Skocz do zawartości

Do Sansy Clip


Patyczak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już KSC 75, ale zastanawiam się nad kupnem czegoś o klasę lepszego. Sporo się naczytałem i myślę nad Sennheiserami PX 100 lub AKG K412P. A moze jakieś inne propozycje? Głównie będą mi służyć do słuchania metalu (industrial black - death, czasem grindcore, cybergrind), ale nie gardzę też elektroniką czy digital hardcorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz słuchać czegoś o klasę lepszego to najpierw zmień playera a potem kup lepsze słuchawki bo KSC75 są za dobre na Clipa a co dopiero będzie jeżeli chodzi o jeszcze lepsze słuchawki od KSC ! Jak zmienisz playera który lepiej zagra niż Clip to spokojnie na KSC75 będziesz miał lepszy dzwięk a potem sobie zmienisz słuchawki jak bedziesz chciał.

Samsung T10 lub Z5 wg forumowiczów lepiej się zgrywa z KSC75 niż Clip, no i jeszcze iRiver E10 podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz słuchać czegoś o klasę lepszego to najpierw zmień playera a potem kup lepsze słuchawki bo KSC75 są za dobre na Clipa a co dopiero będzie jeżeli chodzi o jeszcze lepsze słuchawki od KSC ! Jak zmienisz playera który lepiej zagra niż Clip to spokojnie na KSC75 będziesz miał lepszy dzwięk a potem sobie zmienisz słuchawki jak bedziesz chciał.

Samsung T10 lub Z5 wg forumowiczów lepiej się zgrywa z KSC75 niż Clip, no i jeszcze iRiver E10 podobno.

 

E60 widze, ze trudno wyrwac. Do Samsungow jakos nie mam zaufania, moze iRiver T60?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wieksza roznice uslyszy zmieniajac sluchawki niz playera. KSC75 to nie jest tez jakas ekstraliga sluchawek, zeby ich clip nie mogl porzadnie napedzic.

 

No właśnie, ja też tak myślę. Za dużo pochlebnych opinii się o nim naczytałem, żeby plejera zmieniać.

 

Ale przejdźmy do konkretów. Może jakieś doki? Dostanę Phillipsy SHE 9500 w MM czy empiku?

 

W zasadzie jak tu już ktos powiedział może nie chodzi o jakość dźwięku, ale po prostu żeby mieć coś innego, alternatywe, bo przyznam, że Clip z kossami gra świetnie.

 

SHE 9500 Oryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz lepszy dzwiek czy gorszy? SHE 9500 to zdecydowanie nizsza polka niz twoje kossy. jak chcesz czegos lepszego to zainteresuj sie np sennheiserami hd25 czy ath esw9, a jak masz tylko 200zl to nic wyraznie lepszego nie kupisz (k518 sa imho gorsze od ksc 75)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wieksza roznice uslyszy zmieniajac sluchawki niz playera. KSC75 to nie jest tez jakas ekstraliga sluchawek, zeby ich clip nie mogl porzadnie napedzic.

Clip mimo tego, że bardzo dobrze współpracuje z KSC, to nie wyciąga z nich wszystkiego co najlepsze, więc powyższe stwierdzenie jest mało warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie przekonaj na wlasnej skorze. ;) pojecie lepsze jest wzgledne. ja np wolalbym od ksc 75 grado sr-60, tylko ze one sa jednak malo przenosne. CAL mozesz polaczyc z Clipem, ale imo nie jest to najszczesliwsze polaczenie - w sumie lepiej imo jest ksc75 + clip, niz cal + clip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Caleb dotyka sedna problemu. Clip mimo że jest wspaniałym odtwarzaczem (i z żalem sie go pozbyłem), nie napędzi prawidłowo CAL!, a w brzmieniu KSC też brakuje wiele tego, co te słuchawki mogą zaoferować przykładowo z Zune, czy Nano 1g (o czym przekonywał mnie długo baols, a ja niewierny opierałem się do czasu aż sam zmieniłem odtwarzacz). Nie znaczy to oczywiście, że koniecznie są "lepsze" od "słuchawek za 2 stówy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności