Skocz do zawartości

Muza Do ... Biegania :)


cyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro chcesz :) Według mnie to zależy, kto czego słucha.

 

Osobiście nie biegam, ale jeżdżę sporo na rowerze i przy ostrzejszych kawałkach, tam gdzie muzyka też przyspiesza...przyspieszam i ja. Jest tylko jedna wada....jak muzyka się troszkę uspokaja Ty również i zaczynasz wolniej biec/pedałować na rowerze :)

Trzeba się do tego przyzwyczaić, aby zbytnio się nie przemęczać, bo za daleko nie zabiegniesz/dojedziesz.

Nie wymieniam utworów, bo to nie ma sensu. Słucham praktycznie wszystkiego co związane z rockiem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do wysiłku zazwyczaj puszczam sobie jamiroquai - szczególnie ich ostatnia płyta się do tego nadaje

 

aha, no i dodam, że czasem RATM, ale niestety żadna ich cała płyta się do tego nie nadaje :(

 

A ! Zapomniałem o Bon Jovi !!!

To się świetnie nadaje, zupełnie jak Eye of the tiger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już podawałem ten link, ale wcieło go podczas problemów z forum

 

http://www.bieganie.pl/melanz/muza2000/

 

Mam też płytke The Rocky Story, a na niej taka lista traków:

Survivor - Eye Of The Tiger

Survivor - Burning Heart

James Brown - Living In America

Robert Tepper - No Easy Way Out

John Cafferty - Hearts On Fire

The Rocky Orchestra - Gonna Fly Now

Vince Dicola - War

Vince Dicola - Training Montage

The Rocky Orchestra - Gonna Fly Now (Instrumental)

 

w sam raz na trening

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Ja mam sporo takich kawałków, ale sądze, ze niekwestionowanym mobilizatorem jest Eye Of The Tiger (jak ktoś nie zna niech zamilknie na wieki). Świetny numer do wzmożonego wysiłku jak również jazdy samochodem. B)

no nie, tez to chcialem napsiac. trzeba podkreslic, ze ten kawalek jest glownie do biegania po schodach od gory i pozniej boksowania powietrza jak rocky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fear Factory:

- "Remanufacture"

- "Hatefiles"

 

******scie sie przy tym biega, jezdzi i gra w Quake'a :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialbym abyscie w tym poscie wypisali nazwy utworow ktore mobilizuja do walki , do wiekszego wysilku , a konkretnie takie przy ktorych dobrze sie biega.

 

Licze na sporo ciekawych popozycji :)

 

Mam tu jeden walek z nowej plyty Venetiana, nie wiem czy wogole ci sie spodoba :ph34r: ,ale gwarantuje nogi same zaczna wariowac. Sciagnij, wrzuc na playera i napisz czy przejdzie ?

 

Pobierz (8,7 mb)

 

Tak wyglada cover...

 

00venetiansnarescavalcadeofgle.th.jpg

 

 

Btw. Nie biegam z muzyka, bo nie mam odpowiednich sluchawek. Pozostaje mi tylko rowerek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu jeden walek z nowej plyty Venetiana, nie wiem czy wogole ci sie spodoba :ph34r: ,ale gwarantuje nogi same zaczna wariowac. Sciagnij, wrzuc na playera i napisz czy przejdzie ?

 

Pobierz (8,7 mb)

 

Tak wyglada cover...

 

00venetiansnarescavalcadeofgle.th.jpg

 

Ja tego nie mogłem przesłuchać całego nawet na kompie, a jakbym miał w słuchawkach to bym nie wytrzymał minuty...ciekaw jestem czy cała płyta taka zeschizowana:]

 

Dzisiaj biegałem, to mi wystarczy jakieś trance albo techno, mimo, że nie słucham tego na codzień to do biegania mi styknie 5 kawałków 5minutowych i niech w kółko lecą- pasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie misiu, nie bulwersuj sie tak :D

 

ja do wszelkich cwiczen (takze mysle ze do biegania tez by sie nadalo) uzywam Juno Reactor, naprawde fajna rzecz do takich rzeczy...

 

Ciężko się nie bulwersować jak jakiś ograniczony człowiek pisze takie rzeczy. Oczywiście ma prawo do własnej opini na temat w/w płyty czy oceny gatunku ale z takimi tekstami to do piaskownicy albo na forum onetu... Od zawsze mam wrażenie, że tutaj toczy się normalna dyskusja na argumenty.

 

Matej - pokazałeś tylko jak dużo jeszcze powinieneś się nauczyć o muzyce. Życzę Ci tego z całego serca. Jestem ciekaw jakiej to wspaniałej muzyki słuchasz i ile płyt słyszałeś z gatunków które wymieniłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze nie ma powodu do buntu... napisal, ze sie nie da sluchac, jego zdanie. Mi tez kilka gatunkow muzycznyc nie wchodzi, bo nie lubie i juz... naprawde nie powinienes sie tak wkurzac o jedna opinie, szczegolnie, ze nikt nie obrazil Ciebie, ani Twojego gustu... ale oczywiscie masz prawo do gniewu i nikt Ci go nie zabierze :D

 

PS. i opowiadam sie jednak po stronie Mateja- on jednak Cie nie obrazal i skoro mowisz o forum, na ktorym ma sie toczyc dyskusja, moze powinienes zapytac dlaczego wypowiada sie w ten sposob o zaproponowanej przez Ciebie muzyce, zamiast wyzywac go od ograniczonych... Ty tez masz sie jeszcze czego uczyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignacy, wyluzuj ;) poprostu nie podoba mi się black metal, to za ciężka muzyka jak dla mnie. Dla twojej informacji przesłuchałem tą płytkę i stwiedziłem, że Soilwork nie przypadł mi do gustu. To, że na tym forum dominują metalowocy to nie znaczy, że musisz dykryminować innych. Jak pisałem wcześniej jestem dzieckiem techna, trance oraz rapu.

 

Do biegania nadaje sie praktycznie każda płytka Prodigy z mojej strony polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności