Skocz do zawartości

Laberg BIGBoy


Pellaeon

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp

 

Dziś o największym dziecku firmy Laberg. Czym jest Wielki Chłopiec? Gdyby potraktować go tylko jako przerośnięty odtwarzacz muzyki, byłoby to niesprawiedliwe dla BIGBoya - potrafi w końcu dużo więcej. Oddajmy cesarzowi co cesarskie, a wielkiemu chłopcu co chłopięce. Czyli właściwie co?

 

Zapraszam do czytania recenzji TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluje ciekawej recenzji. Kilka spostrzezen w pelni zgodnych z moimi, kilka zupelnie przeciwnych.

 

Cieszy mnie, ze nie ma problemow z AVI, bo ja akurat mam same RMVB u siebie i balem sie, czy radzi sobie z AVI dobrze. Przy RMVB tez mam sporadyczne przycinanie (przy 10% filmow), zas przy jednym pliku pod koniec odmowil wspolpracy.

 

Co do ogladania filmow na miescie - w srodku dnia faktycznie sie to nie sprawdza, ale wieczorami oraz w autobusach jest bardzo dobrze. Ogladam filmy lub czytam ksiazki praktycznie przy kazdej jezdzie autobusem i nie narzekam. Natomiast podczas spaceru w swietle dnia jest bardzo ciezko.

 

Co do napisow - sprzet w tej kategorii cenowej najzwyczajniej w swiecie nie daje takiej mozliwosci. Zaden. Zeby cieszyc sie napisami, trzeba doplacic drugie tyle. Dlatego ogladam zazwyczaj z lektorem, lub cwicze jezyk. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluje ciekawej recenzji. Kilka spostrzezen w pelni zgodnych z moimi, kilka zupelnie przeciwnych.

 

Cieszy mnie, ze nie ma problemow z AVI, bo ja akurat mam same RMVB u siebie i balem sie, czy radzi sobie z AVI dobrze. Przy RMVB tez mam sporadyczne przycinanie (przy 10% filmow), zas przy jednym pliku pod koniec odmowil wspolpracy.

 

Co do ogladania filmow na miescie - w srodku dnia faktycznie sie to nie sprawdza, ale wieczorami oraz w autobusach jest bardzo dobrze. Ogladam filmy lub czytam ksiazki praktycznie przy kazdej jezdzie autobusem i nie narzekam. Natomiast podczas spaceru w swietle dnia jest bardzo ciezko.

 

Co do napisow - sprzet w tej kategorii cenowej najzwyczajniej w swiecie nie daje takiej mozliwosci. Zaden. Zeby cieszyc sie napisami, trzeba doplacic drugie tyle. Dlatego ogladam zazwyczaj z lektorem, lub cwicze jezyk. ;]

 

No to nie tak, że zupełnie nie ma problemów z AVI. Jak pisałem, wystarczy dłuższa scena z bardzo dynamicznym oświetleniem (wybuch, iskrzenie etc) i film zaczyna się natychmiast zacinać. Czasem też bez powodu odtwarzacz uznaje, że film się skończył i przechodzi do następnego pliku - drugi raz w tym samym miejscu nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Zadam pytanie czy warto kupić ten odtwarzacz?

Proszę o odpowiedź na PW

We wszystkich wątkach zadajesz to samo pytanie, przejrzyj testy i opinie o obu odtwarzaczach (temat był wałkowany wzdłuż i wszerz) i sam wyrób sobie zdanie, który kupić? A może warto pomysleć o czymś markowym np. iPod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności