Skocz do zawartości

VEDIA A3, VEDIA A7


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BratBot > wywalczyłem nawigacje po folderach (nie tylko po tagach) może uda się i to, choć prędzej pewnie zobaczymy AAC...

 

maba > już się pierwszy ochotnik do porównania zgłosił. Jeśli Ty reflektujesz na porównanie z iPodem - no problem. Wole mięc dużo rzeczowych recenzji niż sporo pytań i przypuszczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świetna recenzja. Gratuluje :)

 

A7 prezentuje się niezwykle ciekawie... Zwłaszcza zważywszy na cenę i na słuchawki w zestawie.

Ciekawi mnie jednak jak wypada w porównaniu z innymi odtwarzaczami pod względem dźwięku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że kilka błedów poproawiono wzgędem A3

Ale dla mnie jedna [z 3] (jak nie dwie) wady nie zostały 'poprawione' - joy, który jest mało wygodny, mimo wyszstko, a to podstawa by był komfort obsługiwania sie grajkeim. Nie wiemy tez jak wypada ten wysw w słoncu...

 

Jedynie co poproawiono (dla mnie to były najwaznijsze 3 wady A3) to transfer danych, ktory jak sie nie myle i tak jest mniejszy niż w Clip'ie (?)

pozdro ;)

 

EDIT/ A, i jeszcze brak podświetlanych klawiszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję recenzji. A7 okazuje się ulepszoną wersją A3. Cóż w A3 brakuje mi tylko więcej Gb, więc może czas na zmiany... Porównanie A3 z Clipem już jedno JEST. Ciekawsze okaże się porównanie z A7 ;) I na nie będę czekał z niecierpliowścią :rolleyes: A być może z T60 też jakieś porównanie ktoś zrobi.

 

@KHRoN jeśli możesz porównaj czytelność wyświetlaczy w słońcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma od paru dni słońca...

 

... ale w tym co jest zamiast słońca, A3 jest całkowicie nieczytelne a czytelność A7 jest minimalnie lepsza niż czytelność Q5W... ale wciąż mierna (żeby coś faktycznie widzieć trzeba załonić odtwarzacz ręką)

 

do wyświetlacza monochromatycznego a la iFP-ek daleko, że o idealnie czytelnym w słońcu wyświetlaczu iPhone'a nie wspominając...

 

BTW zauważyłem właśnie że kiedy robiłem zdjęcia, to wyświetlacz A3 był ustawiony na maksymalną jasność, a A7 poniżej połowy jasności (a mimo to jest znacznie jaśniejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarosword14 nie używałeś a3, to się nie wypowiadaj ;) Z czytelnością są problemy jak tylko wyjdzie się z domu, obojętnie czy świeci słońce, czy są chmury. A jak dostałem A3, wyszedłem z nim na dwór i próbowałem włączyć to myślałem, że się popsuł, bo nic się nie działo. A to po prostu świeciło słońce i na wyświetlaczu nie było widać dokładnie nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności