Skocz do zawartości

kupno nowego mp3


kumis666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników tego forum! Jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość. Mam następujący problem. W najbliższym czasie planuję zmienić swoje stare mp3 na coś nowszego. Aktualnie posiadam odtwarzacz iRiver T30 512mb. Dokupiłem do niego słuchawki creative ep-630. Jakość dźwięku T30+ep630 w zupełności mnie zadowala. Chcę zmienić mp3 ponieważ jego pojemność jest zbyt mała, natomiast epeki zepsuły się. Pojemność mp3 jaka mnie interesuje to 2gb/4gb. Cena jaką planuje przeznaczyć na odtwarzacz to +/- 300zł. W komplecie nie musi być dobrych słuchawek, ponieważ zamierzam dokupić inne, lepsze. Proszę również o podawanie modeli słuchawek do proponowanych przez was odtwarzaczy. Z góry wszystkim dziękuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Sandisc SansaFuze. Dobra jakość dźwięku 2 gb już za 200zł i slot na karty pamięci ma ładny wygląd i

dal leniwych link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum! Jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość. Mam następujący problem. W najbliższym czasie planuję zmienić swoje stare mp3 na coś nowszego. Aktualnie posiadam odtwarzacz iRiver T30 512mb. Dokupiłem do niego słuchawki creative ep-630. Jakość dźwięku T30+ep630 w zupełności mnie zadowala. Chcę zmienić mp3 ponieważ jego pojemność jest zbyt mała, natomiast epeki zepsuły się. Pojemność mp3 jaka mnie interesuje to 2gb/4gb. Cena jaką planuje przeznaczyć na odtwarzacz to +/- 300zł. W komplecie nie musi być dobrych słuchawek, ponieważ zamierzam dokupić inne, lepsze. Proszę również o podawanie modeli słuchawek do proponowanych przez was odtwarzaczy. Z góry wszystkim dziękuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o iriver t60? T30 który aktualnie posiadam przekonał mnie do tej firmy :)

Jakie ewentualnie słychawki polecilibyście do niego. Interesują mnie słuchwaki coś w stylu moich epeków.

Jak się ma jakość t60 do podanej przez was sansy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze autorowi chodzi o playerka na baterie AA/AAA ?

bo t30 i t60 jak najbardziej zasilane sa z AAA

i w takim razie pozostaje na placu boju wlasnie t60

 

z wbudowanym aku modeli jest sporo wiecej : clip. moze nowa veida A7 albo tansze iaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze autorowi chodzi o playerka na baterie AA/AAA ?

bo t30 i t60 jak najbardziej zasilane sa z AAA

i w takim razie pozostaje na placu boju wlasnie t60

 

z wbudowanym aku modeli jest sporo wiecej : clip. moze nowa veida A7 albo tansze iaudio...

Zależałoby mi właśnie na tym, żeby zasilany był na baterie AAA.

Jestem prawie zdecydowany na T60 chyba, że znajdzie sięcoś lepszego w podanej cenie i na AAA. Ile powinny kosztować dobre słuchawki dokanałowe do tego odtwarzacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej powyzej 200 PLN. niestety. /armaturowe najtansze aurvana to 150 PLN/

Jeżeli bym się zdecydował na t60 to jakie słuchawki powinienem kupić, żeby dźwięk był lepszy niż na epekach? Może pomyliłem pojęcia (dokanałowe/ douszne) ale chodzi mi o słuchawki w stylu moich creativów ze względu na izolację od otoczenia. Chodzi mi o słuchawki za które nie musiałbym wydawać kosmicznych pieniędzy, bo chyba takie np. za 200zł nie są potrzebne do mp3 za 300zł B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli odpowidało Ci brzmienie EP to proponuję zaopatrzyc się w Sennheiser CX400 cena w audio-plaza i 3kropki ok. 140,- , będą dużo lepsze od dotychczasowych, a klimat brzmienia będzie Ci odpowiadał napewno i z T60 będzie dobrze.

Poza tym na AAA to chyba jedyny dobry, nowy odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli odpowidało Ci brzmienie EP to proponuję zaopatrzyc się w Sennheiser CX400 cena w audio-plaza i 3kropki ok. 140,- , będą dużo lepsze od dotychczasowych, a klimat brzmienia będzie Ci odpowidał napewno i z T60 będzie dobrze.

Poza tym na AAA to chyba jedyny dobry, nowy odtwarzacz.

Te senki to troche drogie są :( Czy nie ma nic innego, tańszego co będzie dobrze grało z T60?

Co do epeków to nie były one złe, ale coś ten bas jakiś dziwny i nie słychać dobrze wysokich tonów. Nie mogłem tego jakoś w EQ zredukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dlatego CX400 byłyby ok.

jeśli mogą być innego typu to bardzo dobrze grają KOSS-y

KSC55 i KSC75 i kosztują niewiele

Zależy mi właśnie takim typie słuchawek. Planowałem na słuchawki wydać około 100zł. Czy nie znajdzie się nic godnego polecenia w tej cenie? Jakość dzwięku może byc podobna jak w epekach. One kosztuja teraz około 50zł. Jak ma sie jakośc dziwięku tych cx400 do Aurvan? Widzę, że ich ceny są podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj może recenzje bo tak można w kólko debatować

 

piszesz że masz 300,- T60 2GB + CX400 powinny w tej kwocie się zmieścić

Planuje kupic t60 4gb, dlatego wolałbym troche tańsze słuchawki B)

A tak wogóle jak to 2gb+cx400 mogą razem kosztować tylko 300zł? Jak już to 400zł a to dla mnie troche za dużo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60 4GB kosztuje ok 230zł więc na słuchawki zostaje tylko 70zł. Może SHE9500?

t60 4gb raczej kupię, kwestia teraz jakie słuchawki do tego dokupić. Mogę przeznaczyc na ten cel do 100zł. Czy te SHE9500 są lepsze od ep-630?? Ile one powinny kosztować bo widzę dużą rozbieżność między ich cenami. Czy te philipsy są sporo gorsze od aurvan lub cx400? czy odczuje sporą różnicę. Tak jak wcześniej napisałem. Epeki włąsciwie mi wystarczały, ale jak już muszę kupić to mogę trochę dołożyć aby jakość była trochę lepsza. Słuchawki muszą być douszne, ponieważ zależy mi na odizolowaniu od otoczenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zajrzałbyś do działu recenzji?

Recenzje już czytałem, ale nie dały one mi wystarczającej odpowiedzi. Niektóre z nich są już dosyc stare, wiec sporo ludzi mogło już zakupic te słuchawki od czasu ich napisania.

Co do she9600 i ep-830. Pytam o nie, ponieważ szczerze mówiąc wygląd 9600 podobają mi się bardziej niz 9500, ponoc mają lepsza izolacje od nich. Co do ep-830, są to dosyc nowe słuchawki. Dobrze wspominam moje stare epki, wiec miałem nadzieje ze 830-tki ze wzgledu na swoja cene beda grały lepiej i izioacja bedzie podobna. Nie znalazłem porównania 9500/9600/ep-830.

Prosze sie wypowiadac na temat tych słuchawek i dzielic sie wrazeniami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności