Skocz do zawartości

Vedia C5


CoNo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i chyba lipa będzie z fajnego odtwarzacza... Chyba muszę do serwisu go wysłać:( Mam taki problem: Włącze go, posłucham muzyki, wyłącze i już nie włącze..... Więc kliknąłem RESET i się włączył.... ale przecież nie będę klikać tak za każdym razem! O co chodzi może mi ktoś powiedzieć?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba lipa będzie z fajnego odtwarzacza... Chyba muszę do serwisu go wysłać:( Mam taki problem: Włącze go, posłucham muzyki, wyłącze i już nie włącze..... Więc kliknąłem RESET i się włączył.... ale przecież nie będę klikać tak za każdym razem! O co chodzi może mi ktoś powiedzieć?!

sprawdź baterie i zobacz czy nie masz wira w plikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Metalową, drewnianą, lub szklaną :D Czasami na Allegro trafiają się podróbki z oklejonym "środkiem" odtwarzacza taśmą za 2,99 ale na razie nikt się nie nabrał. Proponowano w ogóle wycofać obudowę, odtwarzacz byłby wtedy lżejszy, cieńszy i tańszy w produkcji, ale plan padł... (Wiem, wiem, nudzi mi się.....)

Co do obudowy, to CHYBA w 100% (Tył na pewno) jest to metal, a przyciski chromowany plastyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do kupna odtwarzacza multimedialnego i już byłem zdecydowany na Vedię A7 4GB, kiedy w salonie zobaczyłem o 20 zł droższą Vedię C5 2GB. Czeka mnie kilkumiesięczny wyjazd i miłoby było móc wgrać sobie do odtwarzacza kilka książek które możnaby poczytać w podróży. Wcześniej miałbym jednak kilka pytań odnośnie C5, mianowicie:

1. Czy bez problemu odtworzę filmy zakodowane przy użyciu Divx/Xvid?

2. Czy przeglądarka plików tekstowych txt obsługuję polskie litery? jeśli tak to w jakim kodowaniu: iso-8859-2, cp-1250, czy utf-8?

3. Ile znaków w szerokości wyświetla przeglądarka plików tekstowych? (czy użyta jest czcionka o stałej czy zmiennej szerokośći?)

4. Czy przeglądarka plików tekstowych automatycznie zawija wiersze czy będzie trzeba samodzielnie przewijać dokumenty w poziomie?

5. Czy można jednocześnie słuchać muzyki i przeglądać pliki tekstowe?

6. Czy urządzenie posiada zegar/budzik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>pzt13

 

1.Xvid na pewno odtworzy

2.Przeglądarka plików tekstowych obsługuje polskie litery

3.W jednej linijce zmiesci sie duzo liter, widac to po szerokosci ekranu'

4.Z tego co słyszałem to idzie ustawić przesuwanie odczytywanego tekstu w ustawieniach

5.Tak Vedia c5 ma funkcje minimalizowania i można w jednym momencie np słuchać muzyki i oglądać zdjęcia bądź ebooki

6.Vedia c5 posiada zegar i kalendarz a czy budzik to niew im ale chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta się wygodnie. Możesz zrobić takie coś: Zmienić kolor czcionki (biały, czarny i zielony), powiększać w 3-stopniowej skali(mała, średnia, duża), można zmienić tapetę, czyli tło na którym będą wyświetlane napisy. Tapetę możesz ustawić ze swojego zdjęcia lub z pięciu wbudowanych w odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galy1 to Ty lepiej nie słuchaj bo on tylko posty nabija. Niestety nie ma nowszej wersji FW do odtwarzacza Vedia C5 (i pewnie nie będzie).

@RAIN PL czytając kilkanaście ostatnich postów tego dziecka trudno nie odnieść wrażenia, o którym piszesz. Ale trzeba tolerować ludzi wykazujących objawy trisomii 21 pary chromosomów.

@konkurs jak pisze @RAIN PL nowy firmware do C5 jeszcze nie istnieje, a na pewno nie ma go jeszcze na oficjalnej stronie Vedii. Być może przy okazji uaktualniania firmware'u do C6 coś wymyślą do C5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niekumatych -> trisomia 21 pary chromosomów to inaczej Zespół Downa. Niezbyt komfortowa doległość...

 

Pytanie moje brzmi: Czy Vedii C5 można normalnie użytkować podczas ładowania? W c3 nie jest to możliwe a w T8 podobno już tak. Proszę o odpowiedź to dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności