Skocz do zawartości

Ciekawa sprawa - test CHIPa


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Dość ciekawe zjawisko miało miejsce wczoraj wieczorem :) Ponad miesiąc po wyjściu CHIPa z testem odtwarzaczy MP3 (który mocno krytykowaliście - choć uważam, że nie koniecznie słusznie) nastąpiła ciekawa zmiana w tym, że teście.

 

Nagle, wczoraj o 17 z minutami na stronie CHIPa pojawił się news - klik. Na mocy tego newsa pierwsze miejsce w teście traci VEDIA V39 a zyskuje Pentagram Slide-R.

 

Pomijać fakt, że news o tym brzmi jak informacja prasowa, mimo, że jest podpisany jako "Informacja własna" to dość ciekawe, że nagle testerzy odkryli nowy potencjał w odtwarzaczu i po opublikowaniu testu. Tym samym odtwarzacz z miejsca 3 stał się odtwarzaczem numer 1 :) Pełne zestawienie znajduje się tutaj - klik. Pierwotna kolejność (do sprawdzenia w drukowanej wersji):

01. VEDIA V39, 8GB

02. iriver E100, 8GB

03. Pentagram Slide-R, 8GB

04. iriver E100, 4GB

05. VEDIA V39, 4GB

06. Cowon iAUDIO 7, 16GB

07. iriver E100, 2GB

08. Pentagram Slide-R, 4GB

09. VEDIA V39, 2GB

10. Cowon iAUDIO, 8GB

11. Apple iPod Touch, 32GB

 

 

I w sumie co ja na to? Bo dostałem takie pytanie na maila. A ja na to narazie nic - do czasu jak nie dowiem się, co zadecydowało o zmianie ilości punktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He.. a Wy ciągle z tymi kopertami ;) , a jak pracuje w tym już ponad 5 lat to żadna się nie przewinęła.

 

Redakcja na 100% ma uzasadnienie tego faktu, który zmienia dość sporo na liście.

 

Tylko tyle, że dość późno opublikowali tego newsa, więc nie ma jak przez weekend porozmawiać z redakcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa wyjaśniona. Został popełniony drobny błąd w tabeli i dlatego Pentagram był trzeci.

 

Po poprawce P. wylądował na pierwszym bo jest tańszy od V39. Stąd taka zamiana.

 

Nagrodę "Power TIP" tym samym otrzymują trzy odtwarzacze a nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

D2 podobno tylko WMV odtwarza i ma niską mobilność ...

 

.ksy proponuje nie zamieszczać z tego Chipa taki newsów bo to jakby w Operze za przeproszeniem Feel słuchać ..., forum zyskuje coraz więcej użytkowników obeznanych z tematem lub takich jak ja którzy się dzięki niemu z nim zaznajamiają i taki news to dla mnie strata czasu i nerw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności