Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz i słuchawki?


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję odtwarzacza i słuchawek do 320zł o pojemności min.4gb. Słucham głównie popu czasami hip-hop/rap.Video bardzo mile widziane.

Rozmyślam nad:

Vedia A10(nie wiem jak z ceną?)

SONY MP3 NW-A806

Sansa Fuze

 

co do słuchawek:

pchełki:

Sennheiser Mx-760/660

doki:

Philips Shh-9700

Philips She-9500

 

Co jeszcze polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze moga byc to podroby albo oryginaly i lepiej sie w to bloto nie pakowac, bo nigdy nie wiesz na co trafisz.

 

Na naszym forumowym komisie handluje juz poltora roku i zawsze trafialem dobrze ;]

 

Co do roznicy fuze <> clip to po malu ten temat zaczyna mnie rozbawiac

 

Zdecydowana wiekszosc globalnych sluchaczy uwaza ze brzmia tak samo. Niektorzy jednak twierdza ze slysza roznice.. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem krotko i wzglednie uwaznie.

 

Rozumiem, jesli pare osob mowi, ze cos gra tak samo to nie koniecznie trzeba im wierzyc.

 

Ale jesli trabia o tym osluchani ludzie na wszystkich forach to starczy mi to jako dowod.

 

Wychodze z zalozenia, ze zawsze znajdzie sie ktos, kto slyszy inaczej, co nie koniecznie ma wplyw na prawdziwe brzmienie ;]

 

Poza tym. Ci ktorzy sie z tym nie zgadzaja zawsze mowia ze clip brzmi lepiej.

 

Jestes pewnie jedyna osoba na swiecie, ktora uwaza, ze jest wyrazna roznica na korzysc fuza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności