Skocz do zawartości

Czy Mobiblu Wymiata?


Flood

Rekomendowane odpowiedzi

Marka mobiBLU jest w ofercie MP3 Store. Zapraszam więc do wizyty w naszym sklepie i zapoznaniu się z możliwościami tego playera.

 

W tej chwili na Polskim rynku dostępny jest tylko jeden model - DAH-1700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wymiata ale model DAH-1500 wydaje mi się ******sty.

 

Sprawą priorytetową we flashach jest ich rozmiar, ten bije wszystkich na głowe, a przy tym gra (ponoć) bardzo fajnie.

 

Jeśli bede kupował kiedys flasha to pewnie pokusze sie o takie maleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było by problemów z odczytaniem co jest na nim napisane to raz, a dwa, ze jest czytelniejszy od tych wszystkich PenDrive'owych playerow bo tu świecą same litery a nie całe tło. Ponadto powierzchnia wyświetlacza Mobiblu jest wieksza bo ma ok 5.5cm2 a w PenDrive'ie jest ok 4cm2.

 

Tak więc sądze, ze mikroskop nie bedzie konieczny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wyqrw o0 od poczatku mi sie podobal ale nie wiedzialem ze jest tak zawaliscie maly o0 MIP - sprowadzac mi go! ale to juz!

ale o czym Ty mowisz? Znacyz o jakim playerze? :) W polsce jest juz importer mobiBLU - nie jest to MIP. Z tego co wiem, w jabluzszym czasie pojawia sie jeszcze dwa modele mobiBLU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ciekawe tylko jak obsługuje się "krzyżak" mniejszy niż opuszka kciuka ;]

 

Wszystko kwestia przyzwyczajenia, ja mam tak ogromne palce ze jednym kciukiem zakrywam klawiature w każdej komórce. Tak więc sądze ze z Mobiblu również nie byłoby problemu... hyhy :D

 

mam nadzieje ze nikt mnie za to nie zabije, ale kostka jest w planach

 

Wszystko fajnie tylko u nas ta kostka bedzie kosztowała pewnie 700zł, a w stanach mozna ją kupić za 450zł z przesyłka do polski. Dzisiaj aktywowałem sobie karte akceptowaną przez PayPal i zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie zacząć robić zakupów za oceanem... liczby mówią same za siebie.

 

EDIT:

Aż się z dziwiłem jak to ujżałem, co prawda pojemność nie powala, a nigdzie nie jest napisane ze to mobiblu, ale kostka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzielismy te kostki na IFA. I pamietacje o jednym TO NIE MUSZA BYC PODROBKI!! Wiele firm (szczeglnie mniejszych) robi OEMy i mozeliwe jest nadrukoiwanie na playerku jakeigo kolwiek loga!! Tak czesto widuje playery monolithu pod roznymi markami.

 

A taka kostke to chyba mamy gdzies z papieru do zlozenia wlasnie Q-Be :) wlasnie przywiezione z IFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem czy by nie kupic kilkudziesieciu i puscic na allegro. brali by ja ludzie za 599zł ?

 

Mowa oczywiście o wersji 1GB ? Jeśli tak to podejżewam, ze byłoby spore zainteresowanie. Sugerowana cena w najtańszych sklepach w sieci to 750zł. Tak więc 150zł mniej w tej klasie cenowej to sporo.

 

Ja bym sie nie skusił bo jesli sie zdecyduje to ściągne sobie sam ze stanow, aczkolwiek...

 

Kilka dni temu była ******sta aukcja Samsunga, niestety nie zdązyłem zgromdzić gotówki, bo chyba wziąłbym takiego playera za tą cene. 400zl za sprzęt warty 750 to jest dopiero przebitka. Zresztą widać, bo ludzie wykupili je w 2 dni.

 

Co nie zmienia oczywiście faktu, ze Kostka Mobilu jest fajoska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności