Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą kiedyś chciałem przesłuchać całą playliste od deski do deski, ale nie udało mi się jak na razie zacząc :P

Ja bym musiał słuchać przez prawie 13 dni 24/dobe. Biorąc pod uwage to jak dużo słucham dziennie, przesłuchanie całej playlisty zajeło by mi jakies 4-5 miesięcy.

Wracając do OMC - niedoceniłem jednak IDOE, zwłaszcza "Soul Receiver".

Ja ją docenił jak tylko ją usłyszałem. Musze przyznać że Galder i Nick Barker to wyśmienite połaczenie, szkoda że tylko na jednej płycie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś słuchałem 12 GB muzy przez 3 miesiące :)

średnio wychodzi 3 godzinki dziennie

czyli mój metal bym przesłuchał w 18 dni, a całą muzę w 1,5 roku :blink:

ale cały czas słucham, więc na pewno kiedyś przesłucham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy metalowcy B) ... Mam proźbe, potrzebuje pare utworów...

 

- Coś WYBITNIE ostrego, hardcorowego, bardzo ciężkiego

- Coś mrocznego i też bardzo ciężkiego

 

Mają być dobijające...

Tekst najlepiej w growlu :] .

 

Nie chodzi mi o kawałki codzienne, bo w sumie to sam coś mogę znaleść...ale... to ma być wybitnie *** (cechy jak wyżej) :) . Osobiście nie gustuję w takiej muzyce (jestem spokojniejszy :] ) więc się pytam osób siedzących w temacie.

 

Podajcie propozycje konkretnych kawałków (przy okazji nazwy albumów).

 

Edit:

Zapewne pojawią się propozycje Dimmu Borgir... Już z miejsca stwierdzam że nada się... "Satan my master"... nawet tekst będzie odpowiedni ]:-<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję

 

Born from Pain

 

- In Love with the End

- Sands of Time

- Reclaiming the Crown

- Immortality

 

do tego jeszcze Burzum (Hvis Lyset Tar Oss), Bloodbath (Nightmares Made Flesh), Nile (In Their Darkened Shrines), Six Feet Under (Bringer of Blood) i Yattering (Hyman's Pain) - Polacy

 

Behemotha też można wrzucić, ale oni nie grają znów tak ostro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odswieze troche temat. Ja proponuje jakakolwiek plyte nizej wymienionych zespolow:

Immortal

Troll (czy jak to sie pisze?)

Gorgoroth

Burzum

Mayhem

:D

 

Jezeli uda Ci sie tego przesluchac i polubic to jestes tru. Mi sie nie udalo przesluchac zadnej plyty immortala wiecej jak 3 razy, nie mowiac o tym, aby ja w jakikolwiek sposob polubic.

 

Apropo siedzi ktos w klimacie "lukrowanego blacku"? ;) Chodzi o kapele w guscie Catamenia, Graveworm, pierwsze plyty Covenant. Dodam, ze nie lubie kapel ktore krzycza w kazdym kawalku "satan 666" tylko interesuje mnie ciezka muza okraszana klawiszami i slodkimi, skandynawskimi melodiami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu mi sie Kury przypomniały utwór "Szatan" :) , hehe, a ja polecam płytę roku 2005 (moim skromnym zdaniem :D ) Buckethead - Enter The Chicken, oraz wcześniejszą z 2004 Cuckoo Clocks of Hell, koncertówke Ironów... Wiadomo coś o nowej płycie Children of Bodom ? a może już jest i nic o niej nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo siedzi ktos w klimacie "lukrowanego blacku"? ;) Chodzi o kapele w guscie Catamenia, Graveworm, pierwsze plyty Covenant. Dodam, ze nie lubie kapel ktore krzycza w kazdym kawalku "satan 666" tylko interesuje mnie ciezka muza okraszana klawiszami i slodkimi, skandynawskimi melodiami ;)

Ja co prawda nie siedzę w blacku, ale Ignacy007, przesłuchaj sobie "Dragonlord - Black Wings of Destiny", może Ci się spodoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest - wiele osób nie zdaje sobie sprawy nawet, że metal ma jakieś wewnętrzne podziały na black, death, trash, power i.t.d..

 

Ja zaiste toleruje tylko te melodyjne odmiany oraz eventualnie dobry death, a nieprzeciętnie wkurza mnie black ( koleś, który piszczy bo wydaje mu się, że jest demonem to nie dla mnie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest - wiele osób nie zdaje sobie sprawy nawet, że metal ma jakieś wewnętrzne podziały na black, death, trash, power i.t.d..

Ha, jest nawet podział w podziale np true black metal :D

 

W blacku jest dobre to, że można się z tego pośmiać. Ale to niestety tylko teledyski :( No i niesamowicie groźne zdjęcia :lol:

Z metalu to tylko łykam brutal death metal i pojedyńcze zespoły, które ciężko podciągnąc pod jakiś gatunek :D

 

Ależ dobry humor mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na innym forum skonczy sie "przerwa techniczna" to wkleje tutaj bajke ktorej zakonczenie jest rozne w zaleznosci od gatunku metalu ;)

 

Jezeli chodzi o gatunki to ja slucham prawie wszystkiego... melodyjny death i black, heavy, prog, power, techniczny death, gotyk, thrash, nu i takie tam.

 

Ja co prawda nie siedzę w blacku, ale Ignacy007, przesłuchaj sobie "Dragonlord - Black Wings of Destiny", może Ci się spodoba?

 

Dzieki, jak dopadne to przeslucham.

 

Kolega kiedys mi mowil, ze slyszal jakas grind-metalowa plyte na ktorej bylo 40, krociotkich kawalkow a miala ona tytyl "40 reasons to hate us" czy jakos tak. Podobno tytul znakomicie oddaje charakter plyty :D

 

Zaiste wsrod metalowcow jest wiele podzialow. Np. niektorzy sie smieja z gej(power) metalu, inni z blacku. Ale zdecydowana wiekszosc smieje sie z blacku i kinder-metali. Mnie zawsze bierze brecha jak widze jakiegos kolesia w glanach za kolana, z klamrami, calego na czarno, w plaszczu, z dlugimi wlosami, jakimis pentagramami, pieszczochami itd. slowem takiego tru-black metaloffffca.

 

A pomyslec jeszcze, ze kilka miesiecy temu mialem wlosy do polowy plecow a teraz jestem prawie lysy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności