Skocz do zawartości

poziom wyżej niż clip;]


mdr

Rekomendowane odpowiedzi

witam. szukam czegoś co mogłoby zastąpić mojego clipa. budżet do 300 zł. potrzeby: 4GB, dobry (tak, żebym odczuł różnicę;]) dźwięk od sansy. wyświetlacze z fefnastoma miliardami kolorów, opcje robienia zdjęć i lewatywy nie potrzebne, a nawet niemile widziane. co polecacie? póki co myślałem nad iaudio u5, ale to strzał po dosłownie 5-minutowym rekonesansie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać, że jakość dźwięku jest głównie podyktowana słuchawkami, jakie posiadasz. Jak słuchasz na pchełkach (nieważne jakich), to czy to będzie Clip, czy to będzie iRiver - wszystko będzie słabe. Zastanów się, na ile chcesz mieć nowego grajka, a na ile lepiej byłoby nowe słuchawy sobie fundnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma byc taniej to chyba lepiej s6xx niz a8xx - dzwiek ten sam

Dzisiaj jak odbieralem w RTV euro mojego a828 z naprawy mialem niesamowita okazje przesluchac miedzy innymi s618 bo teraz udostepnili odtwarzacze do odsłuchu. Na er6i w zyciu bym nie powiedzial ze dzwiek jest ten sam. Mimo ze ocenialem na podstawie 3 tych samych, domyslnie wgranych kawalkow ale skoro są te same, i ustawienia są te same wiec test byl rzetelny a dzwiek moim zdaniem w a828 jest o wiele lepszy. Swoboda jego przekazywania jest duzo lepsza w serii A nie liczac mniejszego pod wzgledem ilosci basu ale na wyzszym poziomie jakosciowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności