Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

thrash metal god

 

http://www.youtube.com/watch?v=8aKcN8b6UMs

 

voivod to czołówka progresywnego metalu, ale jakoś nie brzmi w moim guście

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów Dream Theatera:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bXEaQcLV5KE&feature=share

 

 

Osobiście uważam że brak pana James'a w składzie chłopakom pomaga. Zdecydowanie genialny kawałek i wszystkie ich płyty wydane w ramach LTE :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voivod to jak najbardziej także thrash metal.

 

 

thrash metal nie może być progresywny? :P Poza tym patrząc na całość ich twórczości bardziej podchodzą mi pod heavy/speed metal właśnie z elementami progresji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthass napisał

 

"thrash metal nie może być progresywny? Poza tym patrząc na całość ich twórczości bardziej podchodzą mi pod heavy/speed metal właśnie z elementami progresji"

 

 

 

 

A gdzie napisałem, ze nie moze ? Voivod to (progresywny) (thrash) metal, nierzadko rock.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthass napisał

 

"thrash metal nie może być progresywny? Poza tym patrząc na całość ich twórczości bardziej podchodzą mi pod heavy/speed metal właśnie z elementami progresji"

 

 

 

 

A gdzie napisałem, ze nie moze ? Voivod to (progresywny) (thrash) metal, nierzadko rock.

 

 

 

 

Sry, początkowe albumy rzeczywiście można uznać jako thrash

 

btw

 

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno mi powiedzieć czemu, ale lubię większość skandynawskich zespołów. Może dlatego, że potrafią łączyć brutalność z melodyjnością nie brzmiąc jednocześnie kiczowato

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthass, ale po co komu melodia w metalu :) ? Ja jej akurat w tej muzyce nie potrzebuję :P

 

Ja se tam lubię ponucić (albo raczej pogrowlować ;D) pod nosem, a bez melodii to jest trudne. Głównie dlatego nie lubię black metalu, choć w przypadku black to większość zespołów trąci mi kiczem po prostu. Choć i w tym przypadku są nieliczne wyjątki np. Immortal jest nawet fajne (pomijając ich śmiesznie umalowane twarze oraz ryki wokalisty, no i ogólnie te ich przebrania ;P):

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za black metalem tez nie przepadam, bo ogolnie preferuję muzykę znacznie wolniejszą, bardziej przytłaczającą.

 

Czasem się nawet cieszę, że w metalu się growluje, bo przynajmniej nie rozumiem co za głupoty spiewają. A te pajace z immortal czy innych zespołów nie są wcale mniec kiczowaci niz panowie z KISS.

 

BTW, w 46s widać pierwszy raz, pozniej tez trochę, jak wokalista headbanguje, drepcząc jednoczesnie :D Jak to zobaczyłem, myślałem, że spadnę z krzesła :lol: ! Komedia !

 

 

 

A w ogole Immortal nie jest true, bo robią teledyski w dobrej jakości, nie mają pogardy dla mediów i całego świata.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrq no sam polewam z choreografii, ale muzyczka jest spoko

 

ps no i dobrze, że nie jest tró, cała ta black metalowa otoczka jest dla dzieci, ja tam na to patrzę od strony muzycznej

 

ps2 a w ogóle to Immortal nie jest dla mnie kiczowate od strony muzycznej, fakt cała ta choreografia i przebrania mogą być kiczowate ale nie muzyka

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności