Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszego logo.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

tak się składa, że i ja i inne osoby, które się tutaj wypowiadały jesteśmy od Ciebie starsi

Mogłeś się nie przyznawać... Zawsze można było zwalić na młodzieńczy bunt i te sprawy, ale teraz na przeciw wychodzi brak kultury osobistej.

 

no, no, moderator tydzień, a chce zmieniać świat ;]

Regulamin konkursu ulegnie poprawkom, a nie regulamin forum. :) Nawiązanie do porad Brajta.

 

W dodatku nawet 2 znaków nie potrafisz zacytować -.-

Zniżyłeś się aż do takiego poziomu, aby edytować swój post po tym jak go zacytowałem? <_<

 

Poważnie. Wystarczy tego wszystkiego. Panom, którzy domagaliby się tysięcy za logo, podziękuję. Napewno wiele firm będzie Was potrzebowało.

Ja mam inne wydatki.

 

PS: Nie rozumiem picia do "mojego działu". Bardzo lubię ludzi i na ogól jestem pokojowo nastawiony do każdego lecz gdy ktoś dobiera mi się do tyłka - odwzajemniam jego uczucie. Więc zaglądaj do niego jak najczęściej i pomagaj ludziom, którzy jej potrzebują. ;)

 

Nie piszcie więcej pochlebnych uwag na temat tego topicu. Nie tylko dla mnie się go nienajlepiej czyta. Jestem bardzo zadowolony, że udział wzięły cztery osoby. Między innymi dlatego poprosiłem o wcześniejsze powiadomienie mnie o chęci wzięcia udziału.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś pomocne uwagi dotyczące konkursu proszę pisać. Jeżeli natomiast ktoś chce jeszcze coś powiedzieć nie na temat - zapraszam na PM. Skrzynka jakiś czas temu została powiększona, więc więcej się tam zmieści. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zniżyłeś się aż do takiego poziomu, aby edytować swój post po tym jak go zacytowałem? dry.gif

 

No to teraz geniuszu wymyśliłeś ****bistą teorię. Przecież to oczywiste, że wszyscy piszą 2x, a potem poprawiają na x2. Zresztą pomyśl jakim cudem mogłoby się znaleźć tu 2x, bo ja nawet nie wiem co to za skrót -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się pytam gdzie byli rodzice?!

 

Co to się dzieje na tym świecie...

 

Napewno wszyscy użytkownicy Internetu ukradli Ci dwa czy tam trzy "profesjonalne" zdjęcia...

 

Trochę się zastanów nad sobą. Od siebie radziłbym abyś zaczął uczyć się do matury niż pisać poradniki/recenzje/FAQ

 

Nie, nie chce być dopisany do konkursu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs – publiczne przyrzeczenie nagrody za określoną czynność lub jej zaniechanie lub za najlepszy rezultat, spełniające przyrzeczone warunki, z określonym terminem ubiegania się o przyrzeczoną nagrodę w rozumieniu art. 919-921 Kodeksu cywilnego.

 

Gdybyś określił swój temat jako "Zabawa w najlepsze logo" lub inaczej nie wprowadzając w błąd to uwierz mi ale nikt by się nie czepiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie miało tak być że zostanie ona opublikowana Adrian się trochę zagalopował. Zapytałem go wysyłając mu tą pracę czy to ma tak wyglądać nigdy w życiu nie zgodziłem sie na umieszczanie tego ponieważ wiem że panienkę wziąłem z google grafika. I jest to niedozwolone ! Wiem bo sam się niemiłosiernie irytuję jak ktoś pozycza sobie moje prace. Chodziło tylko i wyłącznie o "szkic" i zarys jak to ma wyglądać i czy ta forma mu odpowiada.

 

Pozdrawiam

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można w ramach tego konkursu narysować konia? Ja zawsze ładnie go rysowałem. Wprawdzie niektórzy twierdzili, że to jest pies, inni, że kot, a jeszcze inni, że osioł. Ale kto tak naprawdę widział osła z bliska ? - Zresztą, co za różnica: jest tułów, głowa, ogon i 4 nogi. I takie zwierzę pasowałoby do każdego sprzętu i każdej okoliczności... Jeśli mi pozwolisz, to umieść mnie na swojej liście, a ja zacznę studiować Painta, póki co. Pozdrawiam wszystkich wrażliwych artystycznie, jak ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian ustali regulamin meetu, że przed zaśmianiem się z wątku trzeba to wcześniej zgłosić.

inaczej to śmianie się nie jest śmieszne.

:D :D

więcej takich tematów, więcej! :D

Nie dość, że się pośmiać idzie,to coś się dzieje, ludzie się jednoczą, inni robią z siebie wielkie pośmiewisko :D

iAdrian coś o tym wie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, ojej.. jeszcze dwa dni konkursu; cóż za rywalizacja Panie Moderatorze! ;)

 

a ja jeszcze od siebie dorzucę radę; popracuj nad zdjęciami do recenzji bo jak na dzień dzisiejszy prezentują słaby poziom, a jak wiadomo, nawet najlepszy tekst, bez dobrych zdjęć będzie suchy i bez wyrazu..

 

P.S. Swoją drogą jest też plus - takich zdjęć nikt Ci nie 'ukradnie', więc nawet jeśli konkurs nie wypali to nie będzie bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie odzywa się. Nic dziwnego, boście go zawstydzili. Tak nie można.Traktujcie temat poważnie, tak, jak na to zasługuje. Nie poddawaj się Adrian. Ja też się nie poddaję: już zgłębiłem niektóre tajniki Painta, a póki co, kawał konia już jest. Zacząłem od tyłu. Moja żona mówi, że to jest d... wołowa, ale mnie nie tak łatwo zniechęcić. Kiedyś Jerzy Stuhr śpiewał, że nie ma takiej rury, która się nie da odetkać... i coś w tym jest !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Musiałem to napisać. Nie wiem jak to się stało, że do tej pory jakoś ten wątek mi umykał, chociaż już tyle razy w różnych częściach forum można było usłyszeć o słynnym modzie i słynnym konkursie. Adrian jesteś the beeeest!! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności