Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszego logo.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja głosuję że Balcerowicz musi odejść :D

 

 

Tak na serio, genialny konkurs, pogratulowac. Co chciales tym osiagnac? Uwazales ze ktos zrobi ci robote za darmo? Chciales konkurs? Szarpnij sie na parę Srsów, 50 zeta bys wydał, a moze chociaz wzialby cie ktos na serio. A to co zrobiles, wybacz, ale było ŻAŁOSNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zrobiłem screenshota posta z tematu o recenzji ipoda nano 4g, żeby nie mógł sobie poedytować :D

 

Już nie mogę się doczekać kolejnego wpisu na blogasku i ujrzenia jego wspaniałych zdjęć okraszonych zwycięskimi pracami. Jak wygra Malas z Kanabi, to będzie mógł dwa loga naraz umieścić?

 

szybkiedit: żeby nie mógł sobie poedytować tak jak tutaj swojego posta, w którym pozostawił emotkę czyniąc tym samym ten post jeszcze bardziej bezsensownym, niż był poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję że Balcerowicz musi odejść :D

 

 

Tak na serio, genialny konkurs, pogratulowac. Co chciales tym osiagnac? Uwazales ze ktos zrobi ci robote za darmo? Chciales konkurs? Szarpnij sie na parę Srsów, 50 zeta bys wydał, a moze chociaz wzialby cie ktos na serio. A to co zrobiles, wybacz, ale było ŻAŁOSNE.

 

Konkurs na zasadzie: kto mi zrobi laskę, proszę przesłać zdjęcia jamy ustnej, a wybiorę szczęśliwca. lol

 

Oczywiście dziękuje za oddane głosy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przypomnę dla bardziej świeżych osób na tym forum, że mój stary nick to: avenger.

 

Nadal macie pod moim adresem jakieś złośliwe uwagi? Nadal uważacie, że dostałem moderatora za dupę Maryny (sry kuzynko )?

 

Jako świeża osoba na tym forum czuję się całkowicie zachwycony magią tego nicka, który NIC MI NIE MÓWI. Nie wiem, co chciałeś osiągnąć chwaląc się tym nickiem przed nowymi, ale Ci nie wyszło.

 

Ludzie - nieważne ile macie lat, stażu czy jakie macie stanowisko - czytajcie swoje wypowiedzi przed ich zatwierdzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeża osoba na tym forum czuję się całkowicie zachwycony magią tego nicka, który NIC MI NIE MÓWI.

 

Poprostu sporo osób "starszych stażem" wyskakuje "kto to k...a jest Adrian? " Kim jest i skąd ma tyle postów?

 

Tak jest jak sie zmienia i avatar i nick niewiadomo po cholere...

 

swoją drogą choć nick spobie przypominam to osboby jakoś niebardzo.. jeszcze zebym stary avatar zobaczył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przypomnę dla bardziej świeżych osób na tym forum, że mój stary nick to: avenger.

Pewnie dużo im to powie :lol:.

 

Ludzie - nieważne ile macie lat, stażu czy jakie macie stanowisko - czytajcie swoje wypowiedzi przed ich zatwierdzeniem.

Podpisuję się pod tym ręcamy i nogamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przypomnę dla bardziej świeżych osób na tym forum, że mój stary nick to: avenger.

 

AAAAA, to Ty miałeś jakieś fake'i i uparcie twierdziłeś, że masz oryginalne słuchawki :D:D

 

Ogólnie to bym podwiesił ten temat bo jest dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze można głosować ? Bo ja głosuję na siebie. Pracy nie wysłałem, bo zapomniałem. Zawsze zapominałem zabrać do szkoły zeszytu z odrobionym zadaniem domowym. I to mnie chyba usprawiedliwia. Tak mi zostało na stare lata. A do głosowania na siebie zachęcił mnie sąsiad. Tłumaczyłem mu, że rysuję konia jako logo na pewien konkurs, a on mi na to, że takiego pięknego orangutana w życiu nie widział. Tylko kazał mi przenieść maczugę w inne miejsce, żeby przyzwoiciej wyglądało. I teraz jest OK. 1 głos na zewina. Jak wygram, to przyślę, żeby wszyscy zobaczyli. Wcześniej nie, bo może mi ktoś moją grafikę wykraść i wykorzystać, a na to nie pozwolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności