Skocz do zawartości

Dlaczego tylko nJoy lub Bigboy?


piecho

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego, jeśli polecacie odtwarzacz Laberga to jest to BIGboy lub nJoy? Jest przecież jeszcze Smart i Visio. O tym ostatnim w necie ani widu, ani słuchu, chociaż kupić go można ( Chyba ) tylko w merlinie. Jeszcze raz pytam się dlaczego? Podobno w VISIO bateria ma trzymać na oglądaniu filmów 6h, to prawie 2x więcej niż w konkurencyjnej Vedi. Jeśli posiadacie jakieś dodatkowe informacje o budowie playerka, opinie, jesteście jego posiadaczami wiecie co jest w środku, proszę to tu napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, może to nie jest najlepsza marka, ale nie kosztuje też majątku.

 

kurop, a masz może jakieś porównanie do Vedi C5 czy C6? Może masz możliwość zrobienia fotek?

 

Może w środę będę w Wa-wie, jest jakaś możliwość, by sprawdzić, czy można ten odtwarzacz i Vedię C6+/C5 zobaczyć właśnie w warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player już chyba jest w Electroworld i lada moment w innych sieciach, ale powoli bo to nowy produkt.

 

Co do fotek to wrzucam, ale zrobione telefonem tak na szybko. Widać jak duże ma kąty wyświetlacz. Co ciekawe po podłączeniu do TV można też grać w gry, nie tylko oglądać filmy.

 

06.jpg 02.jpg

 

03.jpg 01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player już chyba jest w Electroworld i lada moment w innych sieciach, ale powoli bo to nowy produkt.

A czy można określić ten player mianem - flash PMP? Pytam, bo w sumie nie wiem, czym różni się ten model od innych, tych właśnie PMP, z ciut większym ekranem?

Kąty, jak widać ze zdjęć dość dobre, zwłaszcza, co ważne, w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwik, wielkie dzięki. Teraz przynajmniej widzę, jak player wygląda "na żywo", a nie jak na plakatach. :D

 

Sylwik, mógłbyś mi powiedzieć, czy jest opcja własnego EQ? Czy możemy się spodziewać w najbliższym czasie recenzji Visio?

Jeśli byłeś w stanie sprawdzić, to jak ma się do C6/C5? i czy faktycznie bateria trzyma na filmach 6h?

 

I jeszcze jedno : czy po jednego katalogu przechodził do następnego?

 

Sylwik, jak będziesz miał czas, to proszę o więcej fotek...

 

Napisałeś, że gry, a nie grę. Więc jakie są te gry, i czy ew. można dograć inne, a jak tak to skąd...??

 

 

Na prezentacji na youtube oglądałem Ondę VX757+. Podobno bliźniaczy model. Moim zdaniem, zastosowane tam poziome menu było dużo ładniejsze, chociaż tu nie jest źle.

Możecie napisać, co tam siedzi w środku? Jaki RK czy co tam innego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prezentacji na youtube oglądałem Ondę VX757+. Podobno bliźniaczy model. Moim zdaniem, zastosowane tam poziome menu było dużo ładniejsze, chociaż tu nie jest źle.

Możecie napisać, co tam siedzi w środku? Jaki RK czy co tam innego??

Chyba bardziej bliźniaczym jest VX777 ;) A w środku tradycyjnie jak to w Ondach siedzi chip Ingenic.

-> http://mp4nation.net/catalog/index.php?mai...products_id=166

 

[edit] a jednak mój błąd, faktycznie to VX757+ :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chip Ingenic, tak... A jak to to się ma do dźwięku? Mam porównanie jedynie do Grundiga MPAXX 704 FM.

 

I jeszcze 1. Nigdzie nie znalazłem, ile kolorów ma ten wyświetlacz 16mln czy 256tys?

 

Co do platformy, to znalazłem na forum, że Onda także używa Rockchips`a LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza... Sylwik, jeśli jesteś w posiadaniu tego playera to mógłbyś coś o nim napisać....

 

1. Poziome menu kwestia gustu. Być może pojawi się mutacja Visio np. Visio SE z poziomym menu.

2. Test Visio na pewno będzie w końcu to pierwszy player z 3" wyświetlaczem i TV OUT :) Może ktoś z forum jest chętny?

3. Czy można go nazwać flash PMP? Pewnie tak, bo to kolejna nazwa marketingowców i PRowców, tylko ciekawe jaka jest definicja i kiedy player staje się PMP :)

4. Custom EQ - na razie brak. W poniedziałek się dowiem czy będzie.

5. Więcej fotek, spróbuję coś pstryknąć, ale nie obiecuję bo cienko z czasem u mnie.

6. Bateria to zależy od ustawień wyświetlacza, na filmach u mnie było jakieś 5h.

7. Gier jest kilka, dokładniej 3: snake, tetris i coś jak arkanoid (rozbijanie murka piłeczką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostanę playerka do testów, to na pewno reckę napiszę. Dziś miałem skończyć recenzję swojego Grundiga, pewnie tak zrobię. Także jestem chętny, JA, JA CHCĘ GO NA RECENZJĘ!!!!!! JA JA !!! :D Z drugiej strony przydałoby się porównanie z jego największym konkurentem - Vedią.

 

Ten Visio SE to ma być oddzielny model czy tylko nowy soft ??

Jak możesz, to się dowiedz co tam w środku siedzi, jaki chip od dźwięku.

I czy można zmieniać w ustawieniach przy odtwarzaniu filmów, by film 4:3 trochę rozciągnąć, trochę obciąć, aby był na cały ekran.

W jakim formacie są te gry i czy można z innych źródeł dograć więcej.

Czy jest system PlayFix, który występuje w bliźniaczej Ondzie.

Contum EQ musi być, bez tego player nie jest pełnowartościowe, jak frytki bez soli :D

Jak ma się sprawa E-booków? Są jakieś zakładki ? Zapamiętuje, gdzie ostatnio przestaliśmy czytać?

Czy po zatrzymaniu filmu i wyłączeni, po następnym włączeniu fil będzie w tym miejscu, w którym został wyłączony? Czy tak samo jest z muzyką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, ze polecac mozna albo to, co sie samemu dobrze zna, albo to, o czym slyszalo sie same dobre opinie z _wiarygodnych_ zrodel. Nic dziwnego zatem, ze polecane sa akurat te modele, skoro takiego Visio na dobra sprawe malo kto mial do tej pory okazje potrzymac w dloni.

 

Ja z Laberga znam wylacznie BigBoy'a i choc moge miec do tego modelu swoje pretensje, to w tej kategorii cenowej jak najbardziej bym go kazdemu polecil, bo jest tego wart, bardzo udany zakup. Jak jeszcze poprawia firmware, to bedzie cud, miod i orzeszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności