanie manieczek z gabberem i wuj wie czym jeszcze, tworzące pseudohardkorową mieszankę dla buraków z pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Rzym, gdzie Krym.

 

hardcore to hardcore.

hardstyle to hardmanieczki.

 

Przy speedcore'ach czy terrorcore'ach nie spotkach drechów i małolatów tańczących swój kretyński taniec i nie jest on grany w klubie galaktyka w laskach :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=2SI4nX8vZTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Doda się marnuje w takiej muzyce. Dla mnie najgorsza muzyka to wszystkie połączenia - rapu z rockiem czy pop z punkiem. Z drugiej strony kija nie lubię typowej wixy, która jest mylona z prawdziwym techno. Także dance i te wszystkie trance vocal itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsza muzyka to wszystkie połączenia - rapu z rockiem czy pop z punkiem. Z drugiej strony kija nie lubię typowej wixy, która jest mylona z prawdziwym techno. Także dance i te wszystkie trance vocal itp.

 

polać mu wódki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię hardstyle i się tego nie wstydzę, zwłaszcza tańczyć do niego. Tak jak wiele gatunków elektroniki hardstyle(pochodna acid house'u) ma wydania gorsze i lepsze

Najgorsze są według mnie smętne rockowe ballady.

I tak Extratone przewyższa wszystkoXD

 

Edit:

@Fuey Nie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię hardstyle i się tego nie wstydzę, zwłaszcza tańczyć do niego. Tak jak wiele gatunków elektroniki hardstyle(pochodna acid house'u) ma wydania gorsze i lepsze

Najgorsze są według mnie smętne rockowe ballady.

I tak Extratone przewyższa wszystkoXD

 

Hardstyle jest na takiej samej zasadzie pochodną acid house'u, jak Ich Troje jest pochodnią Beatles'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ElektroT: Szkoda, że "autor" tego przewodnika nie napisał, że zerżnął wszystko bez wyjątku z Ishkur's Guide To Electronic Music, a ten kawałek który wrzuciłeś jest doskonałym obrazem "gatunku" - głupia wixiarska melodia + ciężki, pompujący bit.

 

@beamerkun: muzyka elektroniczna nie jest dziś modna, chyba, że właśnie takie badziewia manieczkopodobne, nie bądź ignorantem i nie stawiaj obok siebie tak mitologicznego miasta jakim jest Detroit dla muzyki elektronicznej z jakimś 'hardstylem'.

 

Tu masz dla przykładu piękny stary kawałek z Detroit, bez umc umc umc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności