Skocz do zawartości

Ma Ktos Juz Te Cudo


bonias

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem obawę że zcentrowany bądź co bądź krzyżak 5xx starczy mi max na rok, a jeżeli z wyczuciem się nim nie posługiwało (mój tata ;] ) to górę/dół odbierał w bardzo różny sposób (czasem klik, czasem lewo/prawo)... co nawet mi się czasem niespodziewanie zdażało O_o ;]

 

więc na tej podstawie mówię jak jest z joyem ;]

 

 

a inną sprawą jest że jak już obsługiwałem to TYLKO bezwzrokowo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak w dobrych padach - starczają na lata - trza się też liczyć z tym, że za 5 lat bedziecie na te playery wszyscy patrzeć jak na śmiecie ....

w jakim sęsie te śmiecie?

a no tak, że w obiegu będą pewnikiem flshe po 8gb albo więcej wszystko kolorowe wyświetlacze, z odtwarzaniem filmów i.t.d. Przecierz pięć lat temu to ledwo pojawiały się cd-playery z odczytem mp3 i to w dodatku nie slim tylko takie kwadratowe woły. Przemysł odtwarzaczy przenośnych zawsze był tą gałęzią elektroniki, który zawsze szybko schodził - duże firmy co pół roku wypuszcały nowe modele walkmanów, cd-playerów, które z czasem zaczęły różnić się tylko designem - w dziedzinie odtwarzaczy mp3 można jeszcze dużo wymyśleć - chociażby tuner radiowy z rdsem, czy zasilanie na wódke. Dodatkowo dochodzi fakt corazto większej miniaturyzacji elektroniki ( taka nvidia już se drukuje na 0,7mikrona ). Myślisz, że za pięć lat będzie cie rajcował player o pojemności 256mb czy 512mb ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładem jest mój MPman :D . Dostałem go z 4 lata temu (już za bardzo nie pamietam)...kupiony Austrii bo w polsce żadko sie takie bajery spotykało, drogie było pieroństwo (prezent gwiazdkowy ;) )...pamięci 32 MB... czas działąnia jakieś 4/5 godzin na AA...ALE ma slot na smart media :)

 

A teraz co? 1GB...30 godz...nie chce mi sie pisać bo dużo tego :]

 

Za kolejne 4 latka będzie podobnie. Znów będe gadał na tym forum o ifpie jak o złomie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje domysły na podstawie tego co widzę na iriver.com, misticriver.net, i tego co się działo z 3xx/5xx jak wyszły 7xx/8xx... :/

 

może jeden update (bez rewolucji) i koniec... :/ poza może poprawą stabilności VBR (te co niby zawieszają) i tagów (LASTTRACK=1) o ile wogóle nie sądzę żeby cokolwiek poprawiono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbój sformatować odtwarzacz i jeszcze raz wgrać oprogrmowanie. Niekórym posiadaczom iFP 7xx/8xx to pomagało. Mi pomogła jednak dopiero wymiana softu. Generalnie zależy to od wersji firmware, którą ma sie w odtwarzaczu.

 

Ja przez chwilę zastanawiałem się nad wymianą swojego iFP'a na coś z nowej serii, ale zmieniłem zdanie jak tylko dowiedziałem się o ich różnych niedoróbkach. Teraz myślę, że jedyną zmianą jaką ewentualnie zrobię, będzie przejście na iFP 799 z większą pojemnością. Nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak ogolnie to lekki pic na wodę z tym "firmware update"

Nie wiem ile te playery są na rynku ale zakładając że 2 lata to 2 czy 3 aktualizacje ktore i tak podstawowych błedow nie rozwiazuja to troche za malo...

 

A teraz jeszcze w nowym modelu jest powielony błąd fw z wczesniejszej serii. To nie jest profesjonalne podejscie.

 

W zeszlym roku kupilem odtwarzacz dvd manta... niby taniocha, niby niemarkowa firma a tam nowe fw sa o wiele czesciej wydawane i tam naprawde zmiany sa znaczace, ostatnio np wprowadzono odtwarzanie ogg.

A w dodatku mimo pojawienia sie nowego modelu prace nad starym dalej trwaja...TO SIE NAZYWA FIRMWARE UPGRADEABLE <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności